poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Organista na Ks Anny

Organiste, bądź inna osobę która w jego imieniu naklejala na drzwiach od klatek schodowych kartki z informacjami o godzinach wizyt z oplatkiem proszę by teraz zdarla te ogłoszenia. Uprzedzam, zwykla woda się nie da - może święconą tak. O ile inicjatywa dobra, to przy wykonaniu zabrakło pomyslunku. Tych kartek nie da się odkleic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Przepraszam za brak polskich czcionek - jak patrzę jak napisałem \"organiste\" to mnie aż oczy bolą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

klej z nalepek i taśm tego typu schodzi po nałożeniu majonezu i zeskrobaniu tego np.szpachelką

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Kto naklejal ten niech teraz lata i zdziera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Nie chodzi pewnie o majonez ale o coś co będzie trzymać się powierzchni pionowej i rozmoczy papier. Równie dobrze może to być pianka po goleniu albo jakiś inny kosmetyk. Ja to bym na to przyczepił szmatkę nasączoną jakimś rozpuszczalnikiem i od czasu do czasu sprawdzał czy nie przeschło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Po co zdzierać kartki? Czas szybko płynie, wystarczy zmienić końcówkę rok z 6 na 7 i zawiadomienie dalej aktualne. Mieszkańcy przez rok dobrze zapamiętają kiedy zacny gość znów ich nawiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Oplatki można Se kupic samemu a nie organiście płacić, on nosem kreci jak ktos da mniej niż dychę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Może kalafior gotowałaś albo się nie podmyłaś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Skąd organista ma mieć majonez? Andrzej spróbuj żyletką zdrapać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

żyletką to se możesz .... ogolić

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

No właśnie! póżniej mogę ją dać Jurkowi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Poprosze. Organista, zaiwaniaj zdzierać karteczki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Fanka tych twoich krzaków to zwykłą żyletką nie zetniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

wszelkiej maści klej zmywa benzyna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Daj złotówkę i zobacz co się bedzie działo. Ja tak zrobiłem rok temu

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

...a ja mam pytanie, czy te usługi-handel, który wykonuje organista są legalne, czy płacone są podatki i inne składki..?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

Paplak a ty za sianie zamętu na tym forum opłacasz składki i podatki? Wszak to też dodatkowe zajęcie (plucia jadem na wszystko co typowo Polskie).Żeś kvźwa nie miał już czego się czepnąć tylko opłatka i organisty? Nawet opłatek ci ością w gardle staje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Organista na Ks Anny

nie dotyczy : nie pier*ol

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org