poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet na lomzycy...

Mam pytanie czy macie namiary do firm które rozprowadzaja internet na lomzycy..oprocz NetSter.....dokladnie chodzi mi o ul. Nowoprojektowana...nie wchodzi w gre Neostrada bo nie mam numeru domowego..chyba ze juz jest odzielnie ale nie sade :/
z gory dzieki za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

508295688
zadzwoń do nich na pewno sie dogadacie:) hehe ja już ich mam ze 3 lata i jest ok:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

,,nie wchodzi w gre Neostrada bo nie mam numeru domowego..chyba ze juz jest odzielnie ale nie sade :/"

od 15 lutego juz będzie można mieć neostrade bez telefonu stacjonarnego ale oczywiście dojdzie koszt około 35 zł za utrzymanie łącza;)

pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Ja również polecam Firmę "TECHNIK" z ul Kwiatowej . Tel 508295688 lub 2180555
Internet mam drogą radiową właśnie z tej firmy i nie narzekam.

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Dzieki wielkie...zaraz po pracy zadzwonie...bo juz NetSter mi bokami wychodzi ...ale szkoda gadac!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

tez interesowałem sie internetem z ulicy kwiatowej bo moii dwaj kumple zakładali i oni mse krzycza 48zł z vatem za 512kb a kolego na studiach mi powiedział,że w Łomży załozył sobie tez radiowke i ma za 48zł 1GB w ten weekend mam szkołe to jak nie zapomne to spytam go o numer telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

a co złego w netster??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

brak szacunku do klienta...i lekcewazenie!!....trzy razy sie z nimi umawialem...pierwszy raz zgubili dane...drugi raz nie dzwonili przez tydzien ponad bo nagle zobaczyli ze sprzetu nie mama a trzeci raz jak juz bylem z nimi umowiony na dzien i godzine...i jak sie spozniali ponad godzine...dzwonie i sie okazalo ze oni nie maja czasu.....a kur...cze...telefonow to nie ma na tym swiecie...chyba nie maja doswiadczenia w prowadzeniu firmy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Jeślij będziesz zakładał neta z technika to powołaj się na Konrada Niecieckiego :) Z góry wielkie dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Ja mam netster i jest wszystko OK jeżeli coś nie tak mam to odrazu przyjeżdzają,szacunek też jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

dokładnie. jednego razu jak poszłem osobiście zgłosić że internetu w bloku nie ma bo na całym osiedlu prądu zabrakło i serwer się wyłączył to osobiście mnie odwieźli do domu i od razu z miejsca go właczyli. Lepiej to już chyba nie mogli zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

no siemasz Limak szukasz natu?? obys znalazł na szybkosci :D zycze powodenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Z tego co wiem to TECHNIK blokuje porty p2p nie daje zewnetrznych adresow IP i i daje za 59zl 512 a w Netsterze masz za ta cene 1024 jak potrzebujesz masz zewnetrzne ip i serwis dziala super bo w sumie jes bezawaryjnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

witam Cie Limak i kapitanie-widelec :) mam nadzieje ze pojechales im po majtach!!!! co jak co ale takich rzeczy sie nie robi mogli chociaz zadzwonic!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

hehe siema kapitanie :D ty lepiej nie zycz mi szybkiego neta tylko koncz sesje i przylatuj!!bo od sylwestra........ sie chlodzi w lodowce:P heheh
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

Kiedyś może i bylo tak ale to przez pewien okres p2p bylo moze troche czasem zawieszane Ceny sa napewno nizszsze niz ludzie mówią

obsługa firmy TECHNIK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

w takim razie Limak bede staral sie uporac z moimi "przyjaciołmi" profesorami zalatwic jakos egzaminy szybko i wpadam na to co masz w lodowce:D to sie rozpracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet na lomzycy...

jest INTERTOR ale nie polecam ....

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org