czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CROSSFIT Łomża - opinie

Gdzie warto zacząć trenować CROSSFIT w Łomży? Atmosfera, sprzęt, trener, cena, wszystko się liczy. Proszę o opinie osoby trenujące. Dzięki wielkie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

jak nie masz chęci na ćwiczenie to i najlepszy sprzęt i trener a nawet i atmosfera za Ciebie kondychy nie zrobi , takie zycie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Słyszałem, że na Bema jest nieźle. Ale tak jak napisał przedmówca, jak jest chęć potrenować, jest charakter, jest samozaparcie, to i efekty będą. Nie ma znaczenia gdzie i z kim, pytanie, czy na pewno chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

zawsze mozna kupic tani sprzet, lopata, grabie, taczki i trenowac
w lasku jednaczewskim, lub posprzatac cmentarz w gielczynie
przyjemne z pozytecznym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

http://tvitv.pl/2016/01/09/black-horse-z-nowa-sala-treningowa/

Polecam - uczęszczam od września - jest mega !!!

Modzel32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

akademia sportu Medyk na plywalni na Wyszyńskiego
- https://m.facebook.com/akademiasportumedyk/
największe doświadczenie w Łomży- 3 rok odbywają się zajęcia, 3 grupy zaawansowania, chodzą Panie i Panowie, różnorodność wiekowa ćwiczących, dużo profesjonalnego sprzetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Modzel32 chodzisz na MMA czy ten crossfit bo potrzeba mi kilku informacji o MMA

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Tylko crossfit

Modzel32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Pisz na FB do black horse - chłopaki na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania - pozdrówka.

Modzel32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Modzel a biale kuleczki tez tam som ? Ja juz do Siedlec nie pojade



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Heheheh nie ma warjacie !!! :)

Modzel32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Na Bema stanowczo odradzam!

żadnych efektów,ten cały trener do niczego się nie przykłada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

W temacie crossfitu polecam się najpierw dobrze rozeznać, bo nie jest on dla każdego! Polecam najpierw przeczytać sobie arta http://www.suplenatak.pl/crossfit-znacie-poznajcie/ :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Rzadko biorę udział w dyskusjach, ale tym razem postanowiłam się wypowiedzieć w temacie, ponieważ sama uczęszczam na treningi CROSSFIT.
Odpowiem troszkę może pokrętnie.... :)
Wszystko zależy czego oczekujesz. Jeśli stawiasz na \"pocenie się\" w grupie, gdzie jest hałas, i na dobrą sprawę trener nie jest w stanie zweryfikować, czy ćwiczenia, które zarówno Ty, co i pozostali uczestnicy wykonują poprawnie to wybierz Medyk na pływalni na Wyszyńskiego lub inne temu podobne (są jeszcze na ul. Sikorskiego zajęcia grupowe ).
Hmmm.. jeśli jednak chcesz płacić, wiedzieć za co płacisz i dodatkowo widzieć efekty swoich ćwiczeń to wybierzesz Pana Łukasza, który prowadzi indywidualne zajęcia na ul. Bema.
Płacąc temu człowiekowi za jego pracę musisz nastawić się na godziny zmęczenia, potu, będziesz czuł przysłowiowy bat na plecach i nie ma mowy o sytuacji, że będziesz się obijać. Będą sytuacje, że nie będziesz miał siły podnieść głowę z maty, ale warto.
Idź może na każde z zajęć. Pierwsze zawsze są gratis, aby zobaczyć jak to wygląda, wówczas sam podejmiesz decyzję.
Ja podjęłam, moi znajomi również.... NIE żałujemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

jam1

widocznie ty się leszczu nie przykładałeś do treningów skoro takie smutki publicznie pierdzielisz :) ludzie trenujący ten sport wiedza co trenują i po co a nie wypisują takie głupoty na forach.

pozdro jamniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Trener ma się przykładać, czy TY ?????

Chyba forum pomyliłeś (pomyliłaś)
Akurat TEN Trener ostro WYMAGA, ale to Ty masz się przykładać i nad sobą pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Też chętnie pójdę bo na siłowni corso gdzie było to tyle czasu zostało zlikwidowane i nie warto tam wykupować pakietu fitness

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

To w Corso był crossfit?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CROSSFIT Łomża - opinie

Był jakiś crosstime - elementy crossfitu, ale to nie był crossfit. To samo w blackhorse - przy prawdziwym crossficie to nawet nie stało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org