sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
elina schronisko psów łomża

witam elina czy macie małe pieski do adopcji? proszę o kontakt na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

mogę podpowiedzieć że byłam niedawno w schronisku i mają dużo ładnych psiaków , widziałam nawet coś w stylu shi tzu , jest też duży śliczny haski , przejedź się to sama zobaczysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

Nie mogę pomóc, nie mam już nic wspólnego ze schroniskiem.
Na stronie na fb widziałam śliczną sunię, szczeniaka. Chyba będzie średnim pieskiem : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=676072482435470&set=a.621866807856038.1073741830.620736231302429&type=1&theater



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

OOOOOOOOOOOO A CO SIE STAŁO ZE TAKA ZAGORZAŁA WOLONTARIUSZKA NIEMA NIC WSPOLNEGO ZE SCHRONISKIEM WYWALILI CIE NA PYSK HEHE.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

Wolontariuszką chętnie bym dalej była, gdybym mogła,a osoby zarządzające miały inne podejście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

czyżby się tam pożarli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

OOOOOOOO A PAMIETASZ JAK SZUKALISCIE PIESKA ZUCAŁAŚ SIE JAK PITBUL NA NEGATYWNE KOMENTARZE A TERAZ CO SKAMLISZ JAK PIES ZPODKULONYM OGONEM .....ALE DOBRZE CI MOZE TO CZEGOS CIE TO NAUCZY...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

on ty skur......... wyjebal to ciebie ze spolecznistwa. cham prosty jak sie cieszy ch... wie z czego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

pandzia, a ty " zawsze" taka kulturalna i co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

W tym schronisku nie dzieje się psom krzywda, opieka jest przyzwoita. Nie ma mnie już tam pół roku. Trochę się zmieniło, bo niektóre psy wychodzą na spacery, co wcześniej nie było możliwe. Szkoda, że na stronie schroniska jest tylko kilka psów, a ogłoszeń na innych portalach brak.
Wszystko jest dobrze, dopóki nie zwróci się komuś uwagi :( .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elina schronisko psów łomża

Egzorciu

czasami inaczej nie mozna. A co ta biedna Elina zrobila ze ktos smieje sie z jej krzywdy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org