piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

trochę lipka teraz z tą Omanią :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Jeśli chodzi o mamę i tatę piesków, to własnie przybłąkały sie na jesień w zeszłym roku, ktos poprostu wyrzucił pieski, ja niestety nie zdążyłem zrobić z tym porządku no i masz babo placek, a jeśli chodzi o sterylizacje jestem za, mam koty wysttyrylizowane , a suni niestety nie zdążyłem.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Niedawno przeniosłem się do Kredyt Banku i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Zrobiłem ten błąd i kupiłem 3 lata temu kostkę z Jedwabnego, z kostki po zimie zaczęły odpryskiwać kawałki z kolorem a teraz już i straciła kolor(wyblakła).
Nie wiem gdzie ale tam na pewno nie!
Pozdrawiam

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Uwaga!Nowy konkurs.Wystarczy wysłać sms-a o treści CH..WAM W DU.. na nr.997.Do wygrania pobyt na komisariacie przez 48godz+przejażdżka radiowozem z włączonym kogutem+dwie srebrne branzolety +profesjonalna sesja zdjęciowa.Dla 20 pierwszych osób przewidywane dodatkowe nagrody-wyrok w zawieszeniu i dozór kuratora.I PAMIĘTAJ W TYM KONKURSIE KAŻDY WYGRYWA!!:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

mały:)
Jaki jeleń ??? !!!!!

Tosz to łoś nad łosie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

CXR :)

Coś ci ten translator szwankuje bo zupełnie nie wiadomo o co chodzi w tej kopi :):)

Temat był o płaczącym w nocy dziecku a ty o tłuszczu i słodyczach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Popatrz maruda,blokers zaczyna się panoszyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Spróbuj w sklepie na M. Skłodowskiej-Curie, obok telepizzy- na pewno znajdziesz tam eleganckie,ale nie wiem, czy tańsze. Tańsza na pewno zaś będą na rynku (i moze nawet jakość ok). Cyklicznie tanie (59zł) i naprawdę dobrej jakości, dobrze układające się, pojawiają się w lidlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Ja naliczyłem 35 radiowozów i jedna karetke :)
Wydaje mi sie e prowadzili nowe radiowozy Mercedesy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Hello! Gdzie w Łomży kupię pokrowce na takie typowe kwadratowe taborety kuchenne? Dzięki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Witam jadę jutro do Białegostoku około 8 - 9 rano. Mam wolne miejsca. Info pod numerem: 500817865



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Gdzie bede mogl zobaczyc czy przyjęli mnie do szkoły budowlanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

to co mam napisac imie i nazwisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Zmien np. na pustak,beton ,mlot itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

a nie mogę do ciebie przyjechac i bys mi to odkręcił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

trzeba bylo sie starac na trenera.teraz jest okazja.ciekawe czy ty nie chcialabys zarobic tych 5milionow w taki sposob.

jak to mowia: jak masz ch........j to kombinuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Kicia była dzisiaj na rutynowym przeglądzie - jest w świetnej formie! Żadnych robali, pcheł, uszka zdrowe. Od kilku dni załatwia się wyłącznie do kuwetki, je bez wybrzydzania. I tak bardzo potrzebuje swojego człowieka na stałe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Poza tym zarejestrowałam się na 2 inne kierunki (zastanawiam się jeszcze nad jednym), są one powiązane ze sobą. Mam takie a nie inne zainteresowania i nie zamierzam studiować czegoś co kompletnie mnie nie interesuje.
Czemu nikt nic nie mówi o ludziach, którzy dzień w dzień muszą pracować przy mięsie świń czy krów, ale takie jest życie, ktoś musi to robić. Jedni leżą i pachną inni ciężko pracują.



Wiem, moje wypowiedzi brzmią jakbym się bardzo oburzyła, ale po prostu wyrażam swoją opinię i próbuję trochę złamać stereotypy o kosmetyczkach chociażby:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

MIJ: właśnie zdrowie suni jest najważniejsze. Antykoncepcja tez, ale jeżeli chcesz, aby sunia była z Tobą jak najdłużej - wysterylizuj. Suki na wsiach i u wsioków w miastach mają szczeniaki co roku. Pomyśl, jak to wpływa na zdrowie (o ropomaciczu nie pomnę). Pomijam fakt wydania na świat ok. 50 kundelków, z których 49 nie będzie miało szczęśliwego życia.
Zresztą - masz internet to sobie poczytaj.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Praca kosmetyczki wcale nie jest taka zła, szczególnie jeśli interesujesz się tym. A jeśli będziesz w tym dobra, to najprawdopodobniej i na zarobki nie będziesz narzekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Z tego co wiem to po studiach można robić zabiegi, które wymagają nacięcia skóry, zaś z tytułem technika już nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

wyslij mi na e-mail swoj numer kontaktowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

CEL STUDIÓW:

-zdobycie szczegółowej wiedzy z zakresu kosmetologii i wiedzy ogólnej z zakresu nauk o zdrowiu
-teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających
-przygotowanie do pracy w zawodzie kosmetologa zgodnie z zasadami etyki zawodowej i uregulowaniami prawnymi
-nabycie umiejętności posługiwania się specjalistycznym językiem obcym
-zdobycie wiedzy pozwalającej kontynuować naukę na studiach II stopnia


CO ZYSKUJESZ NA STUDIACH

-umiejętność planowania rodzaju zabiegu kosmetycznego
-wiedzę, jak stosować kosmetyki zgodnie z rozpoznaniem
-praktyczną umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań
-biegłość w prawidłowym odczytywaniu składu kosmetyku i ustalaniu jego zastosowania
-przygotowanie do ścisłej współpracy z lekarzem dermatologiem w zakresie pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo
-wszechstronne przygotowanie do zorganizowania i prowadzenia gabinetu kosmetycznego
-bezpłatne specjalizacje do wyboru:
1) wizaż lub modelowanie ciała,
2) stylizacja paznokci lub podologia
-dobrą znajomość języka angielskiego z zasobem słów i zwrotów z zakresu nauk o zdrowiu
-przygotowanie do wykonywania swojej pracy ze szczególną starannością ze względu na współodpowiedzialność za zdrowie i wygląd pacjenta
-nawyk systematycznego doskonalenia zawodowego
-wiedzę umożliwiającą podjęcie studiów II stopnia


KIM MOŻESZ BYĆ PO STUDIACH

-pracownikiem gabinetów kosmetycznych o pełnym zakresie świadczonych usług
-pracownikiem ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych
-pracownikiem w ośrodkach i gabinetach odnowy biologicznej
-pracownikiem w firmach kosmetycznych
-przedsiębiorcą prowadzącym własną działalność gospodarczą


źródło: http://www.pwsip.edu.pl/kandydaci/index.php?option=com_content&view=article&id=62:kierunki-studiow&catid=21:kierunki-studiow&Itemid=41#Kosmetologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

Czy to jest dział ogłoszeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrywa Duda, u nas bezapelacyjnie

"Tanie mięso psy jedzą". Jeśli chcesz, żeby koszula była z bawełny, i to dobrej jakości, to raczej w twoim zasięgu nie będzie.
"Elegancka" to pojęcie względne, bo dla niektórych znaczy to, że się nie gniecie, czyli poliester. Jak poliester, to tylko u Chińczyka albo na rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org