poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie na Mundial 2006

Czy ktos cos slyszal o transmisjach na żywo z mistrzostw swiata? W ktorych lokalach bedzie mozna to obejrzec? Tylko nie piszcie lokali w ktorych maja 14 calowe "Unimorki" i o ogródkach w których nie opłaca sie siedziec bo zimno i na łeb leje w razie deszczu :)...a no i o jatkowej tez juz wiem ze maja telebim...ale gdzie jeszcze? Jak cos wiecie to piszcie...

.::Eric Dere::.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

słyszałem, że może rozstawią tam na miejscu. Ale wszystko zależy od pogody. Tylko nie znam rozkładu autobusów. No i trzeba mieć niestety 18 lat bo bez dowodu przez granicę nie puszczą :((( Mają dawać na żywo na dużych telebimach, takich jaki był w katedrze podczas pogrzebu JP2.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

na Starym Rynku w tym "ogródku"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Hehe...Niestety na wyjazd do Niemiec mnie nie stac :) i wolałbym raczej na miejscu przy piwku ze znajomymi...Ogródki to wiem ze beda to transmitowac tylko ze pogoda taka nie "ogródkowa" Mam nadzieje ze na tej jatkowej bedzie ok...I mam nadzieje ze bedzie co ogladac :)

.::Eric Dere::.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Witam, to ja się podepnę. Nie jestem z Łomży - ale będę w piątek więc mam prośbę. Mógłby ktoś podać adresy barów, ogródków itp gdzie będe mógł w piątek obejrzeć mecz Polska - Ekwador? Takich w których jest w miarę dobry TV (i piwo ;) ). Dziękuje z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Przydalby sie jakis duuuuzy telebim np na muszli... piwko... i barwy narodowe!!! wydaje mi sie ze to by bylo lepsze niz ta jatkowa.... :/. ! Nie ma to jak sie powydzierac!!!! i pospiewac az gardlo bedzie bolalo!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

SŁYSZAŁAM ŻE W TYM NA MIOCIE "TYSKIE" BEDZIE TRANSMISJA MECZU , RÓG AL.LEGIONÓW -PIŁSUDSKIEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

KASIUNIA no prosze to chyba najlepsza propozycja z obecnych... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

DZIEKUJE JA TEZ TAK MYSLE I POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

zna moze ktos adres strony internetowej "rampy" czy tam "vip!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Może mi ktoś wyjaśnić co to ta "jatkowa". Jeszcze słabo znam Łomżę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Jatkowa to baaardzo popularna łomżyńska ulica. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

a dokladniej bar dla mlodych... tzn 17 do 20 lat.... przynajmniej mi sie tak wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

KRZYNIO SLYSZAŁAM ZE STRONA INTERNETOWA RAMP.JEST W BUDOWIE I NIEDŁUGO POWSTANIE KOLEZANKA MOWILA MI KTORA W ICH OGRODKU PRACUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

ostatnio jak byłem na Jatkowej w sobotę około 22 to świeciła pustkami...
ale lokal kultowy... całe dnie tam kiedyś spędzałem...

Jatkowa to ulica między Długą a Rządową...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Dzięki za info. Ten namiot "Tyskie" już wybadałem :) Możecie mi jeszcze powiedzieć, czy w tym lokalu na Jatkowej(już chyba wiem gdzie ta ulica) będzie na czym obejżeć meczyk, czy to jakiś zwykły 14-calowy wynalazek ze wschodu? ;)

Do boooju Pooolskooo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

w Yam caffe oczywiscie!!!

A później ********* impreza :))))

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Yamy osobiście nie lubie za duży spend tam się tworzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

a poza tym dziś jest w miarę ciepło więc lepiej gdzieś na świeżym powietrzu a słyszałam ze w tym namiocie tyskie ma być później karaoke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

chyba nie bylo tego karaoke! (karawoko) wszyscy poszli utopic smutki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na Mundial 2006

Gdzie na Mundial 2006 - już nigdzie !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org