poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

a ja bym ich szukal na wyspach kanaryjskich... po takim skoku..

A tak serio, jedyna nadzieja to to, że faktycznie dobrze wytypowałeś złodzieja. Inaczej bym nie liczył na odzyskanie. Moim zdaniem mogli to zrobić jacyś gówniarze, towar już sprzedali jakiemuś paserowi.

Ostatnio to samo spotkało mojego brata, gówniarze ukradli mu sprzęt ze sklepu i sprzedali by mieć na trawę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

ja powracam do tematu ogniska na cześć Ptysia... gdzie głównym daniem byłby Ptysio, albo ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

zajebiste dyskoteki se wybierasz!!! zrezsta temat nimal z dupy, jeden wali w gruche drugi gruche no i co to ma do czego???

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Coś marnie dziś na zewnątrz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

drede nawet chyba wiem o jaki sklepik Ci chodzi to jest przy ul. warszawskiej bodajże blisko sklepu społem

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Eskorta raczej potrzebna nie bedzie, dojedzie sie spokojnie na miejsce. :)
A jak nie to gasnice mam pod reka. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

cyt: Autor: adamus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-10-05 09:21

he he, kiedyś w dresach chodzili sportowcy. Dzisiaj murzyni i część młodzieży :)

Nieprawda, to nie wszyscy. Jeszcze przybysze ze wschodu na bazarach i pewna cześć slamsów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

chyba, że po byłki na zagrychę do alkoholu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Też miałem ślimaczące się łącze więc wysłałem e-maila (treść wraz z odpowiedzią - poniżej).
Po 5 dniach Neo odpaliła się z hasłem 384kb/s i praktycznie czasami do tej prędkości dochodzi. WIęc chwilowo nie narzekam.
//====================================//

Zapraszamy do kontaktu z bezpłatnym wsparciem technicznym 0 800 102 102.
Pozdrawiamy
Infolinia 0801321123
info@neostrada.pl
LD
----- Original Message -----
From: **m* neostrada
To: info@neostrada.pl
Sent: Sunday, September 04, 2005 11:29 AM

Subject: Neostrada do "bani"


Dzień dobry.

Teoretycznie proponujecie Państwo zwiększenie prędkości z opcji 128 na 256
i to na dodatek w jednej wersji samoczynnie a w drugiej na podstawie podpisania aneksu.
Jednym słowem mieszacie klientom w głowie przez niespójność i zagmatwanie oferty, ale może tak ma być?
Tymczasem realna prędkość spada do żałosnych wartości, gorszych niż w czasach pierwszych modemów
z opcją dial-up. Na dowód załączam screen_shoot.
Do tej pory działo się to sporadycznie, teraz jednak wygląda na to, że to Wasz nowy standard usługi.
Ponadto linki na stronach Wam się "sypią" i niewiele już działa. np.:
http://www.helpdesk.neostrada.pl/tpsa/run?n=faq_tekst&p1=19738
Request can not be processed.
http://neostrada.pl/tpsa/run?n=oferty
Request can not be processed.

rtsp://real-stream1.tpi.pl:80/tv-fly.rm
Error

Pozdrawiam (i jeśli nic się nie zmieni to prawdopodobnie wypowiem umowę)
**m*
//========//



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Ja myśle paru chłopaków powinno siedziec z piknikami i rozkrecac doping i z tej strony stadionu, a z czasem sami by zaczeli łapac o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Zobaczymy co na to powie dyżurny i nie zawodny Expert - Ptysiu Bawełna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

W sumie to dresy nosi się po to aby się nie spocić, bo wiadomo,że dzinsy są ciasne... dalej nie widzę żadnych powodów żeby iśc w dresach na dyskoteke :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

pontifex mal, nie lubie dyskutowac z ludzmi zamknietymi myslowo. a tym bardziej juz z kims o faszystowskich pogladach. co do poziomu inteligencji to przykro mi bardzo ze jestem taki tepy hehehe..... no i dziwny hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Ludzie jeżdżą tak jak im pasuje. To chyba logiczne. Jadąc przez Sikorskiego można przecież dwa razy nadziać się na czerwone światło, więc normalne jest to że jeździ się drogą gdzie nie ma skrzyżowań świetlnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

No i wszystko wyjaśniłeś Fixiu. I co, że trafisz na dwa skrzyżowania ze światłami, ale nie trafisz na ronda, których tak nie lubisz.

Rzucam forumowiczom pytnie: czy coś komuś się stanie, jak dojedzie do celu 10 sekund później?

Maciek wspominał o tej pożytecznej funkcji takich skrzyżowań, jaką jest ograniczanie ruchu w centrum. I nie mówcie mi, że w Łomży centrum zaczyna się przy ZUSie, bo ja tam orane pole widzę:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

chyba widomo żeby ładniej wyglądał np na niebieskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Koleś, co pracował w przetwórni opowiadał mi, że ludki szczali do kadzi z kiszoną kapustą, komentując radośnie, że teraz się lepiej zakisi...

Nie mam zaufania do produktów przetworzonych. Kupuję tylko świeże i surowe. Dania męsno-warzywne robię sam. Ale np. pieczywo trzeba kupić. Czasem też niezłe cuda można tam znależć. Podobno w mące czasem przechadza się tyle mięsa, że chlebuś nie nadaje się na dzień postny!!!

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Witam

Sluchajcie wszyscy i Ty Ptysiu szczegolnie ;) , znalazlem na pewnym forum (o sztukach walki akurat), idealnego kolege dla naszego nie(d)ocenionego kolegi Ptysia...
Mysle, ze chlopaki mogliby sie szybko zaprzyjaznic i prowadzic ciekawe polemiki na osobnosci, dajac przy tym odpoczac innym uzytkownikom....

A oto ten niesamowity chlopak.... śledzik ;) i jego poruszajaca historia....

http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=41334&start=0

Aby docenic w pelni tego mlodego czlowieka, nalezy odczytac jego profil i poznac jego zainteresowania:

"walki, bijatyki, bójki"

jak rowniez zapoznac sie choc z czescia jego jakze ciekawych i inteligentnych wypowiedzi w innych tematach, np.

"noite już prosiłem o nieużywanie angielskiego. cholera nie wszyscy tutaj to poloniści "

"według mnie temat nie jest taki głupi. wyznacza cieńkoł granice która dzieli nie zdecydowanego napastnika od agresywnej ofiary, tzn. one się zamieniają później miejscami. "

"I wcale nie stchurzyłem jak to niekturzy tu piszą tylko spanikowałem, a to dwie zupełnie inne rzeczy. "

"Nikt nie jest omnibusem i omegą"

"nienawidze dresów. Ale czasem trafisię taki dres bez dresa. Mogą być przebrani różnie."

"cze, mam na imię Sławek, dla przyjaciuł śledzik. Lubię oglondać walki na kompach i sam sie lubię pouderzac czasami. Mamnadzieje, że poznam tutaj fajnych ludzi i kumpli."

Z pewnoscia rowniez doceniliscie niezwykla logike i inteligencje śledzika :) Jak widzicie pragnie on poznac kolegow (moze nie bedzie juz musial sam sie uderzac)... Jako, ze do tej pory zadnego nie udalo mu sie znalezc, a Ptysiu rowniez jest niedoceniany i nierozumiany na naszym forum, jestem nawet gotow podjac sie trudu zdobycia namiarow gg (czy czegos podobnego) i doprowadzic do poznania sie obu tych sympatycznych chlopcow...
I chcialbym Was zapytac drodzy forumowicze, co sadzicie na ten temat? Jesli podzielacie moje zdanie, to moze wspolnymi silami zalatwimy dwa trole za jednym razem? ;)

Pozdrawiam
Dran

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

nie bardzo to rozumię ale owszem zauważyłem ,że zabawa ręką z genitaliami jest teraz w modzie. Panowie czesto tanczac łapia sie za to miejsce. Myślę ze młodziez teraz ma starsznie rozciagniete worki moszniowe wiec musi korygowac ich położenie aby w tańcu ich sobie nie nadpnąć. Ewentulanie zwrócic uwagę samic na mocne i rozbudowane swoje narządy rozrodcze.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

szkoda,że mam "taczke" na remoncie,bo też bym się zjawił...
...ale może następnym razem...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Śledzik to jest dopiero typ jak to przeczytałem to gniłem ze śmiechu ale ubaw śledzik mało pisze tam na foru i fajnie on to napisałłatwo sie. smiac z czyjegos nieszczęscia czy jakos tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Zachowanie Ptysia trudno nazwac intrygujacym :) Po prostu po natrafieniu na posty sledzika, stwierdzilem, ze maja oni pewne cechy wspolne... Mianowicie obaj wpisuja sie w kazdym temacie i wypowiadaja sie bez sensu, zupelnie jakby chcieli tylko nabic sobie ilosc postow lub nie potrafili pohamowac sie przed przelaniem swoich niczym nieskrepowanych i nie skazonych inteligencja mysli na forum... Dlatego tez uznalem, ze mogliby sie ze soba swietnie dogadac i przy okazji dac odpoczac innym forumowiczom :P
Ale widze, ze nie potrafisz docenic mojej dobrej woli i szczerej checi pomocy innym :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

hehehe... no to może rolnik znalazł i se przybił niby że samochód oznakowany :P ja 2 tygodnie temu znalazłem tablice od samochodu Litewskie leżały w rowie obok lasu jak się jedzie na białegostoku :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Może sledzik i ptysiu to rodzina? ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Pontifex:
W takim razie trafiłem kulą w płot i przepraszam. Z tego co zauważyłem (być może mylnie), na tym forum na tematy dot. spraw polsko-żydowskich wypowiadają się nielaty z MW, organizacji uważanej przez mnie za szkodliwą, której członkowie nie są godni miana narodowca. Ot, choćby kwestia wspomnianych hotdogów - krzyczą o wspieraniu polskich marek, by samemu się naj...ać i wp...rzać bułkę z parówką w norweskim koncernie. Ich działalność (niekoniecznie w Łomży, bo łomżyńska MW to po prostu gówniarzeria) w większości polega na organizowaniu kretyńskich spędów, zadym i jazgotaniu, jednak zachowaniem swoim przynoszą więcej ujmy ruchowi narodowemu, który postrzegany jest przez resztę społeczeństwa jako jakaś ekstrema. W rzeczywistości jest to grupa hipokrytów, tak samo jak ich wódz.
Ale co do Twojego poglądu dotyczącego pojednania, to masz dużo racji.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

narazie niema,poczekaj na nowa edycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

No To Dawajcie Dawajcie ... Bo Czekam :) Jakieś Ciekawe Jak Coś Bedziecie Wiedzieć Na Ten Temat To Mówić :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

To prawda że jest mecz w środe o 13 ŁKSu II Łomża z Orłem Kolno??
Bo zamierzam sie wybrać tylko nie wiem czy to prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Hahaha Uhahahah Ihihihi Śledzik jest GOSC. Naprawde ciekawa mieszanka by byla Ptysiu o smaku Sledzika ;). Przesmiewczy poscik Draniu :) - Re5pect brachu - 613 jest z Ciebie dumne :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

siema!jak bedo te vlepy to dajcie znac na forum bo ja tez potrzebuje!!a ty ptysiu91 zamknij pizde jak nie wiesz kiedy i co!!!mecz LKSu II jest o 13 na lomzynskim stadionie.POzdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Wieloma swoimi wypowiedziami udowodniłeś, że pisać (poprawnie) po polsku nie potrafisz. Inteligencją też nie grzeszysz. Wracaj do Tworek, tam twoje miejsce.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Próbuje już kilka razy od niedzieli wejść na stronkę klubu i za każdym razem to samo.Informacja o przekroczeniu godzinnego limitu transferu.Chyba musicie gdzieś indziej tę stronę umieścić,przy zainteresowaniu jakim zaczęła się cieszyć

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Per "pokemon" to możesz się zwracać do swojej mamusi. Ciekaw jestem, czym ty mógłbyś się pochwalić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Wydaje mi się że "różnego rodzaju" broń (vide kbkAK, P64, P83) jest atrakcyjniejsza niż Paintball....

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Nie kumam Twojego wątku o wibratorach, ale nie chcę Cię obrazić, więc nie posądzę Cię o bliższą znajomość z tymi zabawkami. I chyba masz problemy ze zrozumieniem tekstu, który czytasz (chociaż to było 20 lat temu, to pamiętam, że to program "młodszych" klas SP). Nikt tutaj nie pisze o ruchu nocnym, tylko o zakładzie produkcyjnym, który tworzy hałas, który słychać nie jako szmerek, ale jako stosunkowo glośny dźwięk w odległości ok. 1 km od niego.

Ku Twojej wiadomości - mieszkałem w Warszawie, nie w centrum, ale na Grochowie, blisko Grochowskiej. Więc nie wyskakuj tak z tą stolicą...

No i powtórzę pytanie - gdzie mieszkasz? Bo może być tak (i podejrzewam, że tak właśnie jest), że poza Łomżą, lub np. gdzieś na Łomżycy i zabierasz głos w sprawie, o której nic nie wiesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Moim zdaniem sprawa nie jest aż tak zawiła.Należy wyjść z założenia,że ktoś kto wsiada za kierownicę wypiwszy wcześniej alkohol jest w pełni świadomy tego co robi i nie ma możliwości,aby nie zdawał sobie sprawy z tego,jakie to ze sobą niesie zagrożenie dla niego i innych.W takiej sytuacji zatem należałoby o tyle usprawnić system wymierzania kar,że powinny być ściśle określone,surowe i nieodwołalne,a mianowicie:załóżmy,że pozostawiamy nadal granicę 0,5 promila,jako tę,która mówi nam czy ktoś jest po spożyciu,czy jest po prostu pijany (do 0,2 nie dzieje sie nic).Karanie powinno odbywać się liniowo,dla wszystkich po równo.Jesteś po spożyciu? - Tracisz "lejce" na 2 lata,a do tego 5 tys.zł grzywny - jeśli po tym fakcie zostajesz zatrzymany jadąć samochodem będąc trzeźwy - 5tys.zł grzywny lub (+) odsiadka - jeśli byłeś znów pijany od razu idziesz do pudła na powiedzmy 2 lata,bez żadnych "zawiasów",odwołań itd.
Zatrzymali cię imasz ponad 0,5promila?- 10tys.zł grzywny i od ręki rok odsiadki bez żadnych "zawiasów",a jeśli do tego spowodowałeś wypadek,tracisz "prawko" na zawsze (bez odwołania!)+oczywiście grzywna i odsiadka (nie jakieś tam wyroki w zawieszeniu) - jeśli w spowodowanym przez ciebie wypadku ktoś poniósł śmierć - wszystko jak wyżej,tyle że wyrok dostajesz już za MORDERSTWO!Wszystko to należałoby oczywiście czynić z jak największą konsekwencją,będąc nieczułym na łzy i płaczące miny sprawców.
Ludzie,którzy jeżdżą "po pijaku" zbyt łatwo się wywijają i zbyt niskie ponoszą za to kary,a to w ogóle nie działa na ludzką wyobraźnię - wręcz przeciwnie - większość się śmieje,że co mu tam mogą zrobić? ...zawiasy jakieś i tyle.Wszystkm drogowym pijaczynom trzeba by pokazać,że to już nie przelewki,żeby w końcu dotarło do ich ograniczonych głów,że takim głupim posunięciem można sobie przekreślić życiorys - ukarać bardzo surowo złapanych,żeby reszta miała przykład,wtedy ludzie zaczną myśleć,zaczną się zastanawiać,zacznie to donich docierać.Chociaż z drugiej strony patrząc,to nie wiem czy w naszym skorumpowanym kraju,gdzie tradycją wręcz jest dawanie kopert,bądź załatwianie spraw "za laszkę",udałoby się takie coś wdrożyć :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

No teraz nieźle na*ierdala ... z takim basowym, głębokim pomrukiem. Współczuję tym którzy przy tym ch*jostwie od 6 do 24 muszą pracować ... trzeba jakiś PIP tam wysłać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

TROLPTYŚ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

cicho wszędzie,głucho wszędzie,co to będzie? ...co to będzie?!! hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

zauwazcie ze chlopiec pisze debilne posty, ale czym by bylo zycie na tymze forum gdyby nie bylo ptysia?

jak zwykle ptysio walnie glupote a zaraz reszta sie denerwuje i tworzy sie zamieszanie ktore dziala pobudzająco na atmosfere forum.

dzieciakowi nie przetlumaczysz zeby sie nie wypowiadal na jakis temat bo to dzieciak specjalnej troski w doslownym tego slowa znaczeniu wymagajacy specjalnej opieki.

a tak do rzeczy to : PTYSIU! zbyt wczesnie zaczales swą karierę na forum, gdy twoi koledzy bawia sie grami, graja w pilke, podgladaja dziewczyny w szatni w-f to ty siedzisz na forum i udzielasz sie w tematach o ktorych nie masz zielonego pojecia.

daj se na pewien czas spokoj od forum, wroc za jakies 2-4 tygodnie a zobaczysz ze na pewno zostaniesz mile przywitany przez forumowiczow ktorzy sie za toba stesknia.

i to na tyle w tym temacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

jacko
Zgadzam sie. Trezba byc konsekwentnym w stosunku do osoby popelniajacej wykroczenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

w każdym sklepie ze sprzętem komputerowym.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

jakie tam zdjecia so ŁOMŻA TEAM i same maluchy wes nie przynos kichy chrostek niemow ze nalezysz do tej bandy hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

W Łomzy pierwszy PEWEX (największy) powstał obok restauracji "KAMERALNA" dziś nie istniejącej (aktualnie lokal przebudowany, podzielony na kilka mniejszych) Obecnie miesci się tam m.in. Salon ERY i inne sklepy.

Drugi sklep PEWEX został utworzony długo, długo później na ul M. Buczka (obecnie/jak dawniej) ul. Długa. W lokalu tym aktualnie miesci się bodajże Galeria (niedaleko "MATYSIAKÓW").

Z poczatkiem lat 90-tych powstała "BALTONA" na ul. Giełczyńskiej (na piętrze).

Pamiętam, że jako dziecko na Świerczewskiego (tak dawiej nazywała się ul. Al.Legionów) w PEWEXIE (salon ERA - dzisiaj) kupowałem gumy DONALD za 45 centów 10 szt (pakowane w foli. Pierwszą kasetę magnetofonową (jaopńską) MAXWELL (czy cos w tym stylu) kupiłem za 1,90 $
To były duuuuże pieniądze!

Za swoje 3x pobory (pierwsza praca) kupiłem magnetowid Multisystem Hitachi w BALTONIE. Potem telewizor OTAKE 25 cali (z telegazetą) czego ogólnie nie było.

ehhh to były czasy.......
nie głupie, lecz ciekawe.


hmmm kto myślał wtedy o Statoil jak były tylko CPN. A w Łomży był tylko jeden CPN na ul. Wiejskiej.

Druga stacja paliw była w Piatnicy (na przeciw "TAWERNY, którą później kupił p. Baranowski - rozbudował i tak powstał kompleks "BARANOWSKI"


Trzecia była na Łomżycy za FADOMEM (wtedy łomżyca nie była w granicach miasta).

Benzyna była "niebieska" 78 oktanów i "żółta" 92 oktany, potem zlikwidowano 78 a wprowadzono 86 oktanów.

Były równiez kartki na benzynę.....

np. 9 litrów na motorower (miesięcznie)
np. 15 na "duzego" fiata (miesięcznie)


Jeśli chodzi o sklepy to fakt była jedna sieć SPOŁEM.
Sklepy (po japońsku nazywane) nagiehaki. Z uwagi na brak towaru.


"peter" obejrzyj sobie PKF (Polska Kronika Filmowa)

takie PKF były wyswietlane w kinie przed kazdym seansem filmowym. Dziś to juz zabytek, archiwum tamtych czasów. Ale kiedyś przedstawiało "nowinki".

Dziś mozna ją zobaczyć czasami na kanale KinoPolska (dostepne np. w sieci Multimedia).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

ehhh ;-) to były czasy ...
ja mam takie duże radio na kasety Hitachi ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

popieptysiony

ptyśnięty

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

A co w gaspolu robią ? nic... od 18:00 nie czyny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

szaman;
"przestancie sie wreszcie uwazac za ofiary i nie tylko wy ale tez 90% narodu polskiego, zacznijcie wakczyc godnie o swoje a nie w kolko narzekac."

no ludzie twojej opcji juz walczyli, np. podczas negocjacji z UE, ale zachowali posadki zapominajac o godności. Ruch Narodowy nigdy na kolana nie padał, w ruchu brakuje zjednoczenia, ale mam nadzieje, ze narodowcy zapomna o przeszlosci i w imie zasady "rozne drogi wspolny cel" znow sie polacza w jeden monolit a wtedy dni falszywych patriotow beda policzone.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Pamietam jak mama mi za dolara kupila duzo cukierkow, vodke na swieta (jeszcze nie dla mnie bo mialem z 3,4 lata :P) jakas zabawke i jeszcze zostala reszta......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Tutaj zgodzę się z Pontifexem :)

Akurat zakaz zrzeszania się w tego typu organizacjach "lewackich" służyłby dobru RP.
Podobnie zresztą winno być z komunistami oraz (to już tylko moje zdanie) socjalistami.
Może gdyby obowiązywałyby takie zakazy, nie głosowalibyście na Leppera czy PiS.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Pamiętam jak marzeniem każdego młodego chłopaka były dżinsy (dziewczyny wtedy portek nie nosiły). Nigdzie ich nie można było kupić , tylko w Pewexie. Moi starzy się szarpnęli i kupili synkowi " Rifle" (tylko takie były) za 7$. Przy zarobkach poniżej 20$ to był duży wydatek. Później były czasy gdy w w/w firmie wszyscy kupowali "Żytnią" po 20 centów. To była b. dobra cena i zawsze można było ją dostać . Przed świętami to były takie kolejki , że parę godzin się stało. Przechodząc koło Pewexu zachodziło się nacieszyć wzrok tymi cudeńkami co tam leżały , a jak ładnie były wyeksponowane i poświetlone. W pozostałych sklepach szarzyzna i brud. Jak zaczęło się już pracowac , stać już było od czasu do czasu coś tam sobie kupić. Np. też piękny materiał na garnitur lub Napoleona na "prezent". Teraz młodzież nie wyobraża sobie , że tak można było żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Na samą myśl o tej kobiecie szlak mnie trafia. Chodzi mi o pocztą głównę tj. przy Rondzie Solidarności. Ludzie - omijajcie środkowe okienko, chociaż nie zawsze jest to możliwe. Siedzi tam taka kobieta od niedawna chyba, bo jej nigdy wcześniej nie widziałem, i ona dwa razy z rzędu pyta mnie, co jest w tej kopercie i zastanawia się, czy może ją wysłać poleconym, czy nie :/ Trwa to nawet do 5 minut, bo trzeba się przejść na górę i zapytać kogoś, kto wie. Ale to nie wszystko. Jak przyjdzie co do czego, to zaczyna szukać odpowiednich znaczków i tak nie wie których szukać :/ Nigdy wczesniej na żadnej poczcie tak mi sie nie zdarzyło, żeby kobietę, która mnie obsługuje interesowało, co jest zawartością przesyłki. Szczyt hamstwa i głupoty w jednym. Uważajcie !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

oj ale wy macie problem. Bpsze jacy wy poszkodowani niewinne istoty za mało wam ojciec w dupe zaglądał to policja winna to nadrobić. A ty jak sie boisz z powodu policji chodzic po nocy to siędz w domu i dupą ulic nie wycieraj.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

ten czlowiek nie trafil swa wypowiedza w rozmowe
nie chodzi tu karanie ludzi ktorzy dopuscili sie przestepstwa
lecz o tych ktorzy sa nie winnie, a sa karani, ponizani i nekani przez policje ktora nie boi sie niekogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Widziałem tylko kilka radiowozów policyjnych a wczesniej karetki obracały. Potem tylko 2 ciężarówki z wodą i żwirem coś robiły pod nadzorem policji. Ale co dalej ... nie wiem :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Chodżmy się zbierzemy w grupe i pujdziem najpierw do tego milszkiewicza jeśli to nie unich to do gaspolu jak nie w gaspolu to do peepesu a jak nie to do wojska a jak nie wojsku to do urzędu miasta bo tak nie może być ?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Niesiołowski i reszta Platfusów

Po kolei.Ptysiu ty srelu nie pisz tego typu frazesów jak CHWDP.Jak masz cos mądrego do powiedzenia to napisz a jak nie to ręce w majtki a nie na klawiaturę.A wracając do tematu to jak w każdym środowisku tak i w Policji znajdą się "czarne owce".Ale na litość boską ludzie nie przesadzajcie.Nikt was za free nie będzie walił pałami.Widać ludzie do dziś mają skojarzenia z tym, jak postepowała milicja.Co drugi to daży nienawiścią Policję, a tymczasem nawet może i nie wie ile jej zawdzięcza.Z drugiej strony jeśli ktoś rżnie kozaka co to nie on, a takich nastolatków wielu to co się dziwić.A potem jeden z drugim pisze swoje żale na forum jaka to Policja niedobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org