czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Patriotyzm lokalny - umiłowanie i przywiązanie względem własnej, lokalnej ojczyzny

Hanka Bielicka - My z Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=i-KIBDYzWKU



Miejsce zamieszkania zawsze można zmienić , to zależy od nas i od okoliczności życiowych , ale tego gdzie się urodziliśmy , skąd wywodzą się nasze korzenie nie zmienimy . Lubimy swoje rodzinne miasto ,albo nie .

Pozytywy mieszkania w mniejszym mieście ,głównie doceniają ludzie mieszkający w dużym , tu żyje się spokojniej :)

Oprócz miejsc uwiecznionych na filmiku " Moje miasto Łomża " to znaczy : ul. Farna , ul. Długa , Ratusz , Stary Rynek , Katedra , Plaża Miejska lubię jeszcze Muszlę , Górę Królowej Bony i piękny widok na Dolinę Narwi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Cześć
słuchajcie dziewczyny to co tu własnie przeczytałam strasznie mnie zadziwia, ja również miałam swój Wielki Dzień w tym roku i tak jak i wy sukienkę kupowałam w salonie la paris i ja jestem zadowolona, najchętniej to przeżyłabym to jeszcze raz jak "w dniu świstaka" takie mam wspomnienia, żadnych niesnasek z salonem, czy tym bardziej z obsługą, idealnie dobrany każdy szczegół sukni i dodatków (a nie było łatwo), mąż się zakochał we mnie drugi raz!
naprawdę dałabym 5 na 5
Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Edi pozdrowionka :-)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Ta Pani to Prezes Zarządu „Lumiere” -właściciela kina- więc wszystko jasne, widocznie oglądanie jej wizerunku jest wliczone w cenę biletu.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=26655



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

6 dyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

http://www.youtube.com/watch?v=TUtYAH5M22E

Lewacy pewnie powiedzą, że atakują, bo ich delikatne muzułmańskie uczucia zostały obrażone - zbyt niskimi zasiłkami, może rower nie jest zgodny z prawem szariatu, może te dziewczyny okazały się faszystkami, bo nie pokłoniły się Muzułmanom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Całe szczęście że nie ZOMO :D


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Tym frajerom, bez względu kim są, za wyciąganie rąk, bezwzględny wpier.dol się należy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

najlepiej to samochodem

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

@D
Sygnał cyfrowy w kablówce może się zasadniczo różnić od sygnału naziemnego, głównie w kwestii modulacji, dlatego konieczny jest osobny tuner, który zapewnia wzmocnienie, demodulację i dodatkowe wejście.
Co do kodowania, to dostępne są przecież karty Common Interface które dostarcza nadawca, a które wtyka się do telewizora wraz z kartą abonencką i dekodowanie odbywa się właśnie w karcie.
Zgadzam się, że kosztowo wygodniej dorzucić kablówce puszkę dekodera niż silić się na rozwiązanie uniwersalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego



Protagoras EMO TYŻ CIE KOCHAJĄ JAK TWOJEGO WODZA:)))))))))



Siemka upodleni!


To właśnie w programie pana Janusza napisano, że każdy może robić co chce! Nikt nie zabroni EMO ludzkom cięcia, piercingu ani tatuaży! Wreszcie będzie można chodzić w emo ciuchach po ulicy bez strachu i z bólem w sercu. Do naszego apelu muszą stanąć wszyscy. NAwet śmierdzące metale albo grube kobiety (chociaż te to może nie XD ostatnio jedna nademną sapała w autobusie, fuj!!!).

Naszym EMO przewodnikiem zostanie naczelny bard EMO prawicy. Dobrze wiedzie o kim mówimy. Niezwykły śpiewak na którego twarzy zawsze rysuje się ból - oto on Marcin Lechowicz. Wiemy że napisze zaraz jakąś emo piosenkę, która zbawi naszą scene i będzie lepsza nawet od utworów Jędkera Realisty i tego tam fajnego ziomka Madoxxxa!

Przyłączcie sie z nami. Lofciajcie nas na fejsbuniu!. Pamiętajcie, że wkrótce wybory i nawet jak się nie uda, to nie głosujemy na nikogo z bandy czworga i będzie w Polsce RAJ! :D Tusku rudziole - twój rząd obalą EMOLE! <3

http://www.emo-portal.pl/index.php/obalamy-rzad-donalda-tuska-emo-korwin-mikke-ukocha-nasz-emo-blog/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Witam!
Szukam osoby, ktora moglaby udzielic mi kilku inf na temat NWSP w Bialymstoku, typu gdzie znajde plan, na ktorym zaznaczona sa sale, w ktorych odbywaja sie zajecia oraz inf gdzie znajde inf o tym, do której grupy zostałam przydzielona.
Proszę o pomoc, ponieważ w sobotę mam pierszy zjazd, a' przejma' Pani z dziakanatu przez telefon niechciala mnie o tych sprawach poinformowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

kolejny temat nie na miejscu...

MODERATORZE! Gdzie są Twoje oczy?!

Przenieś go proszę do Politycznego!

Powinna tu być opcja [zgłoś do Moderatora]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

tusk zawiudł po całej lini już więcej na niego niezagłosuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

@HokusPokus:

Nnniiiieeeee... Niestety tylko 1 skrzynkę. Mam nadzieję, że pełnowymiarową:)

@Zbychu: Nie bądź raptus, baw się cyckiem:)

Ja tez czekam na razie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

to jest odwieczny problem zakupów przez internet...

A gdzie widziałaś taki sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Mamy wolność słowa,ale czy musimy sę wyzywać.Ludzie są różni i to nas łączy w sołeczeństwo.Jeżeli piszesz o Kościele to wiedz że wszyscy ludzie ochrzczoni tworzą wspólnotę.Tak więc katolikiem nie jestem tylko w kościele,ale też w życiu codzienny i starajmy się pamiętać o nauce Chrystusa i być wzorcem dla naszych bliskich.Człowiek jest tylko miernotą,która popełnia ciągle błędy,ale stajmy się wyciągać z nich wnioski na przyszłość.Tak więc więcej somokrytyki dla nas wszystkich i poszanowania bliżnich,a nie lżenia z osób starszych,kiedyś i ty możesz być w podeszłym wieku pod warunkiem że dożejesz.Tak więc rozawiajmy ale bez ,,mięsa".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

a czy ktokolwiek w jakimkolwiek mieście widział taki sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

ale fajne mają tam zabawki czy jakiś badziew ??? i co to za sklep ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Mam uprawnienia instruktora kat. B i leżą w szufladzie. Osobiście nie polecam. WORD od kilku lat wypuszcza na rynek instruktorów, ale nikt nie myśli o tym gdzie będą pracować. Skończyły się różowe czasy, kiedy młodzież wyżu demograficznego roczników końca lat 80-tych, kończyła 18 lat i robiła prawo jazdy. W 2006 roku kurs na kat. B kosztował 1400 zł. Teraz widziałem nawet po 799 zł ;) Paliwo (LPG) jest prawie dwa razy droższe. Stawka godzinowa dla instruktora to 6,50-7,50/h netto (więcej jest na kat. C, ale to inna para kaloszy). Stawka od 5 lat nie uległa zmianie.... Jak ktoś nie ma co zrobić z kasą, to faktycznie, można ją utopić w kurs instruktora :D Ja osobiście wolałbym przepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Tak .tam są przystepne ceny ,nowe i używane .Jest jeszcze komis na ul.Legionów.na przeciwko Stokrotki są ubrania ,zabawki .używane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

sklep nazywa się kajtek naprzeciwko szkoły nr 7 . jest tam sporo używanych markowych zabawek i nie tylko. mają fajne ciuszki dla dzieci też używane . idę jutro bo mają chyba 60 % przeceny na nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Są fajne tam zabawki .zależy co szukasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Nie jestem bardzo sprecyzowana ale chciałabym coś fisher price albo jakieś inne markowe. Pójdę juto na tego Mickiewicza i zobaczę czy jest tam coś ciekawego. Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

TAM SZEWC KLEI BUTY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Zapisałam się na kurs do osk Ferenc niedługo będę miała jazdę i nie wiem którego instruktora wybrac bo mam taką mozliwość. Którego polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

ja polecam Radka:) bardzo fajny instruktor wszystko wytłumaczy, nie krzyczy, o wszystko mozna zapytac. Ja z nim jezdzilam i było super zdałam za pierwszym razem:) Polecam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

chłopie, skoro podajesz imię i nazwisko babki, informację o miejscu pracy i inne szczegóły to może sam byś się przedstawił i podał nr telefonu!?

i oczywiście sądzę, że pani Ania powinna ci ostro zmyć łeb za taki temat na forum,

głupota ludzka nie zna granic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

jaka szkola tacy pracownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

nie zmienia bielizny i skarpet wiec czasem jest duszno w samochodzie, ale co kto lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Autor: cxz3 (87.119.10.---)
Data: 27-04-11 11:36

Witam. Znacie może jakiegoś perkusistę lub gitarzystę który ma ochotę zagrać koncert bo wykruszył nam się gitarzysta i bardzo potrzebujemy na czerwca .

Albo perkusista albo gitarzysta potrzebny



Post w/w uzytkownika mowi sam za siebie... mysle ze warto zdac sie na opinie wiekszosci uzytkownikow ,a nie opinie pseudo konkurencji! mysle ze warto zamknac temat...;) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Pan Marcin dobrze uczy ale wiesz każdy z nas jeżdził u jednego tylko więc sama rozumiesz że ciężko doradzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

W dziekanacie zazwyczaj siędzą 3 panie nie jedna. Są niechętne do informowania o czymkolwiek. A w której grupie jestes to znajdziesz to rownież na tablicy ogłoszeń bądz przy dziekanacie na tych tablicach. Ale w obowiązku tej pani leży by poinfomować studenta o tym w której grupie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

mam wolne miejsca jutro (07.10) ok godz. 11:00 nr510277625 gg4632829

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

chciałabym np garnuszek na klocuszek fisher price albo coś w tym stylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Podzial na grupy jest wywieszony w szkole!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Witam

Mam pytanko. Czy może ktoś z Was rozpoczyna w sobotę zajęcia na kierunku psychologia w WSAPie w Białymstoku i szuka transportu na uczelnie bądź dysponuje wolnym miejscem w samochodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

wszystkiego sie tam nauczysz,swietny zawod informatyka,Wszyscy inni koncza markieting a po takich studiach to nawet na sprzataczke przyjac niechca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

hej jesteś jeszcze?
Cyprian?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Ja mam zjazd ale na administracji drugiego stopnia może ktoś też sie wybiera na ten kierunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

Czy właściciel naprawdę wierzy w to, że ludzie nabierają się jeszcze na taką "reklamę"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejska dotacja na elewację... Pałacu Biskupiego

ja właśnie sie zastanawiam na egzaminy napewno bede jeżdziła samochodem a tak zobacze w sobote napewno nie jade nie opłaca mi sie półowe zajęć nie ma bo jest rozpoczecie roku w niedziele być może pojade

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org