niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mandat z fotoradaru ITD

Orientuje się ktoś może w jaki sposób można uzyskać dostęp do zdjęcia zrobionego przez fotoradar bo teraz nie przysyłają fotki w liście jaki dostałem jest wiadomość że zdjęcie pokazują dopiero w sądzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

To jak tylko w sądzie to idź do sądu, jak masz niby mandat z Łomży to powiem Ci że żadne fotoradary nie działają :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Nie płać wcale bo nie długo się okaże że wszystkie te maszynki są nie legalne tak jak całe nasze państwo ;)0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

na piłsudskiego koło staffa działa? bo tam za szybko jechałem ostatnio i się zastanawiam.

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

rzaden fotoradar w Łomzy nie dziala, bo kazdy powinien byc pomalowany na zolto-podobno tylko takie maja prawo teraz robic zdjecia. bardzo czesto jest przenosny na wysokosci szpitala i na szosie zambrowskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Też słyszałem że w łomży stacjonarne fotoradary nie działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

No ale ten na dwupasmówce ( ul.Zawadzkiej) działa bo mi zrobił i zdjęcie do domu przyszło....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Na ul.Zawadzkiej nie ma radaru. Przyjrzyj się, że w tej puszcze nic nie ma :)a jak już dostałeś to musiało być dawno temu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

jest na forum świeży temat o młodzieńcu, którego obrotna mama jest w stanie anulować mandat :)

możesz też poczytać poniższy temat

http://3obieg.pl/mandat-podetrzyj-sie-wezwaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

No z rok temu to było..... I już tam go nie ma..? To po kiego ja tam jadę przepisowo???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Żebyś burakiem nie był.
Kulturalni ludzie jeżdżą przepisowo... w miarę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Proszę nie szerzyć nieprawdy. Fotoradar nie musi być żółty, żeby robił zdjęcia. Jeszcze przez rok organy mają czas na dostosowanie szarych fotoradarów do nowych wymogów i w tym czasie mogą robić zdjęcia. Stacjonarne fotoradary w mieście nie działają, bo straż miejska nie ma do nich uprawnień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

witam. wczoraj w budach mi zrobił ten żółty zdjęcie. tam jest ograniczenie do 50 a jechałem 83. jakie sa teraz ceny mandatów za takie wykroczenie jak ktoś wie>??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Przekroczenie o 31-40km/h - 200-300zł + 6 pkt
Ale liczniki w samochodach przekłamują w góre i całkiem możliwe, że faktycznie jechałeś 80 km/h, mimo że na liczniku miałeś 83. To wtedy 100-200zł + 4 pkt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Oloo
faktycznie fotoradar nie musi być żółty,żeby robił zdjęcia,może też być różowy,lub w innym kolorze.wszystko zależy od producenta...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

To co widać na ulicach Łomży to obudowy (stanowiska) na fotoradary i tylko od odpowiednich służb zależy, czy w danym dniu i gdzieś się pojawi. Ostatnio trafiło mi się w okolicach W-wy 28 km więcej i kosztowało mnie to 200 i 4 punkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

a po jakim czasie przychodzi od zrobienia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

Kolega poradził mi żeby olać mandat z ITD. I pół roku później zamiast 200 zł zapłaciłem 550 zł do Urzędu Skarbowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

długo trzeba czekać na jakiś papier??po jakim czasie przychodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

maja na to pół roku mnie kiedys z Małego Płocka po trzech miesiacach przyszedl

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

manacik to jest to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat z fotoradaru ITD

a jak po pół roku nie przyjdzie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org