poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Lomzy nie przegral PiS tylko przegrala mieszkancow niewiedza

W ogole nie polecam dekoloryzacji :) Fakt, efekt mialam zamierzony, jednak po kilku tygodniach wlosy zaczely sie platac, wypadac i mimo czestego podcinania nadal sa bardzo zniszczone. A jesli zamierzasz teraz uzywac suszarki, prostownicy, czy lokowki to juz w ogole masakra dla wlosow :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Lomzy nie przegral PiS tylko przegrala mieszkancow niewiedza

Defraudator napisał: „jeśli mam bardzo daleki wyjazd - pkp inercity”
Zastanawiam się gdzie jest dworzec PKP intercity? Może wśród tych bud za PKSm?

Wracając do tematu, czytając niektóre wypowiedzi wyciągam wniosek, że ten rząd, on za nic nie odpowiada – to ja się pytam, po co nam taki rząd? Który żre, pije, za nasze i za nic nie odpowiada.

Jeszcze się zapytam, czy rząd chociaż odpowiada za cenę gazu kupowanego od ruskich po najdroższej cenie w Europie? A swoje złoża gazu łupkowego rozdaje, za przysłowiową złotówkę.
Państwo które leży na potężnych pokładach węgla, mogłoby produkować ropę z węgla już to robili Niemcy w wojnę.
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,8073750,wiadomosc.html?ticaid=1d94c
Jakby to, były nasze prawdziwie polskie rządy ty bylibyśmy potęga gospodarczą, podobnie jak to było w II Rzeczpospolitej, a tak to jesteśmy pariasami Europy i pewnie tak zostanie.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Lomzy nie przegral PiS tylko przegrala mieszkancow niewiedza

Każdy ma prawo szukać tam gdzie chce, a z tym przepełnieniem zleceń to jeszcze za wcześnie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Lomzy nie przegral PiS tylko przegrala mieszkancow niewiedza

objezdzenie pol lomzy to 5 minut, moze warto poswiecic reszte 5 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org