poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
studniówka:)

witam:)bardzo jestem ciekawa jak oceniacie tegoroczne studniowki w lomzynskich szkolach srednich.moze macie jakies ciekawe spostrzezenia?mnie osobiscie bardzo przypadly do gustu studniowka w 3lo i 1lo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

Zgadzam się, tegoroczna studniówka w I LO była poprostu świetna, zabawa non stop do 5 rano. Świetna kapela i super towarzystwo. Pozostały wspomnienia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

a ja slyszalam, ze w I LO byla do niczego, moj kumpel byl partnerem i myslal, ze zmyje sie przed 0.00 ale tak nie wypada i zostal bo musial ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

no jak na taka szkole i jej "sredniowieczne zasady:P"to 1lo rzeczywiscie sie postaralo:)co prawda wymog bycia w czarno-bialych strojach wydaje mi sie bezsensowny ale i tak zabawa byla super. nie przesadzalabym jednak z dlugoscia trwania calej imprezy-kapela przestala grac juz po 4ej:P ale grala rzeczywiscie znakomicie..:) ..kolorowe kredki..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

ja z tego co wiem to w ILO było do bani zresztą jak co roku

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

bardzo dobrze wspominam swoją studniówkę która odbyła się w tamtym roku w piątnicy to była impreza zresztą polecam lokal w piatnicy ,, jędrusiowa zagroda''

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

w ILO było naprawdę rewelacyjnie :)
a to że obowiązywały czarno białe stroje to mi się akurat podobało. wyglądaliśmy gustownie i elegancko :)

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

nie wiem czy ten temat ma rację bytu :/

mamy skrajne opinie na temat studniówki w 1 LO. więc generalnie dla osoby która nie byla dalej pozostaje niewiadomą ta zabawa.

podobnie pewnie by było z każdą studniówką

@sasanka: jakie zasady? średniowieczne ? buahaha w 1 LO można robić to samo co w innych szkołach w mieście. kończyłem tą szkołę, robiłem różne rzeczy i wiem co mówi. to że za dyr. Zdanowicza było wielkie ciśnienie na to, to nie znaczy, że tam wszyscy chodzili za rączkę w parach na przerwie. były tematy , których nie powstydziłby sie i Mechaniak i szkoła na Zielonej.
od 3 roczników te całe 1 lo to przeciętniak
nakręcanie "elitarności " 1 LO to chyba wymysł tych którzy mają jakieś kompleksy... że się tam uczą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

Każda szkoła ma swoje zasady, więc tego bym się akurat nie czepiał, ale fakt faktem, że ILO pozostaje nadal najlepsze nie tylko w Łomży, ale i w województwie, wg mnie impreza była bardzo dobra i w ogóle, Ci co byli wiedzą jak było :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

Ja mialam studniówke w Rysiu, bylo super. Jedyne co mi sie nie podobalo, to fatalna obsluga i przecietne jedzenie. Trzeba bylo prosić obslugę, żeby sprzatnela brudne talerze ze stołu, ponieważ stały w gromadzie jeden na drugim. Ale tak to super impreza.

Obudź mnie i czuwaj dopóki nie zasne...przy Tobie...:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: studniówka:)

Popirem studniówka w Ilo była super

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org