niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.


robciu , nikt się tu nie kłóci , po prostu podtrzymuję na duchu tego zdziecinniałego staruszka marudę , ma chłopina demencję starczą i chorobę Alzheimera , to mu trzeba pomóc , aby w depresję się nie wpędził ,

trzeba go zrozumieć bo to podniecenie przedślubne ,
obie prawiczki swój związek partnerski chcą zalegalizować ,
tylko pogratulować nowożeńcom !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

zezowaty wyraił mi Andego C i ja z chęcia sie zgodziłem :):)

Bo Andy C przynajmniej nie ma ograniczonego umysłu w porównaniu z nim :):)
Ale ale robciu :)
W noc poslubna zezowaty zgodził sie robic za panne młodą :):):)w ramach prezentu:):)
hmmmmm tylko sie zastanawiam czy nie trzeba dla niego zakupić wiadra Domestosu bo może być zoonk :):):):) jak się rozbierze:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

dziadziuniu , to jednak te testy na GEJA , pokazały ci prawdę i już się możesz określić ?

to jak jesteś , GEJ czy TRANS ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

papierów nie mam to po dziadku dziadek jeszcze żyje ale pytaliśmy i powiedział że nie jeżdził nim kilkadziesiąt lat i nie wie gdzie moga być a to juz staruszek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

Dawno topisz się w swoim przez siebie wykopanym szambie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

Nie wiem czy łomżyńscy kupcy poradzą sobie z warunkami, jakie są wymagane przy rozpoczęciu działalności w takiej galerii. Trzeba mieć potężny kapitał na samym początku, bo potrzebne są zabezpieczenia przy podpisywaniu umowy, np. czynsz z góry za kilka miesięcy, przygotowanie wyposażenia, które podlega rozpatrzeniu przez właściciela galerii (czyli nie możesz sobie wyposażyć jak ci się podoba), zakup towaru, itd, itp.
Druga sprawa to dalsza działalność, tzn. koszty wspólne działania galerii, bieżąca działalność czyli czynsz i % od obrotu (w Galerii Narew mówili, że to nawet 8%, nie wiem ile to będzie w Venedzie). Inne warunki umów mają sieciówki, a inne indywidualni przedsiębiorcy.
Więc ceny towarów, wcale nie muszą być takie niskie. Pojawiły się przecież problemy z płatnościami za czynsz w Stokrotce, więc nie lepiej będzie w centrach handlowych. W Białym też sklepy w centrach są likwidowane, bo ludzie nie są w stanie poradzić sobie z narzuconymi warunkami umów, które są zawierane na kilka lat.
Dużo też zależy od ilości klientów. Tu na cenę też ma wpływ ilość. Dlatego Warszawa może sobie pozwolić na niższe ceny niż Białystok mimo kosztów własnych działalności, bo nadrobią to ilością sprzedanych towarów.
To jest temat rzeka, nie ma co porównywać Łomży do stolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

dobry....

http://www.youtube.com/watch?v=PbcTClDD-WU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

mąż mi mówi żeby napisać że pływak w gaźniku jest dziurawy i chyba jedna dętka jest dziurawa a co do ceny to nie wiemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

no to ładnie zezowaty:):)
Wyszło szydło z worka :):):)

Jestreś fetyszystą :):)
no no pogratulować upodobań :)
To ja juz wiem gdzie się podziały reformy mojej sąsiadki ze sznurka :):):)

A cały blok myslał że to wiatr je zerwał :):):)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

moja cena to 1000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

:-)

http://www.youtube.com/watch?v=X9lRz_kTuWc&feature=fvwrel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

maruda

ponawiam pytanie : kto tam u was za BABĘ robi ?
ty masz być MĄŻ czy ŻONA ? a może się wymieniacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla tych co tak się nakręcili unijnymi miliardami.

Najpierw to on musi swoje zdjęcie w kleić?:) )) i podać się terapii hormonalnej:)))) ale on ma zryty charakter to nic z tego nie będzie:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org