niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Oho dobrze,że Pani w końcu napisała gdzieście się przenieśli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

brednie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

brednie, kpina, tak tak wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

wiadro weź ty robaczku się

oralnie z analuj i będziesz miał spokój ):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować


ja tez tak mysle jest i wiesz moniczko


Doin mój jogging w środku glonów i korale
J'fais moje buty i resztki starego statku towarowego
J'dis witam, jest to, że mokre J'me

To mój ostatni j'mécrase przyjęcie niespodziankę drzwi nos
Mam nadzieję, mój kontrakt, który musi encephalomyocarditis
Jestem szczęśliwy, widzę uśmiech.

(Chorus)
Oh Gaby Gaby
Nie należy dopuszczać do mnie w nocy
Nie mogę spać j'fais qu'des bullshit
Oh Gaby Gaby
Chcesz qu'j'te śpiewa morze
dalej, dalej, wzdłuż Zatoki
nie bardzo jasne.

Wyniki R'gardant w jego szeka
Rekin ma rozpaliła jego wędzone więcej papierosów
To jest ekscytujące, konieczne powiedzieć stop
Wiesz, wiesz, to jak ten facet, który chce J'me traktuje
I porzucenie mutt w sierpniu w Hiszpanii
J'sens jak próżnia, polecam Johnny Kidd

(Chorus)

Gaby j't'ai już poinformowany, że są piękniejsze niż Maureen
Co dzwon "jak petarda oczekuje więcej niż mecz
Jest to crack, strażaków ogień
Dzisiaj jest piątek, chociaż kochamy J'voudrais
Zamierzam zakończyć J'sens do Wandy i syreny, i syreny
Écouter
Lire phonétiquement
Dictionnaire - Afficher le dictionnaire

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

franio30 napisał(a):

> starbucks... kolejny, znany z amerykańskich filmów,
> kapitalistyczny nowotwór trawiący mózgi i niszczący
> trzustki ku uciesze drobnomieszczańskiej ciemnoty.



z tym ze ich stac (i to nie wszystkich) aby placic 5-7 dolcow za kawe. z prostego rachunku 5 dni w tygodniu, 4 tygodnie w miesiacu - 5x4x5 to minimum 100 dolarow miesiecznie na sama kawe, a gdzie ciastko czy kanapka. w aktualnej sytuacji ekonomicznej w miescie nie sadze ze znalazloby sie wystarczajaco klientow aby lokal mogl na siebie zarobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

hm nie bardzo rozumie skad to pospolite ruszenie skoro wiadomo , że większośc i to znaczna bawi sie w oral i anal po kątach albo pod pierzyną lub przy zgaszonym świetle. A na codzien ta wiekszośc udaje porządnickich. Przy pierwszej okazji rozwierają paszcze do penisa i pośladki niczym wrota i pieja z radości. A tu pieją wielkim oburzeniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

ewelin na legionów z piekarnią kraska, robią szyby, haki i spawają plastik./

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

i co z tego, że znasz? też go znam bardzo dobrze.
z tym, że ja, w przeciwieństwie do ciebie,nie psuję mu opinii przekłamując rzeczywistość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

jestes ofiara losu genjuszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

robrob napisz dokladnie - gdzie .Dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Witam Panią Lotos 12
Owszem pracuję w zawodzie fryzjera, ale stety, czy niestety - nie w tym salonie.
Jak najbardziej, byłam zainteresowana pracą ponieważ słyszałam, iż praca w tym salonie jest na dobrych farbach i kosmatykach, stąd mój post z pytaniem.
Poza tym z pracą na rynku pracy jest ciężko i najzwyklej w świecie byłam jedną z nich, które jej poszukiwały.
Mimo, iż pracuję w tym zawodzie - sama sobie nie jestem w stanie ostrzyc tego, co mam na głowie. Ze zwykłej babskiej ciekawości poszłam tam i zapłaciłam za usługę.
Nie wiem jak było wcześniej , nie wiem czy teraz to ,jak Pani pisze jest....cienizna. Nie miałam okazji trafić do Pań, które wcześniej pracowały, co nie znaczy, że bym nie chciała "sprawdzić" ich umiejętności.
Mam nadzieję, iż zaspokoiłam ciekawość.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

No właśnie, eh te ceny. Jak to sieciówka to będą spore, z resztą tyle wątków jest o cenach:))

Poza ceną, składniki muszą być PIERWSZEJ JAKOŚCI, a nie "podrabiane" żeby się bardziej opłacało.
wypowiedź baristy:

Pracuję w coffeeheaven i niestety muszę was zmartwić...
Przyrządzenie takiej kawy wymaga przede wszystkim specjalistycznej wiedzy, którą nabywa się podczas szkoleń, odpowiedniego sprzętu (ekspres, młynek o odpowiednich parametrach), oraz mieszanki (doskonale dobrana i niepowtarzalna). Poza tym odpowiednia gramatura składników wchodzących w skład danej kawy, które niestety są tajemnicą... Mogę wam jedynie powiedzieć, że każdą kawę przyrządzamy na bazie espresso. Istotne jest też mleko (spienione i podgrzane do ściśle określonej temperatury). Oprócz kilku czynników, na które barista nie ma bezpośredniego wpływu, ważne są jego umiejętności mające odzwierciedlenie w długości parzenia perfekcyjnego espresso (jest ona określona co do sekundy - jeśli parzy się krócej lub dłużej nie może być wykorzystane). Jedynym sposobem na poznanie tajników jest praca u nas. Gdy przejdziecie szkolenie, zapoznacie się z materiałami (około 60 stron), pozytywnie zaliczycie testy i audyt, będziecie miały podstawową wiedzę z zakresu przyrządzania kawy. A czy staniecie się prawdziwymi baristami, zależy to od waszych predyspozycji i chęci chłonięcia wiedzy. Na marginesie powiem, że nigdy nie pracowałem w miejscu, gdzie tak ważna jest czystość i higiena pracy. Momentami uważam to za przesadę i czuję się zbyt sterylnie, ale zadowolenie klienta, który dziękuję za pyszna kawę jest bezcenne...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307636

takiej kawy się chce, mniaaam, ale znając chęci Polaków do kombinowania - jakoś trudno mi uwierzyć, że wszedzie tak jest:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Polecam bardzo Panią Magdalenę Stachowiak, która specjalizuje się w tego typu sprawach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

szczebcia , ja zawsze rozmawiam z tobą jak ludź :):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

mój ostatnio też awizo zostawił mimo, że cały czas w domu byłam. pierwszy raz mi się to zdarzyło ale ostatnio listonosz się zmienił. wcześniej nie było takich problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować




częste mycie skraca życie








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Ostatnio tez sie zastanawialam nad prawkiem na motor, mi sie wydaje ze od 125 to juz trzeba miec prawko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

ja tam stroje ze sluchu. wystarczy wiedziec na czym to polega.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Ja kupilam taka przed Wa wa na cpenie ale w Łomży tez musza byc zazwyczaj na cpenach musisz sie rozejzec albo moze na krótkiej w prezenciku?! Napewno sa a Bialym w galerii Bialej bo widzialam a koszt od 10- 16 zl przynajmniej ja tyle zaplacilam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Popieram wybór!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

słyszałam, że Pani E. Krasowska jest b.d.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

stachowiak mloda dobra i rwna kobita

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

czytalam u babci ta ksiazeczke i powiem Wam, ze kazdy rozdziel jest kropka w kropke o tym samym tylko inaczej sformulowany. Ponad to, te przepowiednie sa o kant dupy i mozna je dopasowac do wszyskiego, do tego co bylo przed I wojna swiatowa, do tego co bylo przed II wojna swiatowa i do tego co jest teraz. Nic nowego i zadziwiajacego tam nie ma. Stek bzdur i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Rozwój osobowości według Zygmunta Freuda





szukane słowa pomoc
ilość stron - ocena - płeć dowolna mężczyzna kobieta
szkoła podstawowa gimnazjum liceum studia szukaj w: Pozostałe - Psychologia


Click Here


Dodaj do notatnika
Pobierz pracę
Mini-ściąga do druku
Dodaj komentarz


Autor: Magdalena J.
Strony maszynopisu (a4): 4,1
Strony rękopisu (a5): 10,2
Ocena nauczyciela bdb
Komentarz nauczyciela:
temat wyczerpany,
bogaty język
Średnia ilość gwiazdek: 4,33
Oceń pracę 123456
pdst. gimn. liceum studia
wybierz szkołę aby
ograniczyć ilość wyników
BiografieCharakterystykiGramatykaLekturyListyMotywyOpowiadaniaPrasówkiRecenzjeRozprawkiStreszczenia i plany wydarzeńTematy wolneWierszeCzłowiekZoologiaBotanikaEkologiaStarożytnośćŚredniowieczeXVI wiekXIX wiekXX wiekCiekawostkiAngielskiNiemieckiInformatykaMatematykaMuzykaPlastykaReligiaWOSTechnikaTechnika i technologia

BiografieCharakterystykiGramatykaLekturyListyMotywyOpowiadaniaPrasówkiRecenzjeRozprawkiStreszczenia i plany wydarzeńTematy wolneWierszeCzłowiekZoologiaBotanikaGenetykaEkologiaBiochemiaChemia jądrowaChemia nieorganicznaChemia organicznaChemia środowiskaEnergia, jej przemiany i transportHistoria fizykiJedność mikro- i makroświataObwody elektryczneOddziaływania w przyrodzieProcesy termodynamiczneRuch i jego powszechnośćWszechświat i ciała niebieskieZjawiska optyczneWzory, prawa i tabliceAstronomiaGeografia fizycznaGeografia społeczno-ekonomicznaKartografia i GISPostacie i odkrycia geograficznePrehistoriaStarożytnośćŚredniowieczeXVI wiekXVII wiekXVIII wiekXIX wiekXX wiekXX wiek - I wojna światowaXX wiek - II wojna światowaXXI wiekBiografieCiekawostkiHistoria sztukiPrace przekrojoweAngielskiNiemieckiFrancuskiInformatykaMatematykaMuzykaPlastykaPrzedsiębiorczośćEkologiaReligiaWOSTechnikaTechnika i technologia

Antyk i BibliaŚredniowieczeRenesansBarokOświecenieRomantyzmPozytywizmMłoda PolskaXX-lecieWspółczesnośćBiografieMateriały do maturyMotywyPrace przekrojoweRecenzjeStreszczenia i plany wydarzeńTematy wolneCzłowiekZoologiaBotanikaGenetykaEkologiaBiochemiaChemia jądrowaChemia nieorganicznaChemia organicznaChemia środowiskaChemia ogólnaChemia analitycznaEnergia, jej przemiany i transportHistoria fizykiJedność mikro- i makroświataObwody elektryczneOddziaływania w przyrodzieProcesy termodynamiczneRuch i jego powszechnośćWszechświat i ciała niebieskieZjawiska optyczneWzory, prawa i tabliceAstronomiaGeografia fizycznaGeografia społeczno-ekonomicznaKartografia i GISPostacie i odkrycia geograficznePrehistoriaStarożytnośćŚredniowieczeXVI wiekXVII wiekXVIII wiekXIX wiekXX wiekXX wiek - I wojna światowaXX wiek - II wojna światowaXXI wiekBiografieCiekawostkiHistoria sztukiPrace przekrojoweAngielskiNiemieckiWłoskiRosyjskiŁacinaFrancuskiHiszpańskiInformatykaMatematykaMuzykaPlastykaPrzedsiębiorczośćEkologiaReligiaWOSPrzysposobienie obronneTechnika i technologia

Antyk i BibliaŚredniowieczeRenesansBarokOświecenieRomantyzmPozytywizmMłoda PolskaXX-lecieWspółczesnośćCzłowiekZoologiaBotanikaGenetykaChemia organicznaChemia ogólnaChemia analitycznaGeografia fizycznaGeografia społeczno-ekonomicznaPrehistoriaStarożytnośćŚredniowieczeXVI wiekXVIII wiekXIX wiekXX wiekXX wiek - I wojna światowaXX wiek - II wojna światowaXXI wiekBiografieCiekawostkiHistoria sztukiPrace przekrojoweAngielskiNiemieckiHiszpańskiInformatykaMatematykaEkologiaArchitekturaEkonomiaZarządzanieEuropeistykaAdministracjaDydaktykaEtykaLogistykaFilozofiaKulturoznawstwoPedagogikaPolitologiaPolitykaPrawoMaszynoznawstwoMateriałoznawstwoTeologiaSocjologiaPsychologiaMedycynaRehabilitacjaElektrotechnikaMarketingBudownictwoDziennikarstwoTechnika i technologia





Ostatnio na forum


* Sprzedam prace maturalną\"\"Odzwierciedlenie nieszczęsliwej miłosci w twórczosci Adama Miciewicza\"
* Sprawdzian
* MOJA praca
* Chcesz 100% z prezentacji? Napisz do mnie koniecznie!
* Profesjonalna pomoc z polskiego
* GRA W SKOJARZENIA
* tworzymy bajkęę ;p ;))
* Oceń kawał w skaloi 1 do 10 i dodaj swój.
* Liczymy do 1000.
* 20 PYTAŃ



Brykowisko


Najświeższe galerie na Brykowisku





tyska1495
Nazwa: ;D









tyska1495
Nazwa: Tysia ^_^




Ostatnio dołączyli do brykujących





bobrowska90
Wiek: 20
O sobie: : Mam na imię Ania jestem miła, spokojna i uprzejmą osoba, moim hobby jest jazda konno :)










Patix17
Wiek: 11
O sobie: : Mam na imie Patrycja Błońska; chodzę do piątej klasy w szkole podstawowej. Lubis pływac, słuchać muzyki i się dobrze bawić.





Ostatnio dodali prace





SyStEmAtYcZnA
Wiek: 13
O sobie: : Jestem sympatyczną dziewczyną , która lubi pomagać innym.Jeżeli chcesz mieć mnie w znajomych nie mam nic przeciwko. :)










prezentacje
O sobie: : Profesjonalna pomoc dla uczniów, studentów - prezentacje maturalne, prace magisterskie





Dołącz do nas


Studia » Pozostałe » Psychologia
Rozwój osobowości według Zygmunta Freuda

Zygmunt Freud uważany jest za jednego z najwybitniejszych myślicieli XX wieku. Jego teoria osobowości zrewolucjonizowała nie tylko ówczesną psychologię, ale również szerokie pole filozofii i sztuki. Wpływ teorii Freuda do dziś pozostaje niezaprzeczalny.

Zdaniem Freuda rozwój osobowości następuje już w dzieciństwie. Jest to proces stadialny, w którym Freud wyodrębnił pięć stadiów, które określił jako stadia psychoseksualne. Dokonał takiego rozróżnienia z tego powodu, że sądził, iż rozwój psychiczny człowieka warunkowany jest zmienną i dynamiczną energią seksualną, która koncentruje się w różnych miejscach ciała ludzkiego i zmienia się w miarę jego rozwoju i dojrzewania. Stadia, które wyodrębnił Freud to kolejno:
R E K L A M A czytaj dalej ↓

1. Stadium oralne: ma ono miejsce w okresie od dwunastego do osiemnastego miesiąca życia. Wówczas niemowlę poznaje i "pochłania" otaczający je świat ustami, tak jak pożywienie, które spożywa. Dlatego właśnie w tym stadium fundamentalnym ośrodkiem poznawania świata i doznawania wrażeń są usta. Freud był zdania, że wśród osób, których rozwój zatrzymał się właśnie w fazie oralnej częściej dochodzi do nałogowych czynności, takich jak picie, palenia albo nadmierne objadanie, gdyż osoby te szukają zaspokojenia właśnie w takich czynnościach.

2. Stadium analne: dziecko wchodzi w drugie stadium rozwoju około drugiego do trzeciego roku życia. Wówczas zaczyna kształtować się struktura osobowości określana jako ego. Wtedy dziecko zaczyna być świadome własnego istnienia oraz wymagań, jakie stawia przed nim otaczająca rzeczywistość. Jest to również okres, kiedy dziecko wyrasta z pieluch i uczy się samodzielnego korzystania z toalety. Dlatego według Freuda ważnym zadaniem, przed którym dziecko staje w tym stadium jest osiągnięcie umiejętności kontrolowania wydzielin fizjologicznych organizmu. W związku z tym osoby, których rozwój zatrzymał się w tym stadium albo przesadnie dbają o porządek i czystość, albo wręcz przeciwnie - są niechlujnymi brudasami.


czasem ludzie nie potrafia wypowiedziec konkretnie na prosto ulozony temat. widac co po niektorych ze jednak ich wiedza jest totalna niewiedza i zamiast wypowiedziec sie kulturalnie, umiejetnie jak duzo internetowych anonimow potrafia tylko sprowadzic swoja wypowiedz do zupelnie nie potrzebnej nietolerancji i agresji slownej. dno... Mięczaki...

Pifpaf piona dla ciebie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Jakbym mu opinie psula to napisalabym ze zle wykonuje swoja prace, ze nie zna sie na rzeczy itp, a jak widac wyzej zostalo jedynie napisane ze nie naprawia ich w lomzy:P wiec schowaj swoja dume i odczep sie, bo to zadna obelga, kazdy ma prawo wykonywac swoja prace w taki sposob jaki mu odpowiada, aby tylko klient byl zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Kategoria A1
motocykl o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm3 i mocy nie przekraczającej 11 kW. Wymagany wiek - 16 lat.
Kategoria A
motocykl o pojemności skokowej silnika przekraczającej 125 cm3 , który może osiągnąć prędkość co najmniej 100 km/h. Wymagany wiek - 18 lat.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Skutery do 50cm3 wymagają karty motorowerowej lub dowodu osobistego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Gdzie można kupic zderzaki do Opla niedrogo przod i tyl? najlepiej nówki ale niekoniecznie. Może ktoś ma na sprzedanie. Albo może ewentualnie gdzie mozna pomalowac porzadnie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

witam ponownie,
trzeba sie zastanowić jak listonosz ja wsadzić do tej torby około 100 poleconych nawet nie koniecznie kurtek , ale np ktoś zamówi sobie buty, klapki, zestaw kosmetyków lub coś podobnego gabarytowo, to jest nie możliwe, ludzie sa takimi sępami na głupie 2 zł , ponieważ załóżmy list polecony kosztuje 9zł a paczka 11zł, przy czym paczkę przywozi samochodem goniec a listonosz nosi te twoje załóżmy buty cały dzień co na końcu okazuje sie że ciebie nie ma w domu, poświęć te dwa zł wiecej przy zapłącie za przesyłkę to nie będziesz narzekał. postaw sie w jego sytuacji,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

polecam allegro.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Genaralnie to jest najlepszy zoologiczny w Łomży ale do wzorowego sklepu akwarystycznego jeszcze mu bardzo daleko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

hehehe marcin - ja też se myślałam - o co chodzi z mBankiem, przecież jest sporo bezpłatnych bankomatów w Łomży, dopóki nie odkryłam, że temat jest z 2005 roku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Też polecam Panią Stachowiak Magdę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

na poczcie są za darmoszke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

popieram bladyuk w tej kwestii - ja nie mam pretensji, gdy listonosz nie przyniesie mi do domu jakiegoś większego listu poleconego, bo rozumiem, że trudno, żeby cały dzień nosił te listy do każdego, kto sobie zechciał kupić coś przez internet. Jeśli ktoś chce mieć dostarczone do domu to lepiej niech dopłaci za paczkę i przywiozą mu ją prosto do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Pewna Pani z wioski ok. lat 90 zamówiła książkę telefoniczną....... i przysłali jej na płycie cd.
A propo teraz płaci się za książki telefoniczne.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Witam !!!
Co sądzicie i co wiecie na temat kupna matury z wpisaniem do akt tyle się teraz o tym mówi i interesuje mnie ten temat , sądze że nie tylko mnie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Po co kupować jak można ją zdać za darmo?

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Popieram :)
Ja też lubię sobie coś zamówić z Allegro (np jakieś fajne ubranko) - bo w Łomży to same badziewie, i też chcę mieć to załatwione jak się należy, tymbardziej że za to płacę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Najlepszym zoologicznym jest Puszek, zawsze mila i rzetelna obsluga, doradzi, pomoze, pokaze.



Pozatym gdzie jest Admin?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

spedemon
Boze ludzie, opanujcie sie
To moja pasja, a nie jak ty ciągle przed kompem siedzisz, wiec sie nie odzywaj człeku..-.-
Za robote?? hhaaaa pomysl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

CKPy! MECHANIAK

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Jakie to są ładne zdjęcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

qrwa normalne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

przyslijcie mi tu
torro
ehh.
Oni mi pomoga ;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

pewnie kup sobie.. polecam.. uwarzaj tylko nieprzepłać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

tez mi moja pasja haha;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Uniqua

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

ty debilu pewnie realizujesz swoją pasję w kiblu ........ na prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Nelli - proszę:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=777998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

1 nie bendziesz mial boguw cudzych przedemno
2 nie bendziesz wymiawial imienia boga sfego nadaremno
3pamietaj abys dzien sfienty sfiencil
4czcij ojca i matke swego xD
5nie cudzolusz ?}
6nie zabijaj
7nie muw falszywgo swiadectwa przeciw blizniemu sfemu
8nie kradnij/////////////////////////////
9nie porzadaj zony blizniego sfego
10ani zadnej rzeczy ktora jego jest

chyba tak ale jednego mi brakowalo to sie pszyznam ze siudmego to sciongnolem .

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Tak wołajmy wszyscy głośno! KOMUNO WRÓC !!!!! I zrób porządek z Jasiem i Szczebiatką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

zamiescilam zdjecie z wieza cisnien ale wsiaklo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

calkiem racjonuje dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

Zgadza się z Tobą Chick. Ja również korzystam z porad doktora Maksimowicza. Ilość zwolenników tego lekarza rośnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

co denver, zbyt duzo na twoja glowke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

To jest Bema nie Reymonta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

filytek napisał(a):

> ŁKS Łomża ma na pewno SZANSE NA AWANS !!!!!!!!!!!!!!!



NIe DRZYJ MORDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

do mroczka jedz na CKPy on CI dobrze zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

nie wiem ile dokladnie ale podejrzewam ze cos 200-300 zł, to zalezy od tego jaki lakier.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

rusze pewnie za ponad miesiac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

no, to chyba jestes troche cierpliwszy xd
Bo ja nie moge, jak czytam co ona wypisuje =.=

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

bladyuk jak się poczcie skonczy umowa na przesyłki niegabarytowe to wtedy będzie inna forma dostawy za którą też trzeba będzie płacić i też będzie dobrze, a dopóki się poczcie ta umowa nie skonczyła to niech listonosze wypełnia swoje obowiązki tak jak się należy. A jak im ciężko to niech zwolnią miejsce , jest tylu bezrobotnych którzy przyjmą taką robote od zaraz, a sami niech poszukają lżejszej pracy skoro tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myślisz logicznie-możesz tu zaprotestować

juz lepiej niz te tajfuny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org