poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obłuda PiS.

to nie wina serwera,tego mozesz byc pewien. on wykonuje tylko to co mu karzesz. klikanales 2 razy guzik Wyslij, domyslnie po pierwszym kliku zostaje on zablokowany. jednak wylazcenie java-script w pzegladarce powoduje ze taki "bajer" znika.
drugi sposob to ich slamazarne lacze, morzliwe ze podczas dodawania postu dostales "Blad polaczenia z baza danych", po czym kliknales F5 (lub inny refresh), pojawilo sie okienko: "czy hcesz odswierzyc strone z zawartosci itp itd" po czym kliknales "wyslij", i volia, podwojny post gotowy ;P w tym pzypadku wina jest nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

z pewnoscia nie zrobia Ci tej przyjemnosci i go nie usuna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

najlepiej to wez klawiature i wystaw ja za okno ze slowami " napraw sie bo zginiesz" :)

moze sie przestraszy i jej sie odmieni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

W sumie torche nie na temat, ale ze planuje zakup xboxa to zapytam:

Czym sie w sumie roznia poszczegolne wersje xboxa? Jedynie dyskiem twardym, jakimis dodatkowymi padami, ewentualnie grami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

jak zapewne się domyślasz im droższy tym lepszy:)tylko że wraz z ceną rosną możliwości i tak np elite ma już port hdmi wiec teoretycznie lepsza jakość obrazu, no i pojemności dysku( z tym że musisz się zastanowić jaki dysk będzie ci potrzebny) no i z tego co wiem w podstawowej arcade nie można grać po sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

Płacisz razem za przegląd auta i wynosi to cos kolo 160zł. wszedzie masz taki sam cennik, ja robilem w przeciągu kilku lat w kilku miejscach i taki sam cennik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

Czy slyszeliscie cos o stypendiach dla studentow (1000zl co miesiac) na Wydziale Mechanicznym na Politechnice w Białymstoku? Kolega ktory tam studiuje mowil ze dostanie 44 studentow na mechanice i 20 na automatyce. W Lomzy podobno tez jakas uczelnia dostala z ministerstwa takie dofinansowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

ktos musi nadrabiac

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

W Łomży PWSIP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

skąd wiesz szanelka,że nie usuną,masz dojście do samego koryta?Problem,który poruszyłem ma związek z pewnym lokalem ,jawnie tu reklamowanym już przez prawie 500 postów.Szanowny adminie - po co pisac takie bzdety i komunały,o kasowaniu postów reklamowych.
Verba volant,scripta manet,ale tylko na obrazku.Słowa -woda,woda..

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

Kamil1 chciałbyś mi zaoferować coś nielegalnego?
Jeśli wszędzie kosztuje 160 zł, a jeśli ktoś oferuje po niższej cenie, to oznacza ... . To jest chyba oczywiste i nie muszę tłumaczyć. Jeśli wszystko jest w literę prawa to ok to mogę podać kontakt do siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

sprzedac ***** po co tą umowe podpisales jak niechcesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

Zmarnujesz się tam.To bd twoje stracone lata.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

oł jeała Ajm seksapils mens :D end aj em chot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

hhhhahahhahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

skur wysenie bez sebow nachrapales sie pierdolo saska wykanczsz chamie won jebusie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

przypomniało mi się, że gram w TIBIĘ więc dobrze trafiłeś... a więc żeby grać w TIBIĘ nie musisz mieć dobrego neta weź neta od sąsiada :D ja tak robię pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obłuda PiS.

witam. Mam problem z tym telefonem gdyż ma on dotykowe przyciski i niekiedy się zacinają. jak można to naprawić? dzięki i pozdrawiam

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org