czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ozdoby choinkowe

Orientuje sie ktos gdzie w Łomży jest spory wybor lampek, bombek itp. ozdob choinkowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Czesc. Niestety ulicy Ci nie podam,ale wiem ze to jest na tym malym rondzie P. Hanki Bielickiej w ciagu tych sklepow...no tak na chlopski rozum...na starym dworcu na gorze;) Wiem ze w tamtym roku byl ogromny wybor ozdob itp pierdolek na Swieta;) Pozdrawiam

ee ciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Małachowskiego 2 naprzeciw domu kultury w sklepie z upominkami. Polskie, ręcznie malowane, posłużą wiele lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

cała masa w sklepie,o którym wspomina SamFart, sklepy typu po 5zł na Al.Legionów,

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

w pepco



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

a ja uwazam ze najlepsze ozdoby choinkowe są te naturalne i zjadliwe - cukierki, pierniczki suszone pomarancze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

to jest na placu Niepodległości. Tam jest co roku kiermasz ozdób świątecznych, lampek, choinek, a bombki mają zawsze polskie i na prawdę duuży wybór. Warto zajrzeć i chociaż oko nacieszyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

na rynku od ruskich za 50 % taniej u czeczena zapewne hyhy

B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Podaj emaila to wyślę Ci adres sklepu internetowego, firma z Łomży, oferują spory wybór lapmek, bombek, zabawek i petard. Ceny też konkurencyjne. Napewno taniej niż w tradycyjnym sklepie, a umawiasz się na odbiór osobisty, więc widzisz co kupujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Ankam wiec wklej tutaj niech wszyscy skorzystaja

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Byłam na Placu niepodleglosci, świetny wybór :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ozdoby choinkowe

Jeśli chodzi o bombki to zobacz sobie w tym sklepie www.chatkazpiernika.pl. Nie jest to masówka, a ręcznie robione bombki. Myślę, że ciężko o coś równie ładnego. Takie bombki są niezwykle gustowne i z pewnością dodadzą wnętrzom charakteru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org