poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto w Łomży zbiera podpisy?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Korwin-Mikke-Polska-nie-powinna-sie-mieszac-w-awanture-na-Ukrainie,wid,17286105,wiadomosc.html?ticaid=11466b



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży zbiera podpisy?

27 lutego (piątek) o godz. 18:30 zapraszamy wszystkich patriotów do Telepizzy przy ul. Skłodowskiej 2 na zebranie otwarte KORWiN.
Spotkamy się żeby:
1. pocieszyć się z udanej wizyty posła Janusza Korwin-Mikke
2. złożyć na jedną stertę listy z podpisami, które zebraliśmy (zabierzcie zebrane przez siebie podpisy)
3. zapisać ludzi do komisji wyborczych
Jeśli więc już jesteś w partii KORWiN, jeśli jesteś sympatykiem partii KORWiN, jeśli jesteś zainteresowany zasiadaniem w Komisji Wyborczej z ramienia partii KORWiN, albo po prostu jesteś ciekawy partii KORWiN, przyjdź, zobacz, zachwyć się.

Można przyjść podpisać. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży zbiera podpisy?

fanka bocianka a jak się podpisze to Korwin zrezygnuje z Krus i Zacznie płacic ZUS
czy z agencjo rynku rozda wszystkim po 4 h żeby płacili krus
Krus pokrywa 10 % wwydatkow za czyje ten dziad się leczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży zbiera podpisy?

madagaskar jedź do swojego kraju ,bo tu już twoje trollowanie wychodzi wszystkim bokiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży zbiera podpisy?

c ormelek jeśli wizyta była udana to trzeba się cieszyć a nie pocieszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto w Łomży zbiera podpisy?

A ja jestem elektorat odpływający. Popierałem Pana Janusza przez ponad 10 lat do momentu kiedy użył wazeliny przy kontaktach z ambasadą rosyjską.
To stanowczo wbrew moim przekonaniom. To nie jest tak że trzeba wsiąść jakąś pigułkę albo niebieską albo czerwoną.
Można żyć bez prochów, robienia laski sąsiadom i czego tam jeszcze i takiego kraju wszystkim rodakom życzę czyli wam też forumowicze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org