sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoły średnie

W tym roku kończę gimnazjum. Zastanawiam się nad wyborem szkoły. Może ktoś się orientuje, jakie szkoły mają dość wysoki poziom? Moja średnia to ok. 4.7. Najlepiej technikum. Zależy mi głównie na opinii Mechaniaka, Budowlanki i III LO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

W Łomźy jest liceum sportowe.Może Cię to interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

technikum na wysokim poziomie to tylko w mechaniaku i ekonomiku nigdzie wiecej a jezeli lo to tylko pierwsze i drugie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

Polecam budowlankę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

I tak po szkole pracy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

jestem po budowlance, ale nie polecam... co prawda zależy na jaki zestaw nauczycieli trafisz, ale cisną głownie wtedy gdy zbliża się matura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

Mój syn uczęszcza obecnie do mechaniaka -kl.3(pozostał jeszcze 1 rok)-sam zdecydował o wyborze szkoły i jest zadowolony :) Ty również nie szukaj porad na forum,tylko pomyśl o tym, co chciałbyś robić w przyszłości,a to pomoże w wyborze szkoły-liceum,czy technikum:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

mechaniak albo III Lo, budowlankę olej :)/. potworek uwierz, budowlanka ma tak niski poziom, że te ich ciśnięcie to w III Lo nazywaliby uczniowie - łaskotaniem.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

jeżeli przetrwałeś tam te min 3 lata- to mów co chcesz, jeżeli nie- nie komentuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

dvw mówisz o budowlance skąd mozesz wiedzieć uczyłeś się tam ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoły średnie

kaziutaj, dobre technikum to takie ktore ma dużą zdawalność egzaminów zawodowych a z tego co słyszałem to w budowlance mają jedną z najwyższych, zwłaszcza w t. hotelarskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org