sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co na pryszcze?

Mój syn ma problem z pryszczami... Jaki preparat polecacie? Zastanawiamy się nad kuracją http://jakpozbycsiepryszczy.pl/produkty/kuracja-antytradzikowa-exposed-skin-care/ ale nie wiemy czy ona pomoże. Może ktoś stosował?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

z czasem znikna goli sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

wypad z reklama !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

Tylko sex



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

Tylko i wylącznie koreanskie kosmetyki ze sluzem slimaka mi pomogły po 14 latach zmagan z trądzikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

Petroleum D-4 lub D-5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

WD-40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

szlifierka kątowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

polecam mydlo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

POLECAM MYDŁO Z NANOSREBREM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

Polecam dr Klepackiego z Białego przyjmuje w każdą sobotę po uprzednim zarejestrowaniu. Kuracja wewnętrzna a nie maści. Pomaga rewelacja. POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na pryszcze?

zioła, zioła są super, zwłaszcza pokrzywa, poczytaj sobie: http://jakpozbycsiepryszczy.pl/porady/jakie-ziola-na-tradzik/ i jednak popróbuj cierpliwie zanim dasz się faszerować tabsami. bo ja niestety z dermatologami mam wyłącznie złe doświadczenia (od stania w samych gatkach na \"oględzinach\" po setki recept na nieskuteczne preparaty, ale od producenta, którego ulotkami gabinet był wytapetowany).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org