sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry neurolog pilnie potrzebny

Przewertowałam forum, ale same stare daty wpisów, więc może ktoś poleci kogoś dobrego. Będę bardzo wdzięczna. Chodzi o mojego tatę (63 lata). Ciągle boli go noga (okolice uda), był już u neurologa dwukrotnie i za każdym razem dostał tylko serię silnych zastrzyków przeciwbólowych. Widzę jak się męczy, ciężko mu chodzić. Chciałabym żeby obejrzał go jakiś naprawdę dobry specjalista w Łomży lub okolicy (bo to uparciuch po Warszawach nie będzie jeździł).
Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

A układ naczyniowy w porządku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Może to być objaw o wiele groźniejszej choroby. Nie lekceważcie tego, Badania laboratoryjne krwi, moczu, usg wskazane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Wejdź na syrone. ( dobrzy lekarze) na pewno sie dowiedz w Łomży polecił bym p. Najda przyjmuje w carytasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Układ naczyniowy raczej w porządku - kilka tygodni temu miał wykonywany rezonans, więc podejrzewam, że wykryłby on jakieś nieprawidłowości (czy się mylę?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

D.Dach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Jeżeli szukacie dobrego neurologa, mogę polecić specjalistów z kliniki Psychomedic (http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/), oni cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Klinika działa 7 dni w tygodniu, można się zarejestrować online lub telefonicznie. W przypadku poważnych dolegliwości, warto skonsultować się z kilkom lekarzami, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Może namówisz specjalistę neurologa Dr Piotra Ślifirczyka. Przyjmuje w Warszawie i w Ożarowie Mazowiecki, ale ma w ofercie wizyty domowe. U niego także można zrobić część badań diagnostycznych po przystępnych cenach. No a dojazd to tylko kwestia ceny. Może Tata jednak da się zawieźć do lekarza, choćby po to, żeby po wizycie zrobić specjalistyczne badania. Wizytę umówisz tel. 780 116 116

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

Jeśli chodzi o neurologa, to najlepiej skorzystać z najlepszych klinik, bo są to sprawy poważne. Szczególnie, gdy coś nam dolega. Myślę, że świetną opcją będzie klinika PsychoMedic w Warszawie. Zarejestrować można się pod numerem telefonu 22 253 88 88.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

miki, ja również ze swojej strony mogę polecić specjalistów z tej kliniki bo są naprawdę świetni w tym co robią. Przede wszystkim mają wiedzę, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Ja jeszcze wspomnę o tym, że można się do nich umawiać nawet przez Internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry neurolog pilnie potrzebny

nie polecam powyższej kliniczki. miki878 vel irena67 masz pecha bo nikt nie nabierze się na twoją marną reklamę


Re: dobry psycholog i psychiatra w Łomży
Autor: irena67 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25-03-17 11:16
Nie ograniczaj się wyłącznie do Łomży. Czasami, chcąc uzyskać pomoc trzeba wyjechać poza jej granice. Naprawdę dobrego psychologa można znaleźć w tej, warszawskiej klinice: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/


Autor: miki878 (---.146.65.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-03-18 16:00
Wiadomo, że każdy chce być pod opieką najlepszych specjalistów i wtedy nie patrzy się na dojazd. Teraz już nie ma takiego kłopotu, bo możemy mieć pomoc najlepszych specjalistów nawet online. Wystarczy wejść sobie na stronę https://psychomedic.online/ i umówić się na wizytę - wideokonsultację. Tam lekarze są dla nas dostępni 7 dni w tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org