niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto wykona zdjęcia produktu

Witam
Poszukuje fotografa, który wykona kilka zdjęć produktu, chodzi o zdjęcia do katalogu, czyli potrzebne odpowiednie światło, tło itp. Produkty o gabarytach max 30cm x 30cm.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

Jeśli chodzi o produkty to chyba tylko http://www.barbachowski.com/?gallery=fotografia-reklamowa-packshot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

http://www.barbachowski.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

...każdy fotograf sobie powinien poradzić z podobnym zadaniem - może pomoże: fotolomza.home.pl - także fotografia reklamowa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

Barbachowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

Ja mam aparat i 30-sto dniową wersję programu do robienia różnych pierdól ze zdjęciami . Także śmiało sobie poradzę :p napisz ile i czemu tak mało można na tym zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wykona zdjęcia produktu

Do katalogu na pewno znajdziesz jakieś ciekawe propozycje ze strony fotografów, ale może warto pomyśleć też o ulepszeniu np. strony internetowej (sklepu online)? Początkowo myślałam, że szukasz właśnie fotografów do wykonania zdjęć do sklepów w Internecie i tu już miałem Ci do zasugerowania prezentacje 360 stopni - opcję, która pozwala potencjalnym klientom obejrzeć potencjalny produkt ze wszystkich stron. A jeśli chodzi o katalog - może daj ogłoszenie do lokalnej prasy, hm? Tylko pamiętaj, żeby wcześniej dokładnie zapoznać się z pracami potencjalnego fotografa - zwykle pokazują oni tylko najlepsze dzieła, także nie daj się na to nabrać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org