sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Jak Perełka żyje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Bo nie rajcują mnie stare baśnie z tysiąca i jednej nocy :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

oburzonamama, skąd pomysł że mam żonę? Cieszę się że możesz się pośmiać z mężem, choć w to szczerze wątpię... mi natomiast jest przykro że musicie mieszkać w wynajętym mieszkaniu albo u rodziców... A no tak, ty dział ogłoszeń oglądasz tylko dla jaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

ok:)

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

a to może być troszeczke za drogi interes bo to rękodzieło :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Ciekawe jest to co piszesz, "spokojnie".
zapominasz chyba, że ten pies zdechł tam z głodu.
Przywiązany do ściany.
Na ulicy przywiązany nie był.
na ulicy miał szansę na to ze go ktoś przygarnie.
na ulicy mógł znaleźć coś do jedzenia
na ulicy mógł żyć jeszcze
na ulicy MIAŁ NADZIEJE
TEN PSEUDOARTYSTA W DUP.... JEB.... ZABIŁ TEGO PSA, i nic nie osiągnął, ponieważ tam, przy tej ścianie nikt temu zwierzakowi nie pomógł.
całość wstrząsnęła takimi jak ja, ludźmi którzy na co dzień pomagają psom, czy innym zwierzakom w potrzebie.
o tym , ze jest to sprawa z kiedys wiem, bo o tym wtedy czytalam. najbardziej wqrwia mnie fakt, ze sytuacja moze się powtorzyc.
więc "droga" MiYu bądź łaskawa nie pisać mi SPOKOJNIE , BO TAKIM TEXTEM JESZCZE BARDZIEJ MNIE WQRWIASZ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

a ile masz lat i jaka plec xD?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

władziu :):)
tak na spokojny sen :):)

http://www.wgrane.pl/daaeef66c22187b94daa0c47d0cdeb0b

Sami nie wierzycie w to co napisaliście i opowiadacie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

dobranoc lilo :)
Chociaż nie jestem twoim aniołkiem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Trzeba się z jednej mądrości uwolnić aby otworzyć umysł na poznanie innej niekoniecznie religijnie paranoicznej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Tak właśnie pisze, Panie paplik.
Przecież Bóg nie będzie Ciebie „na siłę „ ciągnął do raju, skoro Ty nie wierzysz w raj.

Jeżeli będziesz niewierzący, ale uczciwy człowiek……….. i to zauważy Bóg, wtedy nawet nie będziesz wiedział kiedy a uwierzysz w Boga, i sam zaczniesz szukać bliskości Boga. Ponieważ człowiek jest taką istotą, która bez Boga umiera ( jak wszystko zresztą ). Natomiast dopiero przy Bogu człowiek rozkwita.

Już jesteś zdziwiony, że możesz być odrzucony przez Boga: Przecież Ty jesteś dobry człowiek…. jak napisałeś ( nie dosłownie, ale taki wniosek ). To teraz sobie przypomnij „dobry człowieku” co wypisywałeś na temat Boga przez swoje całe życie. Czy sprawdzałeś to co wypisywałeś? Może chociaż próbowałeś dociec prawdy? Może chociaż „zmusiłeś się” i Biblie przeczytałeś, żeby mieć „dowody” przeciw Bogu? Sam oceń w własnym sercu czy byłeś uczciwy.

Żebyś znał Słowo Boże, wiedziałbyś ile grzechów człowiek popełnia przez swoje całe życie.
Dlatego jest to wielka łaska od Boga, że chce nas ratować.

Sprawa księży itd.
Powiem krótko - jeżeli mieliby prawdziwą wiarę, to nie powinno być tych ekscesów.
Poczytaj wklejone przez mnie rozdziały Biblijne, tam jest opisane dokładnie co Jezus myślał o takich kapłanach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

to jak widziales to co sie nie pucowales cwaniaku?,latwo jest stanac z boku i pozniej pier...olic bzdury,a foty jakies masz masz masz..a ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

Mi tam pasowało jak stacja miała jeszcze starych właścicieli i była pod nazwą green, często tam tankowałem, można było czasem pogadać z właścicielami i ogólnie było spoko, ale po przejęciu to masakra, poprostu mi sie odechciało tam tankować. A ta stacja no wylocie z łomży shell i ta z wojska polskiego, to przypadkiem nie jest jednego właściciela? Może koleś wyprzedaje interes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

następny żałosny....ile to już było o tej Wesołej ostatnimi dniami?

Na prawdę nie zdajecie sobie sprawy że osiągacie odwrotny skutek?

Wiec żeby zaoszczędzić Wam czasu pragnę Was poinformować, że wszyscy czytelnicy tegoż forum wiedzą już że na Wesołej jest seris RTV-AGD, i że jest najlepszy, najtańszy, najbardziej fachowy...

to tak na wypadek jakby przyszło Wam do głowy za 1-2 tygodnie tworzyć kolejny post że szukasz seriwisu walkman'a, pytasz o adresy a później i tak idziesz na Wesołą ;o))))

dalibyście już spokój bo siarę robicie i więcej złego niż dobrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

wiecie gdzie w lomzy najtansze? ile taka 2-metrowa kosztuje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania za PUBLICZNE pieniądze!!!

W jakim stanie? Jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org