sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KODEKS NORYMBERSKI

Czeski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Chętnie ,ale jeszcze Mariolka przed mną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Baaaa :):)
Poznał w swoim czasie i jedno i drugie arcydzieło dogłębnie :):)
I dziwnym mi się wydaje że maluszek z takich dzieł nauczył się tylko Mariolke przez stól przeginac :):):)

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Co to jest & takie coś ??
A takie cos 69 potrafisz??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Z matematyki to ja zawsze byłem słaby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

dopóki nie zalozyli tych elektronicznych licznikow wszyscy mieli zwroty teraz same doplaty, w tamta zime mialam zakrecony calkiem kaloryfer w kuchni i lazience w pozostalych 3 pomieszczeniach na 3-ce i jakim kur*** cudem mam znowu doplate? Na kazanskiej w jednym bloku ludzie maja po tysiac dwa zwrotow, za co? Mieszkam na 4 pietrze w szczytowym mieszkaniu, pizdzi jak diabli mimo to cala wczesniejsza zime siedzialam w grubych getrach swetrach, nogi grzalam w goracej wodzie w misce, a mimo to znowu mam doplate, w ŁSM zawsze sa zwroty i nadplaty, a u tych zlodziei tylko dooplaty mam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Widocznie Twój chłop jest mało kaloryczny.Ja dostałem 1500zł zwrotu pewnie dzięki swojej Mariolce,ale o tym już nie będę pisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Ale sobie docinacie...czy wiekszosc rozmow musi sie tak kończyc...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

... a tak jakoś mi to przyszło do głowy , maruda :-))))

... sam nie wiem skąd :-))

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Brawo Łukasz 19856!


Sam nie jestem zwolennikiem takich metod. Byc moze zapytacie dlaczego wiec odpowiadam. moi drodzy trzeba miec w sobie wiecej odwagi i smialosci. jesli ktos wam sie podoba pokazcie to, ze tak jest a nie pozniej wzdychacie tu na forum. Innymi slowy podejdz zagadaj pokaz, ze masz bajerke ;)
Byc moze jakis dobry duch zaraz wyskoczy mi z riposta, ze az taki jestem madry i tylko sie przechwalam. Zapewniam, ze jesli ktos mi sie spodoba to chce niezwlocznie poznac to kobiete. nie zawsze sie konczylo to sukcesem ( bo np. miala kogos oczywiscie tu nasuwala sie kwestia lojalnosci. rozumiem to) ale reasumujac zazwyczaj dziewczyna odwzajemniala moj gest sympatia.

Dlatego apeluje do odwaznych swiat nalezy! :)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Nadal poszukuję....

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

u szklarza na zamówienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Znam takich, którzy potrzebują 'specjalisty' do reinstalki systemu albo zainstalowania gg. ;D Idą, żeby zainstalować piracki Windows i płacą nie wiadomo ile. Za kilka takich wizyt kupiłabym w te miejsce Home Edition i nie dorabiała sklepów komputerowych.
...głupi to niech płacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Kto się zapisał na licenjat na Ekonomię w Ostrowi?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

jasniej prosze!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

spokojnie w grudniu koniec swiata

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

mi też tam smakuje,no może poza sorbetem arbuzowym,za to szarlotka z lodami przepyszna.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

moze !!!!!!!!!! ale cos nie wierze adamos!!!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODEKS NORYMBERSKI

Orany_Julek-----------o rany , zacznij sie uczyc i odrozniac albo nie zabieraj glosu!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org