niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
telefon używany

Gdzie w Łomży można kupić w dobrej cenie używany smartfon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Mam do sprzedania LG e460 biały. Więcej info w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Posiadam lumia 535

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Wejdz na olx tam od wyboru do koloru

Misiaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

do jakiej ceny tel.?

lg to r0bi ale teraz nieco lepsze telefony, lumia szajs jakich malo,

polecam serie samsungow 2,3,4

jak sie orientujesz to pamietaj aby poszukac modelu na rynek UK, byly nieco lepsze

snapdragon, wiecej ram itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Szukam samsunga. Do kupienia stacjonarnie w komisie w Łomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Posiadam S3 Neo+ półroczny 700 zł oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Ja mam s4 mini black edition najlepiej wyposażona wersja w LTE i 16 gb ok. 7 msc papiery wszystko, 650 zł nie podlega negocjacji, stan igła noszony z folia i nigdy nie wyjmowany z pokrowca gwarancji zostało około 2,5 roku (miał od nowosci 3 lata gwarancji)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

odradzam neo , trend nimi i inne szajsy,

nie oszukujmy sie, bateria w tych telefonach nie trzyma tyle co w pelnej wersji telefonu np. s4 , z1 z2

szukaj cos od 3 - 6 miesiecy w S4 /z1, masz w nim aparat o niebo lepszy niz w tych tu oferowanych, bateria trzyma o wiele dluzej, flesz jasniejszy o innych opcjach nie musze sie rozpisywac

aha, dla porownania posiadalem s3, slabsza bateria, gorszy aparat , ale nadazal

aktualnie s4, nie ma problemu z wlaczona nawigacja na 3-4 godz, lecz pod ladowaniem np z gniazda w samochodzie tel niesmiertelny ,


s4 do nabycia od 550- 650 zl, oczywiscie okolice lomzy napewno,

przy zakupie nie zapomnij sprawdzic oryginalnosc tel i sparzaz papier zakupu zeby nie bylo problemow,

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

no, rzeczywiście trzeba sprawdzać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telefon używany

Najlepiej chyba mimo wszystko na allegro, ale zamiast używki polecałbym Ci nowy telefon np. marki Doogee. Od roku korzystam z modelu x5, który w promocji kupiłem za 250 zł bodajże. Niczym się nie różnił wówczas od telefonów ze średniej póki za 600-1000 zł. Do tego możesz sobie wziąć telefonię voip z prepaida i korzystać z takich cudeniek jak wirtualny fax, wirtualna centrala itp. Więcej info tutaj https://fcn.pl/uslugi-dla-firm/wirtualna-centrala/ Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org