wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie żyje Zbigniew Łapiński

rolnik, wiem że jesteś zajebistym znawcą tematu, ale pozwól że w łopatologiczny sposób wytłumaczę tobie w czym rzecz. Na kursie obroty są 1200-1500, nie trzeba używać manetki ni sprzęgła, na egzaminie dostajesz moto z 600 obrotami i nie mając nawyków na ósemce wyjedziesz za linie albo się podeprzesz i jesteś udupiony. A opowiadał mi to koleś, którego taka sytuacja zastała i nie umiał sobie z tym w stresie i na szybko poradzić, więc oblał. I aby się tego ustrzec pytam o doświadczenia ludzi z egzaminu z tym moto. Mam też pytanie czy egzaminator nie będzie robił problemów jak sobie te obroty podkręce przed startem? Rolnik mam nadzieję że zrozumiałeś, lecz tak naprawdę od ciebie nie oczekuje odpowiedzi, bo ewidentnie jesteś ignorantem, albo nie masz pojęcia o rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie żyje Zbigniew Łapiński

Przede wszystkim najwyższy pakiet IST to 59

A tu z przed paru sekund test i to przez wifi :),

http://speedtest.net/result/1466125045.png

NIE MA LEPIEJ

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org