poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa Nawigacji

Gdzie można naprawić nawigacje ? Problem jest taki ze jadac działała normalnie później pojawil się napis słaby zasieg GPS i za kilka minut nie moglo już złapać zasiegu. Za nawigacje zaplacilem 100zł i nie wiem czy warto ja naprawiac. Jaki może być koszt ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

za 100 zł to nic dziwnego

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

To nawigacja larka kupiłem uzywana i ogolnie jestem z niej zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

w Łomży jest serwis larka, połowy nie da się naprawić, jak przychodzą na gwarancję. Najbardziej awaryjne to 53.3 i 43.3 czy coś takiego :). Jest to Euro RMA.

Było zainwestować w Garmina, darmowa ump mapa (aktualizowana, przez jej użytkowników), świetna nawigacja. Ja mam takie dwie :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

Lark to jest bardzo dobra firma a to że Euro RMA nie jest w stanie naprawić połowy tego sprzętu to nie wina urządzeń tylko serwisantów, niech w końcu serwis zatrudni normalnych ludzi co mają o tym pojecie a nie z za wschodniej granicy którzy nie maja zielonego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

zgoda z EuroRMA... zgoda z Lark.
Niektóre Larki mają bebechy z philipsów, a może to Philips ma poprostu bebechy z Larka?:> Było nie było w miarę dobry sprzęt za małe pieniądze :)


Dvw... Garmin wcale nie jest taki dobry, no chyba, że wypowiada się spec który po samym sofcie wgranym na navi, wypowiada się na temat sprzętu TRUE?! xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

Garmin najlepszy, przetestowałem wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

a co to jest za firma Lark? Google odsyla tylko do polskich stron. Pewnie ktos wpadl na pomysl i zamowil w Chinach tysiace urzadzen i stara sie je sprzedac na rynku polskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

kup Tom tom u mnie jeden ma 7 lat ciagle jest w uzytku i lezy niezaleznie od warunków w aucie aktualizacja mam 120 zl rocznie
lub tom tom go 5000 dozywotnio mapy i korki tylko fotoradary trzeba dokupic ma wlasny darmowy sim i wyszukiwarke internetowo

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

Naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 7 jest facet od nawigacji, specjalizuje się w niemieckich autach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Nawigacji

to jest polska firma :) lark

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org