piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ALO Łomża

Co sądzicie o Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łomży? Proszę o opinie osób, które uczą, uczyły się w tej szkole bądź wiedzą coś konkretnego na jej temat. Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

bardzo dobra szkola i profil ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

o tak , na pewno BARRRRRRRDDZZZZOOOOO dobr ... ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Czyli warto tam złożyć papiery? Jak poziom i nauczyciele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

********* szkoła składaj papiery kobieto jeszcze podeślij zdjęcie to zobaczymy czy się nadajesz do tej szkoły :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

ostatni debilizm . i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

papiery to aż w następnym roku ale wolałam zapytać z wyprzedzeniem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Istna Masakra.... Lepiej zapomnij! szukaj innej szkoły! A 1 czy 2 czy 3 liceum Ci nie pasuję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

dlaczego "istna masakra" co tam jest nie tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

no cos ty bardzo dobra szkola ;D ja obecnie jestem na lekcji i nie zaluje bo jest cieplo ;D same luzy lepsze niz w ZDZ ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Już wyższy pozom w ZDZ niż w ALO. Idź lepiej do zdztu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

A nauczyciele języków obcych u nas :OOOOPOO masakra...... od 50 % masz 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

uuu;/ więc, nie dziękuję. jeśli mówicie o poziomie "ZDZ-u" to na prawdę masakra ;) chciałam tam iść bo interesuje mnie profil policyjny, ale chyba zrezygnuję..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Policyjny w budowlance masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

dokladnie, juz budowlanka lepsza -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

No więc nie pójdę do ALO , ZDZ-u ani budowlanki. Dziękuję wszystkim za opinię, będę szukać dalej. ;) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

No i poprawnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Może polecicie jakąś szkołę prócz I-III LO? Już w najgorszym przypadku moze byc III LO .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

A wiecie czy tam się liczy wzrost?! Ja mam około 1,58 cm, mogłabym się dostać ? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Nie rozumiem dlaczego ktoś napisał poziom zdz? W każdej szkole są osoby którym po prostu nie chce się uczyć a do dalszej edukacji zmuszają tylko rodzice nie własna chęć osiągnięcia czegoś więcej w swoim życiu.

A co do szkoły wielu nauczycieli uczących w I, II czy nawet profesorowie uczelni wyższych. Więc poziom na pewno nie jest jak w zdz. Przyjdź na dni otwarte i sama się przekonasz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Ech, poziom ZDZ? To zależy. Fizyka to odlot - ja się uczę w ASP, to ten sam budynek, i nie jest pewne czy ponad 50% klasy z fizyki zda. Z angielskiego też ciężko, ale tam to chociaż jak się nie śpi na żadnej lekcji to zdasz ;) większość nauczycieli jest taka sama w ASP i ALO, i nie rozumiem czemu tak hejtujecie to ALO? Bo policyjny profil? To że ci co poszli na pierwszy rok to większość pewnie poszła bo myślała że będzie łatwo, a nie kierując się profilem. Ja i tak ogółem nie cierpię wszystkich liceów, także zbyt dużo ci nie powiem, ale w technikum informatycznym ASP to żyć nie umierać, to jest prawdziwe ukierunkowanie, a nie kucie wszystkiego pod rząd na blachę w liceum - ale twój wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Racja skrzypku...

http://www.davidduke.com/

http://korwin-mikke.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

A są tu jacyś uczniowie ALO ?

http://www.davidduke.com/

http://korwin-mikke.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

W ALO i ASP są niedługo dni otwarte więc możecie przyjść i zobaczyć 25.04.14 od godz. 17-19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

:)

przyjdź na kurs hiszpańskiego wrocław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Skrzypo dobrze gada. Nic dodać nic ująć:). No to ja się rozpiszę tak jak on. NO!. Siostra się wybiera do ALO, mówi że fajna szkoła. Ja obecnie jestem w ASP i nie żałuję wyboru. Kto co lubi:)

Chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

hmm ciekawe

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

dzięki

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Brat jest na ALO, nie żałuje podoba mu sie.

Najlepsze torby ekologiczne


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Tak qverkk osoba z twoją średnio czyli poniżej 3.0 ma bardzo wiele do powiedzenia w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Chociaż ja się nie zastanawiam 10 min gdy nauczyciel prosi o to abym otworzył pracownię informatyczną. Naucz się wypowiadać w realu potem pisz na forum. Pozdro dla kumatych.

Chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Przynajmniej wiem jak włączyć komputer a nie jak ty mósisz zawsze kogoś prosić o to aby ci włączył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Ty serio taki debilny jesteś? Jakbym nie umiał to bym tu nie szedł proste nie? Hejzuś no. Jesteś zły że jesteś taki pierdolnięty? No hejzuś.

Chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

W takim razie powinieneś zmienić szkołę bo to nie jest miejsce dla osób tak nieogarniętych jak ty. A wypowiedź że jestem debilem jest na poziomie przedszkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Mi tu jakoś odpowiada, nie wiem jak ci. Tylko niszczysz mienie szkoły w tym temacie i gimnazjaliści zaczynają się Ciebie bać. Ja kończę spam. Nabijaj posty bezsensownymi postami ;)

Chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALO Łomża

Gdy gimnazjaliści przyjdą to gdy cię zobaczą sami zrezygnują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org