środa, 12 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LM na Onecie

Dzisiaj wykupilem sobie za 11 zł. SMSem prawo do oglądania na Onecie Ligi Mistrzów zalogowalem sie przed meczem, wszystko ładnie pięknie nadszedł mecz niemoge sie zalogowac - no rozumiem duze przeciazenie na serweze wiec loguje sie jescze kilka razy zajęło to do jakiejs 40 minuty meczu, w koncu sie zalogowalem, pokazuje sie jakis błąd w odtwarzaniu, no to loguje sie jeszce raz pisze"mecz juz trwa, proszę wykupic bilet" no to juz ja niewiem...Ale niegdy wiecej tego niekupie. A mam ten sam problem co w postach nizej mam kablówkę z Vectry i jak wiadomo niema tam n-sport a tvn turbo juz tez nietransmituje....:/ brawa dla polskich telewizji;/ I jeszce takie jedno pytanie... Czy mozna miec kablówke z vectry i dodatkowo dokupic sam pakiet sport z telewizji N ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

SHARING - najlepiej i już zapłacisz te 20 zł a masz od zajebania programów i mecze na okrągło .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

jak nie transmituje TVN Turbo jak własnie sobie oglądam? a sie nie kupuje czegoś takiego lepiej Ci byLo isc do jakiegos pubu wziasc ze 2 piwka i sobie cos obejrzec :)

Zdetronizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

McLooP ja mozesz wlasnie ogladac jak posta piszesz o godzinie 13.28 ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

normalnie mam tv obok wystarczy gŁowe przekrecic a teraz leci poLicyjne poscigi

Zdetronizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

MCLooP ja chcialbym ci powiedziec ze LM jest o 20.45 a nie o 13... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

Ty czytasz co on pisze?
Napisał ze: jak nie transmituje TVN Turbo jak własnie sobie oglądam.

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem?

Podlasie czy Mazowsze?
Oto jest pytanie....
Moja odpowiedź---> Mazowsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LM na Onecie

WesoŁy własnie naucz sie czytać i pisac bo napisałes ze nie trasmituja aLe nie napisaŁes co ehh

Zdetronizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org