sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Porozmawiajmy o islamie

Czy powinniśmy tolerować pedofilie, tylko dlatego, ze tak mówi Koran?
http://www.youtube.com/watch?v=hlPFN3m0iLM
http://www.sciaga.pl/tekst/32934-33-prorok_mahomet_i_aisza

Wiem że zaraz nienawistncy zaczną drzeć ryje, że wśród księży też zdarzają się przypadki tego zboczenia. Statystyki mówia wyraźnie, że wśród księży nie ma ani mniej ani więcej przypadków pedofilii. Jednak głupcom tego się nie da przetłumaczyć. Na otrzęsinach powszechne jest zlizywanie śmietany z kolan jakiegoś owłosonego faceta, jednak aferę zrobiono tylko w przypadku księdza.
Typowa nagonka na księży.
Moim zdaniem zachowanie księdza nie różniło się niczym od zachowań setek mu podobnych - po prostu zachowanie niesmaczne.

Ten przypadek pokazuje jaką papkę media zrobiły media z mózgu (i tak już durnym) głupcom. Głupcom wydaje się, że jedynie księża bawią się w zlizywanie śmietany. 1 przypadek księdza - kontra setki przypadków lizania kolan wśród świeckich. Podobnie z pedofilią - 1 przypadek wśród księży - kontra setki wśród żydów, muzułmanów itp.

Dlatego wolę porozmawiać o teorii. Czy jakakolwiek inna religia zazwala na sex z dzieckiem?

Warto zapoznać się z Koranem, by wiedzieć co tam jest napisane. Jako ciekawostkę podam, że koran jako jedyna księga wielkich religii nie zabrania zabijania. Zabrania zabijania muzułmańców. Niewiernych mozna i należy zabijać.
Tę tematykę poruszyłem w filmie który niedługo wejdzie na ekrany. Mam nadzieję, że będzie gorąco przyjęty przez naszych brodatych przyjaciół. "Niewinność pedofilów"

http://5a2814.mojasonda.pl wez udzial w sondzie "co dalej z fazap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Autor artykułu pracowicie udowadnia, że w seksie Mahometa z 9-letnim dzieckiem nie było nic zdrożnego. Przede wszystkim usiłuje się rozprawić z zarzutem, że Mahomet był pedofilem. Cytuje przy tym medyczną definicję pedofili, według której jest to dewiacja polegająca na odczuwaniu pociągu seksualnego przede wszystkim lub wyłacznie do dzieci. Następnie triumfalnie wykazuje, że poza Aiszą wszystkie kobiety proroka były pełnoletnie. A więc Mahomet nie był pedofilem! – triumfuje autor – ponieważ interesował się głównie dorosłymi. Argumentacja wręcz rozczulająca. Idąc tym tokiem rozumowania pedofile z dworca centralnego nie byli pedofilami, bo ich główne pole aktywności seksualnej to dorośli a dzieci jedynie od czasu do czasu. Także słynny belgijski zboczeniec Dutroux, który na tle seksualnym zamordował 4 dzieci nie był pedofilem. W końcu był żonatym, poważanym człowiekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

św. Jadwiga - (ur. między 3 października 1373 a 18 lutego 1374)
Wyszła za mąż 11 stycznia 1386 (w wieku 12 lat) co prawda urodziła dopiero w 1399 roku nie dlatego, że musiała czekać do pełnoletności tylko po prostu nie mogła wcześniej. Chciało by się napisać "cudze chwalicie swego nie znacie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Jeams mam rozumieć, że nie tolerujesz islamu i jego wyznawców?? Jeśli tak, to ok, rozumiem, każdy z nas ma "swoje zasady" swoje przekonania i sam tworzy świat swoich wartości- dzieli "świat" na to co według niego dobre i to co złe. To zrozumiałe i całkiem normalne i rozumiem, że w pewien sposób oburzyło Cię to co tu przedstawiłeś o islamie (choć słabe są te filmiki i jakoś niezbyt podparte naukowo). Pedofilia jest zła u już. I nie ma podziału na religię czy cokolwiek. W każdej wierze zdarzają się pedofile czy jest to w niej dozwolone czy nie. Jednej rzeczy tylko nie rozumiem w takich artykułach, postach itp -podobnych to Twojego. Z całym szacunkiem.....ale nienawidzę jak ktoś próbuje "uświadamiać" ludzi, że coś jest złe - w sensie, że próbuje nakręcać jeszcze bardziej różnego rodzaju nietolerancję??? Co chcesz tym osiągnąć?? Wytłumacz mi??? Jak według Ciebie powinni zareagować ludzie, którzy przeczytają Twoj post??? Tego nie rozumiem........

I takie jeszcze jedno pytanko.....A Ty jaką religię wyznajesz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

... zamiast naprawiać cudzą religię bez sensu, to można by np zrobić coś dla swojej .... ale chyba się wygłupiłem z tą propozycją ...
przepraszam :-)))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Czy o nazistach też nie należy mówic, żeby pewnych kręgów nie zdenerwować?

Koran nie jest naukowym źródłem. Oczekujesz, że tezy z koranu będa poparte naukowo?

Jest podział na religie. Są religie potępiające zabójstwa, pedofilie. Jest religia , która dopuszcza takie zachowania.

Nie rozumiesz pewnie też programu 997. Po co nakręcać ludzi przeciw mordercom? Po co informować, że w jakiejś dzielnicy grasuje seryjny morderca? Przecież to nakręcanie nienawiści.
Prawda? Społeczeństwo nie powinno pewnych rzeczy wiedzieć. Powinno się cenzurować informacje. Prawda? A tak w ogóle to za czytanie Koranu przez niewiernego powinna grozić kara śmierci. Prawda?

Jak ludzie powinni reagować? Powinni sięgnąc po Koran, żeby sprawdzić jak to jest w rzeczywistości. Powinni poczytać na temat tej religii i zastanowić się czy to co lewackie media piszą o Islamie to prawda.

Jaką ja wyznaję religię? Taką która nie dopuszcza pedofilii, czy zabijania innych ludzi (nawet niewiernych).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Po raz kolejny---- naucz się czytać ze zrozumieniem bo chyba nie rozumiesz co ja napisałam!!!!!! Mam Ci w innym języku napisać czy wielkimi literami???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Jeams niczym się nie różnisz od tej myszki myyki. Prawiczowczu.


...w społeczeństwie obowiązuje zasada: 'z kim przestajesz, takim się stajesz', więc i oglądanie - godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety". Janusza Korwin-Mikkego

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/niepelnosprawni-do-gazu-satyryk-odpowiada-korwin-mikkemu,275781.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Moim zdaniem wszystkie religie chwalą jednego Boga w różnych wcieleniach nie powinniśmy obrzucać się błotem o szczegóły.

Tanie założenie firmy w Niemczech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

Zależy jakiego Boga, Bogiem dla niektórych może być też diabeł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porozmawiajmy o islamie

bóg to bóg.nie ważne jak go nazywać



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org