niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

crazyLOL wiem ale mam do tego sentyment.
Mondzio jutro idę i sprawdzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

wlasciwie to malo ktora osoba publicza, jest z gracja lub z wrodzonym wdziekiem,wiekszasc jest prostolinijna ,bez kunsztu wyslawiania sie i savoir vivre,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

zoltylisc,bez urazy. :)
Podziwam doskonałą znajomość tematów i to,że poświęciłaś czas na wyszukanie.
Chodziło o wskazanie,a nie o ,,przerzucanie''.
Zgadzam się,że to są różne kwestie(te,o których napisałaś).
P.S.Czytasz wszystkie wątki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

to było ciekawe, uśmiałam się.
A teraz zakładam post, gdzie jest najlepsza obsługa w Łomży, tylko proszę o szczere wypowiedzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

:)))))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=286410&t=286410



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

najmilsza hmm... monopolowy rafi , natalka , na sniadeckiego ,alex na kollataja :D Panie zawsze usmiechnete miłe . Najgorsza to nie wiem ale bylem kiedys na malachowskiego w tym ostatnim sklepie spozywczym w pawilonach , ostatni na rogu pawilonu i byly chyba praktykantki , powiedzialem ze takie i takie piwo , a jedna do drugiej , idz przynies , nie ty idz przynies mi sie nie chce , to powiedzialem zeby sie ogarnely i poszlem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

a dlaczego te babcie same chodza???

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

dokładnie, koncert zaczyna się ok godziny 21 w ten piątek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

dobry wariat:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

Zwarta ekipa, która wciąż idzie do celu:) Pisz, pisz maruda jak najwięcej:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

sebo19 mnie tam nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

Konopandziaa skonkretyzuj proszę o jaką pijalnię chodzi.

1. Stacja Paliw na ul. Wiejskiej ("Ci panowie są przesympatyczni") - 15 głosów
2. Biblioteka na ul. Długiej (" Panie są bardzo bardzo miłe"; "tam chce się wracać"; "Panie z Biblioteki także miłe i rzeczowe. Aż nie chce mi się wierzyć że tyle osób na forum czyta :)" ) - 13 głosów
3. "Sawana" na ul. Browarnej ("też głosuję na panią z Savany...jest bardzo miła i uprzejma"; "pani właścicielka") - 11 głosów
4. Stacja paliw BP ("stacja bp najmilsza obsługa"; "Także stacja BP, wszyscy, ale oni mają grzeczność służbową, taki standard. Ale sympatycznie z uśmiechem na ustach") - 9 głosów
5. Żabka na ul. Księcia Janusza I (".. nie spotkalam nigdy tak miłej ekspedientki jak ona"; "Młoda Pani z Żabki. b. sympatyczna do niej leci mój głos") - 5 głosów
5. Salon Ery ("panowie zawsze mili i pomocni") - 5 głosów
5. Kaufland (kasy, stanowisko z alkoholami oraz stoisko z serami i mięsem); ("jak nie mialam zlotowki do koszyka, pani ze stoiska obok drzwi, od razu rozmienila mi na drobne") - 5 głosów
5. Cztery Pory Roku ("napiwek obowiązkowo") - 5 głosów
5. Intercosmetic - 5 głosów
6. Cukiernia na rogu ul. Dwornej i ul. Giełczyńskiej ("często się tam bywało w czasach liceum"; "...pani Danusia extra"; "Cukiernia i pani Danusia oczywiście") - 4 głosy
6. Urząd Skarbowy na ul. Polowej - 4 głosy
7. Polo Market - 3 głosy
7. Alior Bank - 3 głosy
7."Epitafium" Wiktor Tyszko na ul. Kopernika - 3 głosy
7. Lord - 3 głosy
7. Stacja paliw Shell - 3 głosy
7. Pizzeria "Gruby Benek" na ul. Dmowskiego ("taka młoda szczupła pani z ciemnymi włosami..."; "sympatyczna młoda pani") - 3 głosy
7. Unitechnik ("Ten grubasek z Unitechnika, może się nie obrazi to Pan Maciek. Wiecznie zapracowany, sama byłam świadkiem jak w parę minut odebrał kilka telefonów i z uśmiechem obsłużył kilku klientów. Pełna energia i profesjonalizm. Polecam") - 3 głosy
7. Stomatolog - pani Agata Podolak ("dzieci ją uwielbiają") - 3 głosy
7. Sklep obuwniczy "Szmit SC" na ul. Długiej ("pan Krzysiek") - 3 głosy
7. Bar/Pub Savana na ul. Piłsudskiego ("Luudzie NAJMILSZĄ obslugę jaką miałem to w SAVANIE ale tej na PIŁSUDZKIEGO") - 3 głosy
8. Budka z pieczywem "Sulima" obok dworca - 2 głosy
8. Centrum Masażu "Anamed"na ul. Jatkowej - 2 głosy
8. Sklep Mięsny (pawilon na ul. Długiej) - 2 głosy
8. Apteka samoobsługowa d."Jantar" ("bardzo miłe i życzliwe"; "panie w niej pracujące są bardzo miłe") - 2 głosy
8. Apteka na ul. Księżnej Anny 2 - 2 głosy
8. "Empik" - 2 głosy
8. Biebrza ("zapomniałam dołączyć o pani z Biebrzy, zawsze w dobrym humorze, oby więcej takich ;)") - 2 głosy
8. Xeromax na ul. Mazowieckiej - 2 głosy
8. Kebab "Sułtan" na ul Księżnej Anny - 2 głos
8. Stomatolog - pani Wróblewska - 2 głosy
8. Sklep "Vertus" w Galerii Handlowej "Stokrotka" - 2 głosy
8. Kredyt Bank - 2 głosy
8. Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115 - 2 głosy
8. Farmer - 2 głosy
8. McDonald's (" Młodzież pracująca od początku wakacji w McDonald's (Radek? bodajże, taki wysoki potężny, a najmilszy chyba z całej obsługi, na kasie;); "Radek stojący na kasie - przesympatyczny chłopak") - 2 głosy
8 Targowica miejska ("Pani sprzedającą papierosy bez akcyzy na Manhattanie") - 2 głosy
8. ZUS (pani, która siedzi na dole po lewej; "obsługa klientów na dole - Pani Ewa") - 2 głosy
8. Radio "Eska" ("Panie pracujące tam są przemiłe")- 2 głosy
9. Urząd Skarbowy na ul. Kaktusowej 1 - 1 głos
9. Statoil - 1 głos
9. Sklep mięsny na ul. Wiejskiej - 1 głos
9. Apteka na Al. Legionów przy Wortalu - 1 głos
9. CB 13-ka na Al. Legionów - 1 głos
9. Sklep meblowy "Boss" - 1 głos
9. Biedronka na ul. Wojska Polskiego - 1 głos
9. Szkoła Podstawowa nr 9 (Pani Bogusia - nauczycielka kształcenia zintegrowanego;-) - 1 głos
9. Urząd Miejski (pani kasjerka) - 1 głos
9. Stomatolog - pani Budzanowska - 1 głos
9. Złoty Smok - 1 głos
9. Księgarnia "Ola" k/dworca - 1 głos
9. Bar "Kufelek" ("miła i sympatyczna obsługa - 1 głos
9. Bar "Zibi" - 1 głos
9. Apteka w Stokrotce - 1 głos
9. Apteka na ul. Wyszyńskiego - 1 głos
9. Doktor Danielski - 1 głos
9. BPH ("dziewczyny z BPH są super") - 1 głos
9. Stokrotka (skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Piłsudskiego)– 1 głos
9. Sklep kapeluszniczy na ul. Krótkiej ("miła i fachowa obsługa") - 1 głos
9. Sklep "Tosia' na ul. Kraska - 1 głos
9. Piekarnia/Cukiernia "OKRUSZEK" - 1 głos
9. Urząd Gminy Łomża - 1 głos
9. Księgarnia "Oleńka" na ul. Krótkiej ("ten młody chłopaczek jest bardzo miły, ...") - 1 głos
9. Salon wędkarski "U Edka" - 1 głos
9. Sklep spożywczy "PSS SPOŁEM na ul. Bernatowicza 6 - 1 głos
9. Salon "Orange" w galerii handlowej "Stokrotka"- 1 głos
9. Sklep odzieżowy "Wiktoria" k/dworca - 1 głos
9. Bonar - 1 głos
9. Sklep Komfort - 1 głos
9. Kebab na ul. Lipowej ("Super miła Pani...") - 1 głos
9. Hurtownia Papierniczo - Zabawkarska "Prymus"k/dworca ("taka brunetka, bodajże Monika:) Nigdy nie poznałam tak sympatycznej obsługi") - 1 głos
9. Stacja paliw Kraska-Poznańska naprzeciwko kościoła - 1 głos
9. Sklep w nowo dobudowanej części 4plus- ten z nike połączony z obuwniczym - 1 głos
9. Pizzeria "Da Grasso" - 1 głos
9. Sklep "Avans" przy Farmalu - 1 głos
9. Sklep w galerii stokrotka "50style"- 1 głos
9. Stacja Paliw "Pryma" - 1 głos
9. Kiosk na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko sklepu z pieczywem "Kraska" ("Super pani przesiaduje w kiosku na Księcia Janusza naprzeciwko piekarni, blisko sklepu Justa. Przesympatyczna i gotowa do pomocy. Dziękuję że zawsze trzyma dla mnie pisemko") - 1 głos
9. Sklep z pieczywem "Kraska" na ul. Księcia Janusza I naprzeciwko tego kiosku;) ("Miła pani, Jarosińska pracuje w piekarni naprzeciwko tego kiosku. Zawsze uprzejma i miła.")- 1 głos
9. Poczta na ul. Księcia Janusza I ("Poczta na Księcia Janusza - okienko gdzie się odbiera paczki i polecone. Nie pamiętam nazwiska, ale cieszę się gdy mam awizo")- 1 głos
9. Sklep z artykułami dziecięcymi "Bajka" na ul. Kazańskiej ("Super pani jest w Bajce na Kazańskiej w sklepie z art dla dzieci. Aż dziwne jak ona znajduje wszystko w tym sklepie :)- 1 głos
9. Kwiaciarnia "Casablanca" (jedna z pań jest osobą bardzo kontaktową z fenomenalną pamięcią do klientów) - 1 głos
8. Starostwo Powiatowe na ul. Szosa Zambrowska ("zdecydowanie panie rejestrujące samochody na zambrowskiej szosie") - 1 głos
9. Delegatura Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łomży
ul. Nowa 2; 18- 400 Łomża - 1 głos
9. Kawiarnia w Cztery Plus ("piękna obsługa, naprawdę ładne dziewczyny :) Aż miło zajść i wypić kawkę :)")- 1 głos
9. Poradnia Alergologiczna na ul Wyszyńskiego - 1 głos
9. Sklep 5-10-15 w Stokrotce - 1 głos
9. Sklep ZiZi na ul. Długiej - 1 głos
9. Sklep "Patrol" na ul. Dwornej ("taka bardzo miła pani") - 1 głos
9. Sklep "Szefler" na Starym Rynku ("bardzo sympatyczna właścicielka") - 1 głos
9. Zakład Stolarski "Kalisto" na ul. Spokojnej - 1 głos
9. Szpital Wojewódzki ("Pani Jola i Pani Ewa z Oddziału Rehabilitacji w szpitalu- zawsze miłe i uśmiechnięte") - 1 głos
9. Doktor Wanda Pisowodzka lekarz rodzinny - pediatra ("sympatyczna i rzeczowa") - 1 głos
Sklep "Klan" na ul. Długiej - 1 głos
9. Invest Bank na ul. Sienkiewicza ("uprzejmy Pan z obsługi klienta z Invest Banku , który zawsze doradzi") - 1 głos
9. "Biedronka na ul. Porucznika Łagody ("bezapelacyjnie, pani przy kasie w biedronce") - 1 głos
9. Bank Paribas na ul. Radzieckiej - 1 głos
9. Poczta na ul. Słowackiego - 1 głos
9.Księgarnia "Omnibus" na ul. Długiej - 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

błąd młodości?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

gościu, co wyjechał do stanów, próbuje xerować peje i pie*dolić o biedzie i trudnym życiu.

taki z grubsza opis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

takim wiesniarom jak ty nie powinno to przeszkadzac!!!!!!!!do gnoju won!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

green: albo dobrze albo tanio ...jedno musisz wykreślić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

Chłop ma racje przyjezdzają ludzie co nie płacą za wywóz śmieci na swoim podwórku a na czyjeść przyjezdzają i wywalają worami te swoje odpady ,raz zwrociłem uwage burakowi co przyjechał 5 worów śmieci wywala do mojego śmietnika, i to patrze popularne a to że właścicielka nie potrafi śmieci swoich dopilnować tylko wyrzucać po osiedlach to świadczy oniej i tej całej pseudo budce ;)

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY CHCEMY TAKICH RADNYCH ?

200



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org