piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Własna strona internetowa

Wiecie może jak samodzielnie zrobić swoją stronkę internetową o swoim np zespole, usługach, firmie itp itd? Bez jakichś tam bajer, prostą. Jakiego programu użyć?

Szukałem odp w google ale tam oferty że np ktoś zrobi za kilkaset zł albo że coś tam trzeba wykupować.. Nie znam się na tym ale jakby można było samemu zrobić coś prostego to pomóżcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

Poczytaj o HTML.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

To nie takie proste. Powiedziałbym nierealne dla kompletnego laika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

ojej... myślałem że to taka prosta sprawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

zeby byla to taka prosta sprawa to kazdy mialby swoja strone internetowa chlopcze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

Dla kompletnego laika to może i trudne jeżeli znasz podstawy html to ci się uda. Ja się nauczyłam z kursów internetowych, trzeba na to dużo czasu poświęcić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

Obecnie zrobienie wlasnej www jest prostsze niz sikanie ;) od darmowego DOBREGO hostingu po super strony SZABLONY jest w sieci tysiące, jak cos fajnego chcesz zrobic moge poswiecic te 10 min mojego czasu i Cie naprowadzic ... czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

No dobrze, ale domenę i tak musisz kupić (na początek jest promocja, ale te 12 PLN zwykle trzeba). Chyba że chesz mieć z jakąś typu \"nazwa zespołu\".\"nazwa hostingu\".pl, albo postawioną na którejś z platform blogowych.

Możesz też mieć własną domenę, hosting i postawić prostą stronę np. na wordpressie. Za szablon płacisz raz, ale możesz wziąć darmowy. Potem płacisz już tylko odnowienie domeny (rocznie ok. 100 PLN) i hosting.

Ja prowadzę bloga, moje koszty w tym roku to:
12,95 PLN/domena
123 PLN/hosting
43$ szablon wordpressowy

Razem za ten rok wyszło mi poniżej 270 PLN, a więc raptem nieco ponad 20 PLN/mies.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

fajnie macie ja tez chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

wejdź na stronę: home.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

Sam se zrobi a potem bedzie temat na forum \"w jaki sposób być na 1 miejscu w Google?\" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

motoon coś ty, nie zależy mi na I miejscu w google, potrzebna mi żeby ją wysyłać jako moja oferta/reklama. I miejsce akurat nie potrzebna - bardziej w sumie zależałoby mi na dyskrecji. Dzięki za odp oczywiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

albo zrobię w paidsie i już ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

A przedstawiciel handlowy moze miec swoja stronke internetowa i poprzez nia dzialac (zdobywac klienta) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Własna strona internetowa

Sprawdzony i pewny e-mail marketing? Z ręką na sercu: ilu z Was, forumowiczów, czyta maile reklamowe, których nie zamawialiście (tzn. nie zapisywaliście się do newsletterów)? Przeszło 90 proc. takich maili nawet nie otwieram, nawet jeśli w tytule krzyczą, że promocja. Też tak macie, czy jestem wyjątkiem?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org