poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Admin to ma chyba z Wami jakąś umowę że jeszcze tego konta nie usunął :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Mleko + mleko w proszku + banan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

mała77 to nie jest naskakiwanie. Po prostu nie można wynajdywać w szczeniaku jakiejś rasy, bo są ludzie, którzy się "napalą" i wezmą go z przekonaniem, że gdy dorośnie będzie przypominał, jak w tym przypadku, kaukaza albo owczarka. Jeśli urośnie psina nie w typie rasy, a zwyczajny ładny kundelek, to niestety są tacy, którzy ją wyrzucą z domu, bo będą "rozczarowani" zwykłym kundelkiem. Smutne, ale bardzo prawdziwe i niestety się zdarza.
Dlatego w przypadku szczeniaczków, których rodziców nikt nie widział na oczy i nie przypominają wyraźnie żadnego typu (jak ta sunia) najlepiej nie mówić do czego są podobne, a jedynie opisać dokładnie ich wygląd i zachowanie. Jeżeli ktoś ją przygarnie i gdy pies dorośnie będzie choć troszkę przypominał rasowca to będzie szczęśliwy, bo twierdzono, że to zwykły kundelek. I będzie to lepsze, niż rozczarowanie kogoś, że piesek okazał się zwykłym kundelkiem chociaż twierdzono, że będzie w typie.

Mam nadzieję, że nie wyszło masło maślane, ale pogoda dziś daje mi w kość.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Wątpię, żeby go ktoś szukał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Toż cały czas o tym trąbię nie wiem, czy nie potraficie kojarzyć faktów czy takie głupie społeczeństwo jest teraz, no ale ok powiem tak

Owczarek Niemiecki+Owczarek Kaukaski=Kundel z cechami obu tych ras...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Mozecie cos wiecej napisac o tej pracy chociazby kiedy wyjazd albo cos jakies numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za zamieszanie ;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,48726,7171284,Via_Baltica_bedzie_wiodla_przez_Mazury.html

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

ale news z 21.10.2009

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO to nie tylko cwaniaki oderwane od koryta ale i mięczaki

Dzwoniłam w czwartek do Sonarolu pan miał się odezwać i zrobić pomiary okien w poniedziałek. Dzięki Bogu już jest czwartek a pana po wymiary jak nie było tak niema. I komu tu zależy na ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org