niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Witam jestem zainteresowana odpowiedzia na moje pytanie ;


W tym momencie posiadam 2 tysiace zlotych czy kupie gdzieś laptopa w łomzy po takiej cenie ,nowego, majacego w miare dobre parametry i pamiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

kupisz kupisz:D zależy do czego ci ten laptop?ale nie bedzie zły ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

kupisz, ale allegro.pl jest najlepszym wyjściem dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Chodzi o to zeby podlaczyc go pod neta i sciagac bajki i gry dla dzieci ale od czasu do czasu zeby i samemu posiedziec i pogrzebac w necie ...tylko w miare szybko....



Jaki model polecacie i jakie sklepy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

tak jak Donald mowi tylko zamow z jakiegos sklepu internetowego kupilem 2 sztuki i zadnych problemow a roznica w cenie ogromna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

to od prędkosci neta już zalezy..nie polecam rozglądać się w media-expert czy avans idź do EXPERT Łomża, ul. Broniewskiego 20 , tam Ci chłopaki doradzą,wytłumaczą i wyjdziesz z porządnym sprzętem..znają się na rzeczy :] sam kupiłem u nich kompa i jestem zadowolony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

media expert heheh wes sie opanuj najwyzsze ceny w regionie calego asortymantu jaki maja, tylko allegro, badz znajdz sobie jakis model i spr na ceneo badz na skapcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

w avansie jak już jest coś przystępnego to pracownicy koszą dla siebie

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

chyba media-expert wykluczyłem w 1 zdaniu człowieku..czytaj ze zrozumieniem.EXPERT na BRONIEWSKIEGO to nie media-expert ;] Nie kazdy ma możliwości lub poprostu nie chce robić zakupów na allegro.Jednak nie zaprzeczam ze taka forma zakupu jest najbardziej opłacalna ale też ryzykowna. Pzdr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Idź do laptop24 na piłsudskiego 58. Ja na święta kupowałam u nich laptopa i ramki cyfrowe. Super ceny. Jeden minus że nie mają sprzętu od ręki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Do takich celów co wymieniłeś to wystarczy kupić zwykłego laptopa za 1300 zł, bez problemu znajdziesz takiego w ulotkach co do skrzynek codziennie wrzucają...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

jedrulas to kobieta jest ;] moim zdaniem EXPERT to najlepsze rozwiązanie .
ya_wgh Super ceny...ciekawe za jaka jakość, Nie oceniaj książki po okładce ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

toshiba l300 z 3gb pamięci i 250dysku za 1640 zł chyba nie jest zła? właśnie takiego notebooka u nich kupiłam. tańsze były acery ale zdecydowanie odradzali. podobno zawodne. zresztą potwierdził to chłopak mojej dziewczyny którego acer był w ciągu roku 2 razy w naprawie. sprawdzałam w media-expercie i w innych sklepach. ich znalazłam przez sklep internetowy i będę u nich kupowała. no chyba że pendriva którego będę zaraz kupowała w innym miejscu znajdę taniej. zawsze warto szukać najlepszej oferty a nie wiązać się z jednym sklepem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

nie tylko pamięc ram się liczy i wielkość dysku.. No a ten pendrive w jakiej cenie bedziesz brała i jaka pojemność?bo i mi by się przydał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

za to chłopak mojej dziewczyny opiekującej się dzieckiem najtaniej kupił telewizor w promocji media-expert. ale mieli tylko jedną sztukę. tak jak napisałam wcześniej warto szukać okazji dzwonić po sklepach, sprawdzać strony a nie wierzyć w stereotyp że w danym sklepie wszystko mają najtaniej... bo to nigdy nie jest prawdą. szukać, Szukać, SZUKAĆ. a nie kupować tam gdzie znajomi doradzili...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

a mogłabyś odp na pytanie dot. pendriva??? pokaz ten swój notebook na stronce bo ja w tym laptop24 znalazłem tylko z 1 giga pamięci i dyskami 160 giga po 1700zł najmarniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

"Toshiba l300 z 3gb pamięci i 250dysku za 1640 zł chyba nie jest zła? właśnie takiego notebooka u nich kupiłam. " <--z tego zrozumiałem ze jestes kobietą

"zresztą potwierdził to chłopak mojej dziewczyny którego acer był w ciągu roku 2 razy w naprawie. "<-- z tego ze chlopakiem a co najlepsze twoja laska ma jeszcze jednego chlopaka <lol2> ostrooo ... hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

nie wiem jak teraz bo nie sprawdzałam ale podobno kurs euro i dolara też ma wpływ na cenę. i czasem warto poczekać z zakupami aż złotówka osłabnie. ja u nich kupiłam l300d-12y. a pozatym tak jak pisałam wyżej. nie ma co się sugerować opiniami... trzeba szukać promocji w kilku sklepach a nie w jednym polecanym. a za allegro dziękuję. wolę zapłacić 10-20 zł więcej i odebrać w sklepie. z zakupami w necie mam przykre doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

poczytaj wyżej o ile umiesz... chłopak mojej dziewczyny opiekującej się dzieckiem. tzw opiekunki do dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

To chyba ty nie umiesz czytac bo o pendriva pytam juz któryś raz z koleji... W tamtym tekscie nie ma "dziewczyny opiekującej się dzieckiem"jest dopiero w nastepnym, pozatym to opiekunka do dziecka a nie twoja dziewczyna opanuj się <lol2>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

doczytaj Mieczkos2016v dopiero szukam najlepszej oferty na pendriva. wiesz gdzie kupię najtaniej? bo ja mam w zwyczaju szukać... a nie upierać się przy jednej ofercie. ale widzę że ty już wiesz gdzie jest najtaniej. więc pytam. może pomoże to nam wszystkim na tym forum. i nie będziemy musieli szukać promocji. tak aby przy każdym zakupie zaoszczędzić. ale ty pewnie się o to nie martwisz bo rodzice sprzęt kupują i nigdy w życiu złotówki nie zarobiłeś... ale od czego są rodzice...???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

mietek ale ci jadą po gaciach heheh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Ty to moze zjedz z pod siebie jak taka oszczędna jesteś..ja stawiam na jakość i szkoda mi paliwa tak jezdzić bez sensu po wszystkich sklepach,a kupić sprzęt 5 zł taniej ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Cześć ponownie wszytskim :D Kupiłam dzisiaj laptopa zanim poczytalam wasze wypowiedzi i wiecie co? jestem jak narazie bardzo zadowolona . Zakupu dokonalam w Media Expert ktorego jak widze wiekszosc nie polecila :D ja mam przeswietnego laptopa w cenie 2299 zl :D śliczny kobiecy a do tego procesor dwurdzeniowy 2.0 mghz pamiec 2,5 mg bluetooth, kamerka doslownie wszytsko co mi bylo potzrebne ...podswietlany na bialo ,lakierowany ....strasznie mi sie podoba...cena tez akurat :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

a mozesz podac nazwe tego laptopa?
literki i cyferki - są na pudełku albo na spodzie (jak odwrocisz laptopa do gory nogami :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

źle zrobiłaś..wygląd i bajery to nie wszystko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

2 mghz? a co to 2 miligigaherce?
a powarzniej to po tych 2uch cyferkach wnioskuje rze kupilas cos co warte jest ok ~1400

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

a teraz wpisz na agito.pl ten model i zobacz ile jestes w plecy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Ja akurat nie jestem zwolennikiem kupowania drogiego sprzętu elektronicznego na internecie. Po pierwsze dlatego żę jest to ryzyko, nie daj Bóg coś będzie nie tak ty martwisz się gwarancją i ty się z tym bujasz. Kupujesz w sklepie na miejscu, lepiej dać 50-100zł więcej i mieć wszystko pod ręką. Przy zakupie jakiego kolwiek sprzętu to sprzedawca ma się martwić gwarancją a nie klient. Kupujcie dalej w media - expertach a zobaczycie że wam to na dobre nie wyjdzie. Zawsze jest lepiej kupić u doświadczonego sprzedawcy który jest polecany i zaufany bo skąpienie na pieniądzach często na dobre nikomu nie wychodzi. Pracuję w sklepie komputerowym i większość sprzętu które przychodzi na serwis jest właśnie z media-expert, biedronek itp. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

RBN - kupowanie sprzętu "na internecie" ( heh) nie oznacza kupowania sprzętu w biedronkach czy media expertach.
Skoro masz MARKOWY sprzęt typu Toshiba, HP czy choćby MAC nie bardzo rozumiem co poza RÓŻNICĄ w cenie może być nie halo?
Piszemy tu o różnicach w CENIE. A te są znaczne.
Wiem - bo ostatnio to przerabiałam.
Kupowałam netbooka 10 cali - okresloną marke, kolor, parametry.
Wiedziałam czego chcę.
U nas nie chcieli nawet słyszeć o cenie poniżej 1550 zł
Kupiłam go ( jak Ty to określasz) "NA NECIE" za 1150 zl.
Zapakowany w firmowy karton, z gwarancją wypuszczony na polski rynek.
Szybko, sprawnie. I 4 stówy mam choćby na rozwałkę.
Sorry - ale 4 stówy różnicy to jednak spora różnica.
Jestem ZA kupowaniem w Internecie. Jednak Z GŁOWĄ i w SPRAWDZONYCH sklepach. A takich tam nie brakuje. Mozna poczytac o nich opinie kupujących na wielu portalach z porównywarkami cen.

udanych zakupów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Zenuak...hehe...podejrzewam, że jakieś minimum 300 ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

shiloh.podaj jakiś kontakt na emayl to Ci coś poradzę, w tej cenie można załatwić super sprzęcik ale to rozmowa na priw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Agito.pl

Toshiba Satellite L300-17O + Torba Value Edition

* Intel Pentium Dual Core T2410 2.0GHz
* 2048MB DDR2
* 250GB HDD
* 15.4" WXGA TruBrite
* Intel GMA X3100
* DVD-RW DL
* WiFi
* wbudowana kamera
* Windows Vista Home Premium

Laptop Toshiba Satellite L300-17O to przenośny komputer zapewniający mobilność, dzięki łączności bezprzewodowej oraz dobre parametry multimedialne za stosunkowo niską cenę. Dwurdzeniowy procesor Intel Pentium Dual Core, panoramiczny ekran o rozdzielczości 15,4 cala wykonany w technologii Toshiba TruBrite z kartą graficzną Intel GMA X3100 umożliwiają sprawne korzystanie zarówno z aplikacji biurowych, czy internetowych, jak i z mobilnych multimediów oraz oglądania filmów DVD. » Opis
Cena:1959,00 zł

chyba nieco drożej???

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

http://chomikuj.pl/ukaz3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

tak Łomżyniak ma rację to dobry sprzęt i w dobrej cenie, chociaż jak by dobrze pomyśleć to można złapać jeszcze troszkę taniej ale ten model też polecam. (troszkę go znam i jest OK.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

ja dalem prawie takie same parametry HP 1600zl: dv6748us

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

Np. - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-probook-640-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3515/ Tylko niższą konfigurację sobie dobierzcie. Poza tym wszystko powinno być w najlepszym porządku. To jedna z mocniejszych serii HP, które jednak w ostatnich latach dopracowało swoje sprzęty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny laptopów bardzo wazne dla mnie :P

o troll już działa po swiętach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org