niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

http://mylomza.pl/home/lomza/item/2947-prawo.html

Ci co komentują mają 100% racji :)
A co Wy na to....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

w koncu madra decyzja mnie wypadkow bedzie pod warunkiem ze matoły beda stosowac sie do znaku bo jak widze na co dzien to co piaty jedzie w lewo bezpieczenstwo ponad wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

zróbmy se lepiej rondko a może dwa :D a co tam niech się tamuję ruch jak z rozmachem to z rozmachem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Zawsze tam skręcałem w lewo i było ok. Ale czasami widziałem jak przede mną niektórzy robią wyczyny podczas skrętu w lewo. A swoją drogą ten skręt w prawo, to nic złego. Można podjechać kilka metrów i mamy bezpieczny pas do zawracania. :)

km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

ja też widziałam ten znak ale nikt na niego nie zważał... z drugiej str to jak wyjechać na miasto jak z jednej strony rozkopane a tu skręt tylko w prawo..koszmar..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Za kilka tygodni będzie lepiej, cierpliwości. Ja tylko czekam na światła lub rondo w tym miejscu. Bo moim zdaniem ten nakaz musi być tylko czasowy, na dłużej on tam stać nie może. Poprostu nie da się tak zawsze wyjeżdżać z tego osiedla, to nie rozwiązanie na dłuższą metę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

A tym bardziej sposób naprawienia tego schrzanionego skrzyżowania;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Przerabiają, poprawiają, że niby coś robią a tu i tak jedno wielkie g*wno... Szkoda że nikt nie pomyśli o nowych miejscach pracy itp itd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

green to co proponujesz rondo ze stacją benzynową po środku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

jakieś miejsca pracy, małą fabrykę :) żeby ludzie mogli godnie zarabiać, żyć i mieć kasę do odkupowania się w nowopowstających galeriach i hipermarketch których akurat nie brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Znak było taniej postawic niż zrobic porządną sygnalizację świetlną która załatwiłaby sprawę, zwłaszcza jeśli chodzi o pieszych w tym miejscu, dziwię się, że jeszcze nikogo tam (chyba) nie potrącono

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

kto to wogóle zaprojektował i dlaczego dostała za to nasza kase z podatków powinna byc sprawa w sadzie i obarczenie kosztami.
zreszta mam to w dupie jak wszyscy hehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

To masz w dupie, czy powinna być sprawa w sądzie? Po co zabierasz głos jak nie potrafisz się określić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Juz miasto szuka pieniedzy na przebudowe. Pewnie sie znajda po wlepieniu odpowiedniej ilosci mandatow
http://mylomza.pl/home/lomza/item/2948-radni.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

A ja jestem ciekaw co to będzie jak Biedronkę tam skończą budować. Wtedy to się zacznie ruch i korki. Powinni wiadukt tam zrobić do wyjazdu z ulicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Co za matoł to projektował to podstawowe pytanie... Kto tego pilnuje?? Kto mu dal kwalifikacje?? Zamiast zrobic swiatla, to postawili znak i trzeba jechac kawal w prawa strone a potem zawracac.... Porażka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

ale wypowiedzi wasze sa bez sensu ostatnio bylo tao kilka wypadkow ja osobiscie nie mialem z tym problemow z wyjazdem ale widac nie bylo zbyt bezpiecznie a swiatla juz zrobili przy kuflandzie todopiero porazka nikogo nie ma ile razy a tyrzeba czekac bez sensu brawo debilowi co to wymyslil przeciez rondo bylo idealne nie ma tu wielkiego ruchu to nie stolica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Andre, startuj na prezydenta. Wtedy w tym wielkim miescie mogl bys stawiac ronda na kazdym obecnym skrzyzowaniu... Na sikorskiego-legionow,legionow-pilsudskiego, ba nawet na dwornej 3 dasz rade postawic:)
A jak skonczysz na ulicach, to trzeba bedzie te ronda pod blokami tworzyc, na parkingach przy biedronkowych itd itp.
Powiedz mi tez prosze ile dokladnie tam bylo w ostatnim czasie wypadkow?
Ja chyba slyszalem o jednym...
Powołam sie na naszego "szanownego naczelnego redaktora" "mm"
"Na ruchliwym skrzyżowaniu doszło do pierwszego w tym roku wypadku dziś przed godziną 14."

Data dodania artykułu pon, 27 sierpnia 2012 15:14

Zeby zapobiec jakze "niebezpiecznemu" skrętowi w lewo moze warto postawic 4-6 czerwonych zapor? wtedy przeciez bedzie bezpiecznie :)
Ogolnie, nie mialem nic przeciw wyjazdowi od razu w lewo, jednak te pare metrow podjechac w prawo to nie klopot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Rzeczywiście, rondo pod kauflandem to komunikacyjna porażka. Żeby na nim zawrócić trzeba odstać trzy zmiany świateł. Kto to kuźwa wymyślił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

dziś tamtędy wracałam rano i już policja trzymała tam jakiś samochód......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

tyku wypadek jeden, ale jakbyś doczytał to było jeszcze w tym roku siedem kolizji, a granica między jednym a drugim czasem jest bardzo cienka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Dzis rano około 10:00 na dwa radiowozy lapali. A ludzie jadąc na pamiec sami sie nadziewali. Na raz widzialem 6 samochodow stalo zatrzymanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Non stop tam łapią..:( dziś wieczorem też złapali jak przejeżdżałam temtedy...
Z Zawadzkie jadąc np ze stokrotki w godzinach tzw szczytu nie sposób wyjechać w ul. Sikorskiego krzyżującą się z nią ( tu co jest rozkopane ), stoi sznur samochodów..Dziękuję tym co jadą z góry ( od ronda na szosie zambrowskiej ) i mimo że mają pierszeństwo ustępują co nie raz tym co stoją w korku...:) To naprawdę świadczy o wysokiej kulturze i zrozumieniu..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Bo trzeba patrzec gdzie się jedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Ze znaków wynika, że nie można także skręcać w lewo z Szosy Zambrowskiej jadąc w kierunku szpitala (pas lewy i środkowy tylko do jazdy na wprost, pas prawy do skrętu w Ks. Anny). Za chwilę się okaże, że całe to skrzyżowanie jest niepotrzebne!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Dzisiaj o 7.15 pani w granatowej toyocie wyjechała z Ks. Anny w lewo prosto na radiowóz drogówki. Ale chłopcy byli już tak mocno zajęci spisywaniem innej pani, którą wcześniej zatrzymali, że nawet tego nie zauważyli. Pani z corolli tym razem się udało :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nakaz jazdy w prawą str.na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z Szosą Zambrowską.

Wczoraj również panowie z drogówki zatrzymali z 5 samochodów oczywiście cały pas był zajęty po prawej i była miejsca kolizja na skrzyżowaniu to nawet nie przejęli się dalej pisali mandaty a ludzie nie myśląc że coś nie tak dalej skręcali z lewo jak by nic , albo ktoś postawi tam światła albo przez ten znak się zrobi sodoma i gomora bo wiadomo że policja se znalazła nowe miejsce na dorobek i zbicie czasu ale nie o to tu chodzi przecież ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org