poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co jest kurna!!???

Czemu tylko na moim balkonie wisi flaga Polski!!!??? A gdzie reszta kibiców??!!!Co to kurna za wspieranie naszych!!???
No chyba że gdzieś jeszcze wiszą a mi wzrok przyćmilo .....:-)))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Na Nowogrodzkiej wiszą!

Pozdrawiam:)))

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

A co wam da wywieszanie flag ?? nawet jak z grupy wyjdziemy to max na 1 mecz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

jak to co???jestem dumna że chociaż w ten sposób mogę dopingować swoja drużynę !!! co ma do tego ilośc meczy, chyba jak sie jest kibicem to zawsze, nie? a nie tylko jak jest dobrze!Wtedy to wszyscy: no, no, wspaniale, brawo brawo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Zamiast wywieszac flagi lepiej modlic sie o cud... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Nie chcialabym wsadzać kija w mrowisko ale nigdy nie bylam zwolenniczką naszej drużyny. zawsze jest im coś nie po drodze - murawa jest za sliska, buty za ciasne, są wiecznie zmęczeni, przeziębieni, nie w formie, kontuzjowani...Zawsze słychać "mogliśmy wygrać ale..."Nigdy nie zachwycili mnie swą grą. I nie mówię tu o sukcesach, bo nie musza być mistrzami swiata żebym ich dopingowała. To są moje subiektywne odczucia -ale jakoś nie widzę żeby wkładali maksimum serca i wysiłku w tą grę. Partolić umieją za to koncertowo. Poza jednym jedynym Dudkiem - ale cóż on do Niemiec nie pojechał.
Dlatego nie widze powodu, zeby wywieszać flagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

a ja myśle, że wszycy ci-co tak biadolo, od czasu do czasu sami powinni wskoczyć na murawę .Najprościej sie ocenia.I krytykuje rzecz jasna.Dla mnie nie ma znaczenia czy będa pierwsi czy ostatni, jestem Polką i całym sercem jestem ze swoja druzyną.I dlatego wywiesiłam flagę. Jesli Ty nie widzisz powodu-twoja sprawa, nic mi do tego.A propos Dudka- nie przesadzałabym tak w chwaleniu, to że zdobył Lige Mistrzów nie znaczy że jest dobrym bramkarzem,( no bo skąd te 3-0 do przerwy?????) nie raz dał d... i partolił nie raz nie dwa....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Spójrz na balkon bloku Nowogrodzka 6,Od strony podwórka! TAM FLAGA WISI!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Mieczkoś997 zgadzam się z Tobą. Każdy wierny kibic zamiast wieszać flagę na balkonie powinnien iść do Kościoła się pomodlić za nich. Im się to bardziej przyda :-D
mikan po każdym meczu jest mnóstwo przyczyn zewnętrznych które utrudniły wygraną naszym piłkarzom :) Dzisiaj będą krzyczeć że nie wygraliśmy bo pogoda w Wenezuelii była zła i dlatego że bociany zbyt późno wróciły do kraju .. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Umnie też Flaga na Bawełnie wisi !!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

KtosTam!! ja wiem, że marudzenie i czarnowidztwo to nasze cechy narodowe, ale może poczekajmy z tymi ocenami chociaż do końca meczu, tak by przyzwoitośc nakazywała.co..spotkamy się po 23 i wtedy pogadamy, A kto bedzie miał rację..się zobaczy;-) pozdrawiam!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

HEJ POLSKA GOL LALALALALALALALALALALALALALALA
HEJ POLSKA GOL LALALALALALLALALA

POLSKA WYGRA 3:0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Ja nie biadolę ani nie czarnowidzę. Jestem już na tyle duża żeby rozumieć że każdy sport to pot i łzy. I że to też są tylko ludzie. Tylko że jakoś innym wychodzi a nam nie. I wkurza mnie to tłumacznie że z ich strony było wszystko ok tylko sędzia był kalosz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

i mi też to wisi
__________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

a mi jest smutno :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Do przewidzenia ..... nawet w piłce nożnej nie zdazają się cuda ..... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Bo nasza piłka nożna jest do dupy i tyle !!.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Kibice byli wspaniali...cudowny doping...szkoda naszych zawodników:(

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Pewnie te "flagi" powieszaliście odwrotnie (jak na samochodzie prezydenta) i stąd to wszystko (bo to flaga Monako). No, ale kiedy się pracuje nogami, a nie głową.....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

na moim balkonie tez wisi na bloku blisko st. rynku ;-) znaczy sie bedzie jeszcze pare razy wisiala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Co jest kurna!!??? - chyba już nic !!



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

- Co to leci ??
- Samolot ? Nie ! Rakieta ? Nie !
To nasze orły wracają do kraju !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co jest kurna!!???

Co to było kurna- chyba kurna nic nie było????





waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org