poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do kobiet

Mam pytanie czy któraś z dziewczyn odwiedzających to forum miała do czynienia z kobietą ginekologiem i mogłaby polecić najlepszy gabinet na terenie Łomży gdzie przyjmuje kobieta ? Dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Hej chyba słabo jest z kobietami ginekologami w tym mieście- bardziej wypromowani są faceci- ginekolodzy. Ja chodziłam do pani Piskorskiej, ogólnie jestem zadowolona(prowadziła bez zarzutu moją ciążę), chociaż też się nasłuchałam na jej temat różnych mało ciekawych historii. Mimo wszystko uważam jednak, że jest ok i ma podejście do pacjenta.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

z doświadczenia wiemże mężczyźni ą lepszymi lekarzami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Polecam panią U. Głuszkowską - znam od lat ; przyjmuje w ramach NFZ na Mazowieckiej , tel. 2186359

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Moi drodzy!
Jest wiele kobiet o specjalizacji ginekolog w Łomży - nie rozumiem dlaczego tak mało znanych - a b. dobrych w tej dziedzinie. Ot chociażby dr J. Karlikowska, dr Załęska, dr E. Jaszewska - polecam. Miłe, sympatyczne i znaja się na fachu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Moi drodzy!
Jest wiele kobiet o specjalizacji ginekolog w Łomży - nie rozumiem dlaczego tak mało znanych - a b. dobrych w tej dziedzinie. Ot chociażby dr J. Karlikowska, dr Załęska, dr E. Jaszewska - polecam. Miłe, sympatyczne i znaja się na fachu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

a dlaczego ma to być kobieta???

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Bo ona pokaże tylko mężowi. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

kobiety "ginekolożki" są niedelikatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Doktor SKRETEK przyjmuje w ciagu budynkøw naprzeciw szpitala.Ulica Pilsudskiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

najlepszy ginekolog to facet, a najlepszy fachowiec to dr Poppe mimo całego szumu wokół niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Chodziłam kiedyś do Karlikowskiej ja jeszcze byłam dziewicą. Czy byłam zdrowa czy byłam chora zawsze dawała mi te same leki.. i moim koleżankom też. Byłam dziewicą jeszcze i raz wbiła mi tak wziernik że aż zawyłam a ona "nie przesadzaj..." To był ostatni raz u niej.
Potem była Głuszkowska. Fajna babka. Tylko że mimo moich próśb nigdy nie zrobiła mi usg. Teraz się okazało że mam torbiele i być może nigdy nie będę miała dzieci... Można to było przez usg wykryć 5 lat temu. Może wtedy miałabym wieksze szanse?
Teraz chodzę do Skrętka.
Niedługo już tylko poliklinika w Białymstoku mi zostanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

Ja polecam panią E. Jaszewską. Chodź przyznam, że faceci są bardziej delikatni i jeżeli nie robi ci to problemu to niech znajdzie ginekologa męskiego.



http://lomza.go.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do kobiet

zielone-oczy
nie martw sie
ja mialam torbiele 'pielegnowane' przez lekarzy pare lat, skutek- operacja, ale mam dzidziusia
wiec mysl pozytywnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org