sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

A że się tak ze zwyczajnej ludzkiej ciekawości zapytam, bo chyba mogę prawda?

Ty ty juz swoje dzieci zaszczepiłaś przed brodawczakiem ??

Już od kołyski przygotowujesz je do współzycia sexualnego ??

No nieźle nieźle :):)

Moje gratulacje !!!!!!!!! mamusko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

maruda nie mierz innych swoją miarą ;)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Aż tak koszmarnie się nie plączą :) ale wymagają częstego szczotkowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Głupia organizacja ruchu, ale w tym kraju prawie zawsze chodzi o rozmycie odpowiedzialności. Trzeba jakoś sobie radzić. Swoją drogą, jak się jedzie 20 km/h wszystko się ogarnie. Bardziej niebezpieczne są duże ronda, na których szaleńcy nigdy nie widzą nadjeżdżających z prawej strony i uważają, że to oni mają pierwszeństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

SM 3390-3700 Taka cena jest w tym ogłoszeniu z 14 marca a nie jak wcześniej napisałem z 4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Ja lubię to :-)

http://www.youtube.com/watch?v=HlAHMwSExM4&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Oczywiście trzeba zrobić wysyłkę poprzez pośrednika a nie ze sklepu bo wtedy koszt ten będzie wysoki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

Przecież nie tylko BL, BI, BLM, BKL, BZA itd tak jeżdżą... Przejedź się po całym kraju i trochę się pociesz, że w Łomży czasami kierowcy kierunkowskazy włączają, bo w nie których miejscach, to większość nie wie, po co jest ta dźwigienka po lewej stronie kierownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 0-22 Totalnie skompromitowany. Tyle starań na nic.

25mati123

nie powiedziałbym... Wyprzedzanie z prawej strony, zmiana pasa bez kierunkowskazów, lub na ciągłej i wiele innych to raczej nie jest cecha kogoś kto zna przepisy... Zwłaszcza osoby młode, które jeszcze nie posiadają prawo jazdy, jak i często karty motorowerowej, by jeździć takim skuterem, więc nie wiem czemu tak twierdzisz...

Po za tym to jest denerwujące, jak przejeżdża Ci taka osoba pod blokiem i jeździ w kółko po kilkanaście razy aż mu się znudzi... Mam motor, lubię nim jeździć, ale jeżdżę gdy tylko potrzebuje gdzieś jeździć, a nie bez sensu w jedną i w drugą stronę. Z resztą te osoby o tym się przekonają dopiero jak za własne pieniądze będą tankować....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org