środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Via Baltica wesele!!! OPINIE

Witam, proszę o jakieś opinie o sali weselnej przy hotelu ViaBaltica. Nigdy nie miałem okazji być tam na imprezie weselnej a zastanawiam się nad organizacją własnego przyjęcia. Powiedzcie cos jak sie tam bawiliście, jak jedzenie, akustyka, wystrój wnętrza, obsługa, lokalizacja. Pomóżcie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Witam,

niestety nie miałam jeszcze okazji się tam bawić, ale kiedy poszukiwałam sali wielokrotnie mi ją odradzano. Głównym argumentem była chyba mała ilość jedzenia oraz jakieś niedostatki przy poprawinach.
Oczywiście to opinia z drugiej ręki, powinieneś ją jeszcze zweryfikować.

Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Na10...-7 przereklamowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Byłam na weselu raz. Sala jest piękna, ale dlatego, że po prostu nowa. Akustyka też jest dobra. Jedzenie naprawdę przeciętne i zdecydowanie małe porcje. Stół słodki ubogi i nie wygląda zachecająco, ciasto jak na przyjęciu u cioci. Inne sale zdecydowanie większą uwagę przykuwają do jakości i estetyki podania potraw. Na poprawinach nie byłam, więc się nie wypowiem. Myślałam, aby pójść na Sylwestra, ale opinie innych i własna o jedzeniu z wesela mnie zniechęciły. Plusem są spoko pokoje, ale na swoje wesele tej sali nie wybrałam. Jednak najważniejsze jest jedzenie i sympatyczna obsługa, a to pierwsze niestety na duży minus w Baltice. Co też zauważyłam, na sali było strasznie zimno, mimo że mój chłopak prosił o przykręcenie klimatyzacji nic takiego się nie stało. Po wejściu na salę z lobby czuć było uderzający chłód. Może to przypadek, że tak kiepsko wyszło, choć akurat przy takich imprezach jakość obsługi powinna być najwyższa. Nie wiem, ile życzą sobie za osobę, jak nie dużo, można się skusić. Jeśli standardowo to polecam raczej Jedrusiową, U Łapińskich lub chociażby nawet Perłę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Moja opinia na temat tej sali jest pozytywna. Dobry kontakt z właścicielem i obsługą, skorzystaliśmy z wielu rad jakich nam udzielili. Alkohol roznosiła obsługa bez dodatkowej dopłaty. Poprawin nie było ale wszystkiego zostało więc spokojnie starczyłoby i na drugi dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Byłem dwa razy na weselu,jedzenia starczyło jeszcze zostało na poprawiny, chyba że ktoś na cały rok chce sie najeść to tak sie nie da.Obsługa przemiła i uprzejma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Mało żarcia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

ludzie Wy macie coś z głowami? gdzie to by nie było, jak mało jedzenie to miejcie pretensje do tego kto je zamawiał i za nie płacił a nie podawał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Co do jedzenia, to właśnie samemu się decyduje co ma być i ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Proszę jeszcze o opinie osób, które organizowały tam swoje wesela. Czy było coś z czego nie byliście zadowoleni po weselu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Zapraszam na grupę weselną na Facebooku: Ślub i wesele| Łomża i okolice

https://www.facebook.com/groups/331123470561365/

może tam ktoś podpowie czy poleci jakąś salę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

W kwietniu odbyło się wesele córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sali, obsługa na wysokim poziomie, dbała o każdy szczegół. Jedzenie smaczne i świeże. Na stołach nie brakowało ciepłych dań jak i przekąsek. Sala przestronna, parkiet dobry do tańca, wystrój sali w nowoczesnym, dobrym stylu.
Czytałam różne opinie pozytywne jak i negatywne, lecz moja skłania się do bardzo pozytywnej i mogę serdecznie polecić z czystym sumieniem salę Via Baltica. Gdybym miała jeszcze raz robić wesele to również zdecydowałabym się zrobić je w tym miejscu !! ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Mi najbardziej zapadło w pamięć wesele w https://www.hotelponiatowski.pl/ pięknie! Dekoracja sali właściwie królewska! Ojj, poszłabym jeszcze raz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

nie polecam hotelponiatowski- dno i wodorosty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Sam upadłeś na głowę. Czy to właściciel czy osoba kierująca danym obiektem powinna w sposób profesjonalny nieszkodzący własnym interesom i reklamie ustalać i podpowiadać klientowi ile powinien zamówić, co i w jaki sposób. To właściciel i rządzący mają tak dbać o klienta i własną renomę by niebyło takich przykrych wpisów. Proste jak niemasz kasy to robisz tanio ale nie w takim lokalu. Ale niesztuka też wziąć grubą kasę i podać klientowi lipę. A później płacz i gorycz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica wesele!!! OPINIE

Szukasz idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele? Wybierz Natural Hotel na Mazurach. To obiekt położony w malowniczym otoczeniu jezior i lasów. Połączenie natury z elegancją sprawia, że to miejsce jest idealne dla par pragnących magicznej ceremonii i przyjęcia weselnego. Nie zwlekaj, zarezerwuj już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku swojego wymarzonego wesela! www.naturalhotel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org