sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
używany rower

Witam.
Nie orientuje się ktoś z was,czy jest w Łomży (lub niedalekiej okolicy) jakiś komis etc.,gdzie można kupić niedrogo używany,dobry rower?
Z góry dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

W Łomży jest kilka komisów gdzie moża kupić używane rowery np:na ul. Al.Legionów na wysokości jednostki wojskowej i stacji paliw Statoil i wiele innych.




waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

Mam do sprzedania prawie nową damkę, bardzo zadbana i mało używana, jak chcesz to pisz.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

makmarc jaka cena ? ja mam koła 24 na sprzedania chce ktos ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

jest na początku ul. Broniewskiego (na przeciwko sklepu wędkarskiego)

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

ul. bema bodajze bema 2 :P serwis kross powinni cos miec dawno tam nie bylem ale zawsze mieli. ale pomysl nie lepiej dozucic pare groszy i kupic nowy. bez skazy. rower mozna kupic za 249zl teraz pewnie mozna i tansze kupic. juz sie nie orientuje jakie sa najtansze :)(inne zainteresowania) ale zobacz jakie ceny sa w sklepach. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

a ma ktos rower wigry 3 ? na sprzedaż ? i za ile i w jakim stanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

ja mam 6-letniego krossa na sprzedanie za 120 zł. Może jest troche do przeglądu ale jeżdzi. Jakby co to piszcie w nastepnych postach. Oczywiście jest to rower męski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

marcin135
masz moze foto ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

Nie można kupić tanie byle co. Szkoda zdrowia , nerwów i pieniędzy. Radzę poszukać na necie firmy K2 , jest uznana i niezadroga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

za 800 zl mozesz miec oryginalnego Giant'a z nizszej serii. To nie kross ani inny badziew. W sezonie nie bedziesz 5 razy zmieniac linek, felg bo sie pogiely albo jeszcze nie wiadomo czego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

666 przesadza, do zwyczajnej jazdy wystarczy zwyczajny rower.
Kwestia tylko czy kupowac uzywany czy nowy, ale ciut gorszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

a ja mam do sprzedania dzwonek do wigry 3

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

Autor: maciek1990 (---.lom.vectranet.pl)
Data: 18-05-06 18:46

ul. bema bodajze bema 2 :P serwis kross powinni cos miec dawno tam nie bylem ale zawsze mieli. ale pomysl nie lepiej dozucic pare groszy i kupic nowy. bez skazy. rower mozna kupic za 249zl teraz pewnie mozna i tansze kupic. juz sie nie orientuje jakie sa najtansze :)(inne zainteresowania) ale zobacz jakie ceny sa w sklepach. pozdrawiam

Owszem,mogę za 200-300zł kupć nowy szrot z Tesco,Auchan itp,tylko że ja wolę kupić używanego,lecz zadbanego Caimana,Fischera czy Kettlera na renomowanych podzespołach i cieszyć się nim conajmniej kilka lat,a nie miesięcy.

Wiesz makmarc,damka również by mnie interesowała.Możesz podesłać jakieś foto i cenę na amsterdamus@o2.pl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

vonReuffen: uwierz, nie przesadzam. Kupilem kiedys rower za 650 na sikorskiego w romecie. Dokladnie 9 lat temu. Wazac 35 kg w 1.5 miesiaca pogialem felgi, mimo ze byl na dwoch amorach. Linki pekaly jak szalone. Tyle co wlozylem w niego przez 5 lat, to mialbym jeszcze 3 takie nastepne. Kumpel kupil meride. Od 1.5 roku wymienil tylko tylna opone, bo lubi sobie bokiem pojezdzic :)

Przejdz sie do sklepu w tym ciagu co alkochole swiata sa. Pogadaj z kolesiem, jesli ktos ma na sprzedanie jakis sprzet to on to bedzie wiedziec. A do tego koles sie bardzo dobrze zna. Wg mnie najlepszy spec od rowerow w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używany rower

Popieram 666!
Wspomniany człowiek w ciągu obok Alkoholi Świata wie o rowerach chyba wszystko! Nie znam lepszego fachowca!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org