sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Refleksja powyborcza

No wiem ze nie oplaca sie kupywac nowej bo ciazowe ciuchy sa bardzo drogie
ale kurtka którą mam jest juz taka ciasna ze ciezko mi się poruszać a jeszcze miesiąc przedemna i chcialabym odkupić od kogoś zeby przetrwac ten okres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

Z tego co słyszałem to tylko jedynie u Kubusia w naszym regionie zakładają gaz do ciężarówek więc chyba muszą trochę potrafić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

*specu* ma rację. Gdy montujesz instalacje ,zanosisz grubszą kasę wszystko jest o.k. ale dalszy serwis to porażka. Może i są tam ludzie którzy znają się na swojej robocie ale dostać się do nich graniczy z cudem. Przy drobnych usterkach ,regulacjach nikt nie ma czasu dla klienta, a jak już się ktoś podejmie to i tak szybko i na odwal. Ja rozumiem że pracownicy mają prowizje od zamontowanych instalacji ale Panowie z Senatorskiej powinni popracować nad serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym , przynajmniej w zakresie instalacji które sami montowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

nie idź z nim bo on jest lewy :):):)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

ja chodziłam w ostatnich miesiącach w kurtce po bracie :) nie wyglądałam może zbyt "atrakcyjnie" ale było mi bardzo wygodnie i ciepło. Jest to taki rozmiar który potrzebujesz - jak nie znajdziesz nic lepszego - daj znać jakby co :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

ja mowie powaznie ,tylko wody nie ma bo juz sposcilem a ogrzewanie to piecyk typu koza/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refleksja powyborcza

NIe bylismy, bo lubimy z mięsem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org