poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie i afery pisu

za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Dobry plan, ale kto te maile czyta...chyba sprzątaczka Obamy. Mamy chujowy rząd i tyle. I dziadów nie chcą u siebie. Kropa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Sam prezydent USA Te wszystkie wiadomosci na jego pocztę są wysyłane to jak wyślecie!??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Może i robią coś przydatnego, ale ja widzę ich jedynie ścigających ludzi z psami, mimo że obok na ławce siedzi grupka plujących i śmiecących petami naokoło ziomali (pan z psem bez smyczy im nic nie zrobi, a do ziomale mają przewagę liczebną...), oraz dokonujących prywatnych zakupów w godzinach pracy służbowym autem. Wg mnie przydatność straży miejskiej w Łomży jest wątpliwa, zamiast ich utrzymywania należałoby znaleźć sposób i dofinansować łomżyńską policję lub zainwestować w monitoring itp.
Ups... Zapomniałem, że doradcy Pana Prezydenta tow. Cze. (czytaj Zięciunio i Ska) nie znajdą sposobu na dofinansowanie policji, nawet gdyby im położyć kartkę z nim na pustym stole...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

robiłem u tego Pana na Wąskiej i muszę przyznać że niedość że nie zdarł to i dobrze zrobił, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Krawcowa która była na górze przeniosła się z drugiej strony hali,na parterze po sąsiedzku jest szewc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Witam. Jak masz problem z właścicielami psów i kotów przejdż
ż do forum pt."czas na porządki z właścicielami psów osiedlowych".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

...,jak sie juz czepiacie tego gówna,to moze Ty madrusiu który ta rozmowe zaczałes ,postaraj sie o specjalne kosze na gówna i torebki,zeby stały wszedzie,bo nie wiem czy wiesz,ale jak Ciebie złapia ze gówna wyrzucasz do normalnego smietnika to tez jest za to mandat,wiec sie zamknij i nie wypowiadaj na takie durne tematy,nie wiem czy widziałes ale w kazdym duzym miescie takie kosze stoja i tyle na ten durny temat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

o to super tylko ja chcę się nauczyć jeżdzic takim motorem jakim będę zdawać egzamin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Chyba najmądrzejszy post na tym forum, poważnie. Pasy w mieście nie są potrzebne! Na cholerę jak ograniczenie 50 km/h.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Oprócz, Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, Lost, Prison Break, V. Polecacie coś...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

bójta się !! psie kupy też są radioaktywne :) a kiedy w Polsce wybudują elektrownie atomową ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Mieszkasz w bloku ? jeśli tak to idź do spółdzielni ,a po drugie nie możliwe żeby one tako sobie wybrały np twój balkon musiał ktoś je dokarmiać i teraz siedzą tak jak u mnie w klatce dokarmiają zimę i lato i cała hodowla jest ale to już nie mój problem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Proszę nie wypowiadać się na temat na który nie ma się zielonego pojęcia w sklepie rowerowym Korsa znajdują się tylko markowe rowery renomowanych firm byłem tam wczoraj jest nawet carbonowy Giant za ok 9000 pln .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

To był tylko test wydziału zarządzania kryzysowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Gdzie w Łomży mozna kupic ładne damskie kalosze? Chcę w naturalnym cielistym jednolotym kolorze.... nie jakieś ciapki z 517.
I oczywiście w przystępnej cenie. W sklepach z odzieżą BHP? Hmmm

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

Znane powiedzenie brzmi:
"k*rwa-k*rwie, łba nie urwie"

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

co za typ z ciebie!!
to logiczne ze włączają je na pare sek aby sprawdzic jakosc dzialania.
no chyba ze masz inny sposób na sprawdzenie czy syrena działa

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie i afery pisu

A co dzieję się z poprzednimi Prezydentami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org