poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
imperial

Siema! Gdzie w necie można posłuchać zespołu Imperial co gra na pobliskich weselach, na you tube znalazłem tylko Imperial z Jasła

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Błąd popełniłeś nie imperial tylko imperium.:http://www.google.com/search?q=imperial+disco+polo&rls=com.microsoft:pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1[/utl]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

http://www.imperium.tiu.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

tu posłuchasz:http://www.imperium.tiu.pl/mp3.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Tu teledyski:[urlhttp://www.imperium.tiu.pl/teledyski.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Niestety nigdzie ich nie posłuchasz w necie :(, ale kapela godna polecenia - naprawdę. Pozostaje Ci tylko wizyta u jednego z Panów. Jak chcesz mogę podać ci namiary. Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

byłem na imprezie,na której grali, repertuar kiepski,zabawę też słabo prowadzą,a na internecie niczego nie znalazłem o nich

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Kiepski to jest Ferdek dwukropku (krytyk się znalazł) phi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Odnieś się do mojej wypowiedzi, wyraź swoje zadanie, wtedy porozmawiamy.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Imperium to zespół znany w całej Polsce grają swoje kawałki (np.Wirują Światła) i problemu ze znalezieniem ich to dziecko by nie miało a mi chodzi o imperial który śpiewa kowery np. na weselach. Chodzi mi oto że idę na imprezę gdzie będą grali i chce wiedzieć co grają bo jak kiepsko to więcej gorzały wezmę.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

NIKO Jak będziesz szedł na imprezę IMPERIALU to tej gorzały weż dużo bo prowadzący to dobry oliwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

ja odróżniam imperium od imperialu ;) i ten drugi-klapa,ale to MOJE ZDANIE ;) wg mnie i gości,którzy byli na tej samej imprezie, było nudno, repertuar w ogóle nie do tańczenia, jednakże wszystkim, którzy będą mieć styczność z tym zespołem życzę udanej zabawy ;)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

w takim razie muszą chłopaki gorzałką nadrobić a wtedy i brzydkich dziewczyn nie będzie.Nie ma tego dobrego co by na dobre nie wyszło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Przecież ten Imperial grał w Perle na Sylwestrze i większość gości przynajmiej sobie zespół chwaliła. Z tego co wiem i na Andrzejkach w Perle też grali. Popytajcie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

zgadzam się gorzałę to on lubi

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Ja tez byłam z przyjaciółmi na tegorocznej zabawie sylwestrowej w Perle i byliśmy zadowoleni. Nie była to też pierwsza impreza,na której byłam i na której grał Imperial. Nigdy nie spotkałam się ze złymi opiniami. Dlatego zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią dwukropka. Repertuar mają urozmaicony,co pozwala dobrze bawić się zarówno starszym jak jak i młodszym. Panowie posiadają wysoką kulturę osobistą.Taka też jest impreza,którą prowadzą,więc może niektórym prostakom to nie odpowiada i muszą szukać ratunku w procentach. Nie widziałam też któregokolwiek z panów pod wpływem alkoholu. Być może zgaga ze wzrokiem u ciebie kiepsko. Do pięt im nie dorastasz i Cię nosi. Hm..a może ty z konkurencji jesteś? Do wypowiedzi fanki się nie odniosę.Szkoda mi czasu. Niko,ty tę gorzałę wypij już dziś.Wypij ją za tych wszystkich pseudo mądrali.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

zgadzam sie z wypowiedzią ,,płastugi'' a dwukropek i zgaga są najprawdopodobniej z konkurencji:) IMPERIAL jest w czolowce najlepszych zespolow w okolicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

plastuga prawde pisze.Bylem, widzialem,tanczylem,gorzalke pilem i dobrze sie bawilem.Nie spotkalem do tej pory kapeli,ktora gra po trzy godziny i dluzej.Nie widzialem zeby ktos z zespolu pil gorzalke,wiec nie pisac tu glupot.

Latwo sobie usiasc przed komputerem i oczerniac, coz za odwaga!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

hehe w żaden sposób nie jestem związany z branżą muzyczną;) z Imperialem miałem do czynienia tylko raz, na szczęście. Napisałem,że to tylko moje zdanie, co kto lubi. Ja byłem na nie.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

Cześć dwukropek!Oczywiście,że masz prawo wyrazić swoje zdanie.Może się Tobie nie podobać.To też Twoje prawo.Tu chodzi o tych co piszą o piciu,żenada.
Ciekawi mnie jednak czy na tegorocznym Sylwestrze też by się Tobie nie podobało gdybyś zobaczył jak cała sala tańczy i śpiewa razem z zespołem:) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

ale to MOJE ZDANIE ;) wg mnie i gości,którzy byli na tej samej imprezie, było nudno, repertuar w ogóle nie do tańczenia,

Nie napisałeś że to tylko Twoje zdanie,tak na marginesie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

To wielka różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imperial

moim zdaniem zespół IMPERIAL to najlepszy zespół w Podlasiu...
jego strona to www.zespolimperial.pl zapraszam tam możcie posłuchać jego piosenek itp. Jego numer to 609492988. Pozdrawiam.

nataliii:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org