sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dumny z bycia Polakiem

Witam. Odwiedzam forum od dawna i czytając komentarze mam wrażenie, że niektórzy są tutaj trzymani na siłę. Kompletne ZERO w poszanowaniu naszej bądź co bądź wspanialej historii, zero patriotyzmu. Zbesztać, opluć i zakopać to o co walczyli przecież nasi przodkowie.
Serio czujecie się zacofani mieszkając w Łomży? Żyjąc w Polsce? Dalibyście sobie rękę uciąć, że to był zwykły wypadek/przypadek, że samolot wypełniony politykami rozbija się w Rosji? Żadnych refleksji? Żadnego ziarnka niepewności?

Po co tutaj mieszkacie jeśli jest Wam aż tak źle? Mało zarabiacie? Denerwuje Was nasza religia? Polskie wartości? Chcecie aborcji? Przecież to wszystko macie na zachodzie! Niemcy, Francja, Anglia... do wyboru do koloru. Chrześcijaństwa tam nie ma, kościoły są burzone pod parkingi. Tylko jak pierdolną pierwsze bomby i padną strzały to w popłochu nie uciekajcie na wschód do tej zacofanej Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

W Polsce najbardziej pojebane są ludzie. Zakompleksione chciwe zazdrosne o byle co. I jeszcze *** wie po co na co się interesują co inni myślą lub robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

Pogadać każdy może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

czy ktoś przeszkadza ci być dumny?
Wypnij klatę jak do orderów, parapet wysoko i się przechadzaj.
Ja jestem np. dumny, bo mam długiego.
Mój sąsiad jest dumny, bo jest wysoki.
Znajomy jest dumny bo ma przecudną żonę.
A ty bądź dumny, ze jesteś Polakiem.
I czego ferment siejesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

mmmo czasem nie wypuścili cię na przepustkę? Może już trzeba wracać? Dostał pilot polecenie odejścia na drugi krąg czy nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

A ja, jestem dumna z tego że mój dziadek zginął w 1946 roku, za to żebym mogła mówić po polsku, i żeby moje dzieci mogły mówić po polsku, i dzieci ich dzieci mogły mówić po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

A te inne dzieci sprzedawczyków uczą się angielskiego, czy tez innego języka.
Toż to zdrada.
Czas brać się za całą oświatę.
Kto to słyszał aby Polak uczył się angielskiego?
Niech ta cała światowa hołota uczy się polskiego.
Ja jestem dumny ze swojego wielkiego ptaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

Dla mnie, to możesz być dumny nawet z pustego łba i braku napletka .

Jest mi to obojętne.

Ja wiem z czego ja jestem dumna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

i nikt ci w tym zupełnie nie przeszkadza.
Bądź dumna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dumny z bycia Polakiem

a ja jestem dumny ze z takiego kraju pochodze madrego ktorym jest tylu madrych ludzi...
ps.a czy donald to tez polak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org