czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gnoje

http://4lomza.pl/index.php?wiad=31538


Co to za kara!!!!!! wstydze się za polski wymiar sprawiedliwości.... a odszkodowanie niech bulą sk****ny patologiczne nieroby niedouki przećpane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

Odszkodowanie po sprawie cywilnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

Masakra! do kamieniołomów pier******ch idiotów.Co to się dzieje.... taki wymiar sprawiedliwości??!! kupa śmiechu.Chyba nigdy już to się nie zmieni.Jak kogoś zabije albo pobije,to nie mam co się martwić,bo przecież i tak mi za to nic nie grozi he.Wstydzcie się.Trzeba było jeszcze nagrodę dać za te pobicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

A to dlaczego nie było was na spotkaniu z Panem Gowinem w ubiegły czwartek aby mu o tym powiedzieć?
Podobno z całego regionu łomżyńskiego i kolneńskiego przybyło około 40-stu entzjastów PO i zaledwie pare osób widzacych ich ,,cuda" inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

Tego gówna wszędzie pełno. Patologia łazi po ulicach i szuka wrażeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

Humanizm, k.urwa, humanizm ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gnoje

O spotkaniu z Gowinem dopiero się dowiaduje, gdzie to pisało że bedzie? Gówna rózne nagłaśniają a że spotkanie było z ministrem to o tym niegzie nie było....h**ostwo pier***one!!! sama z chęcią bym poszła porozmawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org