czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Deezer

Korzysta ktoś z Was z Deezer? Dziś przeczytałem na Antyweb.pl, że wprowadzili niższe ceny, bodajże w okolicach 20 zł abonamentu za dostęp. Nie ma tam żadnych dodatkowych opłat? Jeśli nie to dobra sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deezer

Ja korzystam. Wprowadzili tańszy abonament i dodatkowo przez pół roku można korzystać z serwisu za darmo. Nie ma większych opłat. Opłacasz tylko abonament.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deezer

A co to za cudo jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deezer

Deezer to taka aplikacja muzyczna, dzięki której możesz słuchać muzyki. Zakładasz konto i masz dostęp do ogromnej ilości muzyki, którą możesz mieć zawsze przy sobie, a nie musisz jej trzymać na karcie pamięci i zabierać pamieci z telefonu. Możesz teraz z niego korzystać za darmo przez pół roku, ale możesz też płacić abonament, który da Ci więcej możliwości. Bardzo to przydatne, sama używam Deezera na smartfonie, szczególnie gdy gdzieś się przemieszczam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org