środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
własna dzialalnosc gospodarcza

czy wiecie ze istnieje możliwość otrzymania pożyczki oraz poręczenia na rozwiniecie działalności gospodarczej? czy ktoś juz z tego korzystał lub wie cos dokładniej?

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

a chodzi ci konkretnie o ta "pozyczke" z urzedu pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

nie tylko z urzędu pracy, bo nie wiem czy wiesz istnieje możliwość otrzymania pożyczki i poręczenia na rozwiniecie własnej działalności gospodarczej. a jak jest z tym z Up? wiesz coś dokładniej?

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ale skad w takim razie jak nie z UP? Wiem, ze mozna tez cos dostac z Urzedu Marszalkowskiego i nie jest to marne 17 tys. zl tylko grubo wiecej ale na jakich zasadach to juz nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

a kto porecza??? lfpk pisz dokladnie a nie polgebkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

sa różne projekty np teraz ruszył projekt przedsiębiorcza kobieta....
wszystko macie na wrotachpodlasia.pl-o projektach a jeśli chodzi o pożyczki to można je brać z ARR a ŁFPK JE PORĘCZA SA TO DUŻE KWOTY na rozwiniecie działalności gospodarczej- Bardzo przydatne w tych czasach...

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

no w urzedzie pracy dostajesz 18,5 tys i trzeba miec dwoch poreczycieli i tak na marginesie jesli ktos nie ma zadnych funduszy na otwarcie dzialalnosci to te "marne" 18,5tys moze sie przydac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

http://www.rpowp.wrotapodlasia.pl/?downloadCategory=9
tam są ROŻNE KONKURSY warto zajrzeć a jeśli potrzebujecie poręczenia na rozwiniecie własnej działalności gospodarczej to LFPK pomoże wam.niskie oprocentowanie naprawdę warto

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

właśnie i jeżeli nie masz poręczycieli ŁFPK MA umowę z Urzędem pracy i w całości poręczy za Ciebie dana kwotę. i nie będziesz musiał starać sie o 2 poręczycieli jest o naprawdę dobre i korzystne rozwiązanie tylko mało osób wie ze istnieje taka możliwość

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

nie jest to rozglosnione bo o czyms takim wogole nie slychac ze ŁFPK porecza a jeszcze co do ARR to owszem dostaje sie wiecej kasy ale duzo dluzej sie czeka i dostaje kilka osob na rok a z urzedu pracy dostaja wszyscy co zloza wniosek idac kolejno z listy i tu jest ta roznica :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

no właśnie to jest prawda a jeszcze wracając do poręczeń nie wiele ludzi wie o tym i składając wniosek w urzędzie pracy musi myśleć o poręczycielach, co jet dla nich dodatkowym problemem a łomżyński fundusz poręczeń kredytowych jest w stanie udzielić wielu poręczeń dzięki czemu może szybciej coś by się rozwijało....

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

dobrze wiedziec ze wogole istnieje cos takiego i fajnie ze poruszyles takie temat.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

;) trzeba poruszać takie tematy bo mało osób wie o istnieniu ŁFPK A byłoby to naprawdę dla wielu rozwiązaniem siedziba jest na Piłsudskiego 75 (za bankiem SBR) tam dokładniej można uzyskać informacje;)

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

mozesz dokładnie opisac na e-mail koko2512@interia.pl z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

WIESZ CO ZAJRZYJ NA PIŁSUDSKIEGO 75
TAM OTRZYMASZ DOKŁADNE INFORMACJE
LUB POD NUMEREM TELEFONU 862181389

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ok dzieki

usługi krawieckie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

a jakie oprocentowanie? potrzebuję dostawić jeszcze busa,albo dwa i szukam możliwości dobrego kredytu,.

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

Jak chcesz to mogę Ci leasing załatwić na busy, nawet jak masz krótko działalność. Jak chcesz to pisz mucha86@gmail.com
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

załatwić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

Tak załatwić. Czego tu nie rozumiesz ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

u nas za poreczenie oporcentowanie od 0.2 do 2% w zaleznosci od kwoty maksymalnnie do 750000zł a istanieje możliwosc wziecia pozyczki do 750000zł w oprocentowaniu od 5.45% do 6 % jak cos to moj mail asia_n111@o2.pl

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

mucha a ten leasing przez jaki bank zalatwisz?

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

Defraudator odezwij się. mam dobra propozycje pożyczki dla Ciebie....

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ZAPRASZAM DO BIURA NA PIŁSUDSKIEGO 75..
TAM DOKŁADNIE POROZMAWIAMY.

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ok dziękuję za informację, napewno skorzystam, jak czas pozwoli to zalecę

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ewentualnie na @ asia_n111@o2.pl tam wyśle Ci szczegóły. Próbujemy rozgłosić istnienie ŁFPK bo mało kto wie o jego istnieniu i pomocy, która może być niezbędna do rozwijania własnej działalności gospodarczej;)

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

ja slyszalem o pozyczkach bezzwrotnych. Sa to troche mniejsze kwoty ale warunkiem nie zwracania kasy jest prosperowanie zalozonej firmy przez jakis czas. Moze ktos wie cos wiecej na ten temat

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

tak, jest cos takiego sa to dotacje z UE I SA TA ROZNE PROGRAMY OPERACYJNE NIESTETY TAKIE PROJEKTY SA REALIZOWANE W ŁOMŻY JUZ I W TYM ROKU NIE BEDZIE. NAJBLIŻSZY MOŻNE BYC W 2011 ROKU....A OSOB KTÓRE DOSTAJA TE DOTACJE JEST NAPRAWDE NIE WIELE....

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

wejdz sobie na wrota podlasia tam zawsze mozna przeczytac o ciekawych programach na otwarzenie dzialalnosci gospodarczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

Ja po około roku od założenia działalności postanowiłem zatrudnić pracownika. Wiadomo, początki nie są łatwe więc oferta to najniższa krajowa. Był problem bo nikt nie chciał pracować za najniższą, więc w końcu postanowiłem zatrudnić Ukraińca. W tej chwili pracują u mnie sami Ukraińcy, już nie za najniższą krajową ;) Polecam takie rozwiązania, jak zatrudnić pracownika z Ukrainy dowiesz się tutaj https://www.polrab.pl/jakzatrudnic/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: własna dzialalnosc gospodarcza

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu z tego forum. nawet w niedzielę k.u.t.a.s wkleja te swoje dziadowskie linki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org