niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

REGGAE HIPHOP FESTIVAL, to PIERWSZA Edycja imprezy łączącej ze sobą dwa nurtu muzyczne na jednej scenie!
Impreza odbędzie się pod największym w regionie zadaszeniem koncertowym w miejscowości:
NOWOGRÓD k/Łomży ? teren przy HOTELU ZBYSZKO!
Niesamowity klimat starorzecza Narwi, duży hotel z miejscami noclegowymi oraz ogromna zadaszona przestrzeń koncertowa mogąca pomieścić ponad 3000 osób.
To tego strefy gastronomiczne, dużo swobody, przestrzeni i klimat jaki się zbliża ? mogą sprawić, że zbliżająca się impreza na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Na naszej scenie pojawią się dla WAS główne gwiazdy:
- MESAJAH
- RAS LUTA
- SŁOŃ & MIKSER
- KAEN
- TMS
- BRYAN
- YAK
Imprezę nakręcać będzie DJ BAJO

Top jednak nie koniec niespodzianek.
Na scenie FESTIVALU pojawią się także supportujący artyści, których sukcesywnie będziemy WAM przedstawiać.
Jednym z nich będzie zwycięzca 2 EDYCJI ŻYWY RAP:
TMS z PRZASNYSZA

FESTIVAL, to także dobre miejsce do pokazania swojego talentu!

Dajcie znać wszystkim, którzy siedzą w Gatunku HH i REGGAE!
Poszukujemy debiutujących artystów, którzy chcieliby wystąpić na scenie FESTIVALU!
Beatbox, HH, MC lub Reggae ? mamy dla Was miejsce na scenie obok zaproszonych gości!
Zgłoszenia wysyłajcie na imprezyzbyszko@wp.pl

BILETY!!!
UWAGA! UWAGA!
Od 20 MAJA rusza przedsprzedaż biletów na REGGAE HIPHOP FESTIVAL!
Bilety w przedsprzedaży w cenie 25zł, będą do nabycia w:
RECEPCJI Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie
Ul. Obrońców Nowogrodu 2

ABY KUPIĆ BILET PRZEZ INTERNET WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ:
https://imprezyzbyszko.evenea.pl/

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOK'u
https://www.facebook.com/events/606101206154322/?ref=5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Szału nie ma. "reprezentuj nazwisko, zostaw pobojowisko", co to ma być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

18 czerwca boys bedzie gral i spiewal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Nic nie robisz - źle
Robisz coś - źle
Napiszesz o tym - jeszcze gorzej :P

Polecamy wyluzować w życiu :)
Nic na siłę - wpis ma charakter informacyjny ;)

A swoją drogą - jeśli macie dzieci i chcielibyście z nimi miło spędzić czas - to zapraszamy 6 Czerwca na koncert zepsołu akcent i piknik rodzinny :)

Zjeżdżalnie, dmuchańce, malowanie twarzy, animatorzy i konkursy dla najmłodszych.
Dzieci do lat 12 - GRATIS :)

PS. Ale patrząc na komentujących to i tak będzie źle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Tragedia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jak ma być dobrze??
Najpierw diskopolo, teraz hiphop, co następne? Deathmetal??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Rondo - zakręciłeś się sam...
Mamy miejsce, które pozwala robić imprezy o różnym charakterze - więc co w tym złego.
Czy jeśli miasto raz organizuje koncert rockowy a za chwilę disco polo, to też źle ? :)

PS. Jakieś strasznie pesymistyczne to forum - chyba niektórzy mięli trudne dzieciństwo :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

to ja czekam na zagranicznych DJ'i ... tych z górnej półki... ale...chyba... nie na podlasiu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Autor: Imprezy Zbyszko dobrze jest i tak ma byc w koncu cos sie dzieje i zycze sukcesow nie patrz na tych zrytych dzieci to tylko zazdrosc ze komus cos w zyciu wychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Autor: Rondo (---.elomza.pl) po co szczekasz nie pasuje to nie jezdzij idz na lawke i posiedz skreta zajaraj i wyluzujesz moze trolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Autor: Rondo (---.elomza.pl)wszystko i wszystkich krytykujesz opowiedz nam jaki ty obrotny przedstaw sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jankes (lomzyk):
1. napisałeś "wszystko i wszystkich krytykujesz" - uwierz mi, że nie wszystko, ale ostatnio krytykuję ciebie, bo krótko mówiąc trolujesz (pierd***sz głupoty),
2. "idz na lawke i posiedz skreta zajaraj i wyluzujesz" - nie mierz innych swoją miarą,
3. jeśli ktoś nie zrozumiał - zasugerowałem organizatorowi lepszy wybór gatunków muzycznych.
Jeśli chcesz dyskutować proszę bardzo, może w końcu się dowiemy po co nick zmieniłeś, skoro dalej te same głupoty wypisujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

"zasugerowałem organizatorowi lepszy wybór gatunków muzycznych."

To, że Tobie nie pasuje ten gatunek muzyczny nie znaczy, że wszyscy muszą mierzyć to Twoją miarą, nie podoba się to nie komentuj, tym bardziej że nie będziesz brał udziału. Swoje mądrości zachowaj dla siebie i nie odzywaj się bo tylko swój idiotyzm udowadniasz. Pozdro ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Autor: Rondo ogarnij sie i wez sie za prace lub zmien dilera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

chcesz ze mna kulturalnie porozmawiac to sie przedstaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jak? Może z imienia i nazwiska i jeszcze adres dorzucić do tego? Jeszcze mnie nie pogięło, chociaż i tak parę osób już mnie kojarzy osobiście, ale oni mieli sprawy i tak wypadało, poza tym nie wymagaj czegoś, czego sam nie zrobiłeś. A co do kultury - nie wiem, czy zauważyłeś, ale staram się zawsze ją zachować i przynajmniej nie pytam na forum gdzie kupić obcinacz i waciki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

ale co niktorzy nie wiedza gdzie kupic take rzeczy wiec zalozylem taki temat.a moze moim sasiadem jestes zastanow sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

a co do pierdolenia to pierdole jak kazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jak ktoś nie wie, to popyta innych, ew. sam założy taki temat...
Może i jestem sąsiadem, kto wie? Wracaj do kraju, to się na wódeczkę umówimy :P Wcale nie trzeba pierd***ć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Czy jesteśmy sąsiady czy nie, Łomża nie jest aż tak duża, żeby się dojść w konkretne miejsce nie dało ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

sam wiesz jak w tym kraju jest nie wszystkim sie uklada z granica troche mam inne ruchy i mozliwosci ,a i swoje lata tutaj juz zrobily

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Ale może kiedyś zatęsknisz i wrócisz, poza tym przypadkiem stacji nie otwierasz? Czy to też było na zasadzie "może ktoś nie wie"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

wrocic wroce co roku po 2-3 razy jestem stacje tak ale nie w naszych stronach kolo rzeszowa mam dzialeczke nie za duzo ale to juz inny temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

No widzisz? Masz plany, perspektywy, pisałbyś więcej na temat a mniej z nudów to wtedy i bardziej wiarygodny byłbyś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

jedynie co słoń lepszy, reszta chłam :). To powinno być w Łomży, a nie na wiosce :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jak chcesz w Łomży to zajmij się organizacją, a nie narzekasz, że na wiosce. Jak widać na wiosce dzieje się więcej niż w mieście. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

: Karq spierdajaj do mlawy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD


Kto Ty jesteś ?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz ?
Prosto z Tworek.
Jaki znak Twój ?
Jad spieniony.
Czego nie masz ?
Konta, żony.....
O czym marzysz ?
O korycie.
No , a Polska ?
Chyba kpicie.
A co z Lechem ?
Będzie świętym.
Pomnik ?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku ?
Nienawidzę !
A co z PO ?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski ?
Wszędzie widzę.
Rydzyk ?
On papieżem będzie.
Naród cały ?
Wprost mnie kocha.
Dzięuję.
Noooooo......... czas na procha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Jak ktoś napisał wyżej, w końcu coś się w regionie dzieje :) Hotel Zbyszko - oby tak dalej i powodzenia w dalszych działaniach! Pozdrawiam i widzimy się jutro! :))

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

sabina na golasa cyce ma do pasa tez bedzie grala i spiewala?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Karq - widać, że nie umiesz doceniać swojej wolności, dusząc się przytłaczającym Cię wokół światem i wydarzeniami...

Daj sobie w końcu sprawę, że organizujemy imprezy w których uczestnictwo jest DOBROWOLNE!!!!

Nikt Cie na siłę nie ciągnie ani nikogo innego.
Poza organizacją koncertową niebawem otwieramy przyhotelowy plac zabaw dla dzieci - zupełnie darmowy, certyfikowany.
Jeśli ktoś będzie miał ochotę posłuchać muzyki - może przyjść sobie za darmo, posiedzieć z dziećmi do 19:00 - i kiedy rozpoczną się bilety, albo zostać albo wrócić do domu!

Zawsze ktoś narzeka, ale nie dochodźmy do absurdu - bo w końcu obojętnie co by się nie działo będzie źle :)

Ciesz się życiem - bo bez optymizmu choć w najmniejszym wymiarze - szybko można zgnuśnieć - co jak widać Ciebie już dotknęło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Ja tu promuję imprezę i jej bronię przed ludźmi, którzy ją krytykują, a jeszcze stery dostaje hehe ;) okej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REGGAE HIPHOP FESTIVAL - NOWOGRÓD

Karq - sorry :P
Wtopa :)
Wpadnij do Nowogrodu - nadrobimy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org