czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POLSKA

Łomża to jednak obora 5 swiń przy korycie i nie odgonisz nie ma hu.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

@mariusz_26. Nawet jeśli tyle zarabiasz to gratulacje a swoją drogą faktycznie tak jest że wykształcenie w żaden sposób nie gwarantuje zarobków. W firmie w której pracuje ja dostałem na okres próbny o 50% mniej niż kolega który nie miał skończonych żadnych studiów a jedynie technikum informatyczne a do tego miał prawie 2 lata doświadczenia zawodowego. I to to się właśnie liczy. Kiedyś czytałem nawet artykuł który całkowicie zmienić mój sposób patrzenia na wykształcenie. Pisano tam że ludzie którzy zaczynają wcześniej wkraczać na rynek pracy często mają większe szanse na lesze zarobki bo wykształcenie zawsze można nadrobić a cennego doświadczenie z nikąd nie zdobędziemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Zazdrość zawiść i pier......niecie w głowe co poniektorych osobnikow jadacych po wszystkich i po wszystkim ogranicza was ludzie.. Mikelo taki jestes JLB??? a przy pierwszej lepszej wizycie u aluski rozprułbys sie jak stare przescieradlo. Ludzie nie rozumiem tych co tylko narzekaj dziewczyna probowala i chce dalej probowac to jest fajna cecha. Zycze powodzenia w byciu mundurowym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

polecam jak, ktoś zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Codziennie na forum sie klucicie szymonek zreszta rowniez :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

To nie kłótnie tylko dyskusje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Ja po czterech dniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

a co do zarobków to w Łomży zarabiałem ok 800 zł w branży hurtowni spożywczych oraz ok. 1400zł w branży informatycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Nordcom na bema... Tam napełniają, a jeśli nie to zamawiasz i w zasadzie na następny dzień już jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

ile sie placi za wydanie prawa jazdy
?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

do naneta - daje tel do tego kebaba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

eeee tam,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Co do monitoringu sieci:

"Nieprzychylne uwagi na temat homoseksualistów lub wyznawców Mahometa, głoszone publicznie w Internecie, już niebawem mogą się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Groźnie brzmi, opublikowana przez „Gazetę Wyborczą”, zapowiedź uruchomienia w tym tygodniu pierwszego ogólnopolskiego monitoringu Internetu pod kątem tzw. mowy nienawiści.

Polski internet będzie przeczesywany przez program komputerowy monitorujący go pod kątem wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych – informuje dziennik, który przoduje w propagowaniu w Polsce homoseksualizmu. Według "GW", w każdym przypadku rozpoznania "mowy nienawiści" natychmiast informowany będzie administrator portalu. Skrajne przypadki będą podstawą do zawiadomienia prokuratury. "

Witamy w demokracji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

71.50



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

niezłe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

jak dobra?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Witam...
Chciałbym zapytać elektryka samochodowego w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Zdarzyło mi się kilka razy kupić wieczorem ,,coś" do zjedzenia.
Długo nie trzeba czekać, pojawiają się problemy z żołądkiem.
Czyżby miała miejsce nocna wyprzedaż tego co zostało z dnia?
Wiem, że oficjalna procedura jest taka, że do utylizacji, ale jak wiadomo są i dorobkiewicze.
Może ktoś z was jest wtajemniczony i uchroni nas od złego mówiąc cosię tam dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

No i jak dawniej jak zmieniono prawo wobec pijanych kierowcow,wiezienia zapełnily sie rowerzystami spod budki z piwem.Zajmowali przytulne katy dla prawdziwych przestepcow.Teraz czeka wieziennictwo fala internetowych wypowiadaczy.Napiszesz post wytypuja cie za drugim razem to juz recydywa a to wiaze sie z bezwzglednym pozbawieniem wolnosci.To tak teraz beda nabijac statystyki.
Osobiscie dzis znalazlem kilkanascie stron z wielu miast jak 4lomza i z tym samym problemem.Czyli co????
Dzien sadu jest bliski???? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

CO ZA CZLOWIEK Z PRUSA 8 ? JAKA JEGO KSYWA ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

OK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Ja by nie liczył to na pewno się opłaca u nas 100l PB95 493zł, na Białorusi 250-300zł , różnica "200-250zł" odejmując koszty 300km tam i z powrotem (dając ze samochód spali kolo 10litrow gazu na 100km) zostaje kolo 120-150zł. Nawet po wykupieniu wizy turystycznej kolo 18zł dalej stówka w kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

WIADAOMO ZE ZAWSZE NA KONIEC SPRZEDAJE SIE SMIECI COS CO SPADLO NA PODLOGE ...ZA DLUGO BY BYLO PISAC ....WIEC ZANIM ZECHCESZ ZJESC ZNOW TE GOWNO W MC DONALDZIE TO SIE ZASTANOW CZY TWOJ ZOLADEK WYTRZYMA NASTEPNA WIZYTE SARMONELII CZY TEZ PRZYJMIE SPLUNIECIE Z POD SAMEGO SERCA W KANAPCE OD PAJACA PRAACUJACEGO W SMIETNISKU ZWANYM MCDONALD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Mijamy się ostatnio :(:(
Zaczyna mi Ciebie brakować :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

poważnie 71 zl?



ZA CO? PYTAM? ZA CO?!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

toż to paskudne jedzenie - syf totalny nie mając nic wolnego z nazwą. Dziwię się bardzo ,że coś takiego jecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

wyrażam zgodę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Żono moja :):)

We troje przyjemniej :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Eh z to wiza to jednak trochę drożnej jest 25 EURO :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Tak? Ciekawe?!



Przypomniales sobie o żonie, jak sie pojawiła??


!!



Czyzby walentynka sie nie spodobała?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Żona moja dostała walentynkę wcześniej :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Chyba kolega troszkę przesadza

Z tego co ja się orientuje to w takich miejscach jak Mc czy KFC panują bardzo rygorystyczne standardy, których się przestrzega.

Więc nie siejcie paniki tam gdzie jej nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

No i się zaczęło;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

A ja od Żonusi nie dostałem Walentynki :(:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

Żonusia wysłała!! Piękna kartke z pięknym wierszem <:|



Omania.. własnie sie skonczylo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

To pewnie takich "bez ochoty" chcą się pozbyć. Zostawią tylko swoich 'z ochotą' :-))) Zreszta to nie dotyczy tylko Łomzy, patrz na wysoki pułap lotów i obszar "zajęty".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

MOŻE KTOŚ WIE JAK ODZYSKAĆ WPŁATY Z KSIĄŻECZKI PKO KILKA LAT SIĘ WPŁACAŁO WIEM ŻE NALICZJĄ PROCENT W PKO ALE JAK JE MOZNA PÓŹNIEJ WYPŁACIĆ ODZYSKAĆ BO PODOBNO COŚ TRZEBA WYKAZAĆ KTOS SIĘ MOŻE ORIENTUJE?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

No tak... Ty pracując w jednej z łomżyńskich prywatnych mini hurtowni nie poszedłeś na łatwiznę... :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLSKA

hahahaha luuuubie to!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org