piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kościół Paetzem sławiony

szkoda że mnie nie ma na zadnej fotcce :( ale było fajnie ;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kościół Paetzem sławiony

oj bno zaraz odwiozą mnie do Tworek...

Hanka daj no szklankę akustyczną...
(po co szklanka akustyczna?? zapytacie - a po to żeby obwieścić...)

skończcie te typowania - w to że działania matematyczne wszyscy na tym forum znają nie wątpie, ale że takie zabobony się Was trzymają to jakoś mi się wierzyć nie chce.

Przypadek czy nie przypadek... zmarł Człowiek, Człowiek pisany przez duże "C". Wszystkim nam Go brakuje. Wszyscy czujemy że skończyła się poewna epoka. Ale znam też takich, którzy nawet nie zauważyli Jego śmierci, pwiem więcej są nawet obrażeni bo to wuydarzenie zakłuciło rozgrywki Europejskich Pucharów... Niestety tak też bywa...

Po co szukać dziury w całym?? Po co kombinować z tymi cyferkami?? Po co wogóle dywagować na te tematy??

Tak ja wierzę że czas w którym odszedł nie był przypadkowy, ale nie ze względu na to że akurat ktoś napisał że 2+1+3+7 = 13 a ktoś inny wyciągnął z tego silnię, wyliczył całkę powierzchniową i przepierwiastkował to przez 7/5 i wyszło mu że Mietka kot też ma na imię Marian... Ja wierzę w to bo tak podpowiada mi serce, umysł i sumienie...

W moim odczuciu takie dyskusje do niczego nie prowadzą, jeśli ktoś nie chce uwierzyć w co co już zobaczył to i tak nie uwierzy, nawet jeśli pierwszy lepszy matematyk udowodni mu że 2+2 = 1.

A co do samego zaćmienia... o ile mi wiadomo zjawisko to nie jest dla nikogo zaskoczeniem (znaczy nie pojawiło się niewidaomo skąd) było o tym wiadomo już od dawna że w tych dniach będzie częściowe zaćmienie słońca, a że się zbiegło to w czasie z pogrzebem Jana Pawła Wielkiego...

I jeszcze to o czym piszecie... "że polskei media mówią o tym bardzo mało" a czy zauważyliście że polskie media mówia od tygodnia tylkko o jednym... czy zauważyliście że w serwisach informacyjnych nie ma miejsca na afery, na komisje śledcze, na wojny, na zamachy, zabnójstwa, gangsterkę... i nie wiem co tam jeszcze... KOGO INTERESUJE W TEJ CHWILI CZY NA PÓŁKULI POŁUDNIOWEJ BĘDZIE ZAĆMIENIE SŁOŃCA CZY NIE BĘDZIE, albo czy pies królowej angielskiej ma sraczkę a może to tylko migrena...

zastanówcie się czasem co piszecie i czy wogóle jest sens zajmować miejsce na serwerze i zapychać łącza tylko po to aby napisać jakąś głupotę....


Pozdrawiam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org