niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ale łomot dostał kandydat PiSiorków w Łodzi :)

to samo co data 11.11.2011



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale łomot dostał kandydat PiSiorków w Łodzi :)

w odniesieniu do autora podpisującego się Zbychu
cytuję:
Jak Ci chodzi o Księdza Andrzeja to znam go osobiście kilka razy spotkaliśmy się we Włoszech i W Polsce wspaniały z niego człowiek.
A jeśli zazdrościsz mu opalenizny to na solarkę idz jeśli Cie nie stać to ja zapłacę i pozbędziesz się kompleksów

Pisałem o czarnych włosach które stracił a potem farbował chcąc odzyskać podobno cygański atrybut robił to jak pozorant który coś ukrywa - komy chciał się przypodobać czyniąc swój arcy kapłański Public relations.
Taki kościelny pijar lub piar, który jest głoskową realizacją pierwszych liter PR - Propagandzista Rzymskokatolicki.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale łomot dostał kandydat PiSiorków w Łodzi :)

A może ktoś ma nr telefonu do firmy Sokołowski z ul. Nowogrodzkiej ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale łomot dostał kandydat PiSiorków w Łodzi :)

zbychu, z takiego suchara to nikt by się nie roześmiał, więc popracuj nad poczuciem humoru. ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org