sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na szczaw z nim

ŁKS Łomża

heh:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

w dupie - matole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

sluchajcie nie ma sie co klucic.kazdy z was ma racje po trochu.
Po pierwsze porzadny klub nie wpuszca ani dzieciarni ani niepelnoletnich i nie wazne czy a 2-3 miesiace otrzyma dowod,czy przyjdzie posiedziec godzine przy soku czy tylko gra w kulki.kluby,puby,dyskoteki sa dla pelnoletnich ludzi.taka jest zasada a jesli wlascicielowi nie zalezy na prawdziwym klubie na poziomie i nie robi selekscji to tylko na zle mu to wyjdzie.i widac ze nie ma wiekszego pojecia o prowadzeniu takiego interesu...co do barmana powtorze kolejny raz to jest klub nie zakon i masz prawo przytulic sie do swojej dziewczyny i ja pocalowac to nie grzech.chyba ze ktos przesadza i np prawie kopuluje sie na sofie to zawsze mozna Kulturalnie zwrocic uwage a nie hamsko!Tych klubow jest juz za duzo tym bardziej bilardowych bez roznicy czy wstawisz tam szisze czy bedziesz kreche wciagal w nos na legalu na barze np.sa tez inne porzadne kluby w Łomży-polecam Pub 9,Hattrick,Klub 54,Centrum Bilardowe jesli ktos szuka kulek....Pozdrwiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

Tak próbowałem :) i wiem że takie wysyłanie smsów jest dla idiotów (bez obrazy) tylko kasę od was ścisną bo orange i bmw dużo na tym zarabiają ;) a wy się dajecie na głupie smsy ,jedna osoba wygrała te bmw z Łomży no i gdzie one ? bo ani razu nie widziałem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

Z CHILI MNIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

wracam do swojej starej fryzjerki w piatnicy,pozdrawiam i żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na szczaw z nim

A komu się chce i ma siłę to może temu jedynie przeciwdziałać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org